Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ŻAK

27 sie 2011 - 20:00:26

wszystko darmo a tyle ludzi bez wykształcenia.. aż dziw bierze :D

ŻAK

27 sie 2011 - 22:25:19

a może ma ktoś notatki z poczatku pierwszego semestru technika uslug kosmetycznych? przydalyby mi sie:)

ŻAK

27 sie 2011 - 22:29:47

technik obslugi turystycznej :) w sumie juz skonczylam i zdąłam technika : D

ŻAK

27 sie 2011 - 22:32:30

ja planuję kiedyś wybrać się do Oświęcimia na krawiectwo bo zawsze chciałam szyć... póki co muszę skończyć staż po studiach i potem pomyślę o własnych zainteresowaniach:) w sumie ciekawe czy idzie się tam nauczyć podstaw szycia?

ŻAK

27 sie 2011 - 22:36:21

Cytat
judka0
Co to w ogóle za ścierwo? Po co Wam taka pseudo szkoła? Myślicie, że pracodawcy nie wiedzą jak wygląda tam "nauka"?

ja chodze do policealnej szkoły ale do profesji.

chodze na fototechnika - zaczełam tam chodzić żeby mieć większe doświadczenie w tej kwesti, później ciągłam to żeby mieć technika, ale zaczynając drugi i ostatni rok skończe to dla siebie i dla swojego doświadczenia.
Bo niektórzy wykladowcy naprawdę mają doświadczenie i można się od nich wiele nauczyc, a jak widza w Tobie potencjał to sami załatwią Ci prace ..
Cytat
iwiw17
ja planuję kiedyś wybrać się do Oświęcimia na krawiectwo bo zawsze chciałam szyć... póki co muszę skończyć staż po studiach i potem pomyślę o własnych zainteresowaniach:) w sumie ciekawe czy idzie się tam nauczyć podstaw szycia?

do Oświęcimia? ja jestem z tej okolicy :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-27 22:37 przez kamiqa.

ŻAK

27 sie 2011 - 22:42:57

ja tam mieszkałam w Ośw 3 lata, mój narzeczony stamtąd jest i może kiedyś tam zahaczę na to krawiectwo jeśli ma to ręce i nogi:)

ŻAK

27 sie 2011 - 22:47:09

Cytat
Natulkax
Chodzi ktoś na technik usług kosmetycznych ??
Chciałabym się dowiedzieć co i jak na tym kierunku :)

Ja jestem,dodatkowo.
Bo ja farmaceutką przyszła
i robię sobie kosmetologie i muszę przyznać,że mi się podoba,mimo kiepskich opinii.

zweryfikowana
Posty: 5.787
Ostrzeżenia: 1/5

ŻAK

27 sie 2011 - 22:48:00

To co to za szkoła, gdzie dyrekcja się cieszy, że nikt do szkoły nie chodzi bo maja mniej roboty !!! Współczuję tym, którzy jednak chodzą do niej i chcą się czegoś nauczyć.

ŻAK

27 sie 2011 - 22:51:42

Cytat
niczka1990
Cytat
anuuszka00
Cytat
judka0
Co to w ogóle za ścierwo? Po co Wam taka pseudo szkoła? Myślicie, że pracodawcy nie wiedzą jak wygląda tam "nauka"?

co byś na moim miejscu zrobiła? gdybyś nie miała zajebistych wyników, na tyle dobrych, żeby dostać się na dobre studia, a nie chcesz płacić za prywatne, w których powiedzmy szczerze tez nauka jest niewiadomo jaka?
zadałam pytanie, nie musisz tu swojego zdania wyrażać, które i tak mnie zbytnio nie interesuje :)


poprawic mature??

a jednak studia to studia....magister to magister (nie wazne jaka szkola)

a po takim żaku to se dopiero mozesz tyłek podetrzec jak chcesz...


taaa powiedziała co wiedziała.

dla Twojej informacji najlepiej mieć zawód,a potem zrobić studia z magisterką. A nie skończyć studia z brakiem doświadczenia.
Cytat
Osaaa
Cytat
niczka1990
Cytat
anuuszka00
Cytat
judka0
Co to w ogóle za ścierwo? Po co Wam taka pseudo szkoła? Myślicie, że pracodawcy nie wiedzą jak wygląda tam "nauka"?

co byś na moim miejscu zrobiła? gdybyś nie miała zajebistych wyników, na tyle dobrych, żeby dostać się na dobre studia, a nie chcesz płacić za prywatne, w których powiedzmy szczerze tez nauka jest niewiadomo jaka?
zadałam pytanie, nie musisz tu swojego zdania wyrażać, które i tak mnie zbytnio nie interesuje :)


poprawic mature??

a jednak studia to studia....magister to magister (nie wazne jaka szkola)

a po takim żaku to se dopiero mozesz tyłek podetrzec jak chcesz...


taaa powiedziała co wiedziała.

dla Twojej informacji najlepiej mieć zawód,a potem zrobić studia z magisterką. A nie skończyć studia z brakiem doświadczenia.


i co do mgr....to teraz istotne jaki kierunek robisz...bo w Polsce już mamy za dużo psychologów itp
Z resztą znam oferty pracy typu 'wykształcenie wyższe,2 języki-poziom bardzo dobry,doświadczenie 2 letnie....a płaca? 900zł za robienie 12h dziennie.

Fajnie jest mieć: zawód,wykształcenie wyższe i doświadczenie

A nie jedynie wykształcenie.

Mój brat po polibudzie dostał od razu pracę,zarabia tysiące,ciągle gdzieś go wysyłają za granicę,wczasy pod gruszą itepe itede...ale znam takich którzy są po tym samym kierunku,mgr ,inżynierowie i nie poszczęściło im się.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-27 22:57 przez Osaaa.

ŻAK

27 sie 2011 - 22:57:47

Cytat
judka0
Co to w ogóle za ścierwo? Po co Wam taka pseudo szkoła? Myślicie, że pracodawcy nie wiedzą jak wygląda tam "nauka"?

tak jak w każdej szkole policealnej, 50% obecności musisz miec inaczej Cię skreślą a pracodawcy bardziej patrzą na wiedzę i doświadczenie niż na szkołę.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-27 22:58 przez domika2505.

ŻAK

27 sie 2011 - 23:00:58

A i jeszcze...

Są takie osoby,które są po studiach,z dobrze płatną pracą...a robią sobie np kosmetykę dla samej siebie

Bo niektóre kobiety wolą się same nauczyć robienia profesjonalnego manicure niż wydawania kasy..

ŻAK

27 sie 2011 - 23:06:19

Jeśli ktoś idzie tam po to żeby się czegoś nauczyć i tego chce to się nauczy !
bo grunt to CHCIEĆ, a nie pojawić się raz na miesiąc i mieć na to wyrąbane..
warto zadać sobie pytanie - czy chcesz mieć wpisane tylko coś w CV, czy po prostu chcesz coś wiedzieć i coś wynieść dobrego.

Ja chodzę na administrację, oprócz tego studiuję na UŚ dziennie, więc to nie jest tak że idą tam tylko "kulawi" (za przeproszeniem).

aczkolwiek przyznam, że patrzą tam na mnie z szacunkiem, bo mam w ogóle zrobioną maturę no i w dodatku jeszcze studiuję :) a jak zabłysnę jakąś ciekawostką (którą wydaje mi się że każdy powinien znać) to już w ogóle szacun.. ;)

ŻAK

27 sie 2011 - 23:09:00

Cytat
gabi_200
a ja będę w tej szkole na fryzjerstwie w Lublinie;)

jest ktoś kto też tam będzie szedł ?:)
ja sie wybieram ,ale na inny kierunek.. :)

ŻAK

27 sie 2011 - 23:14:46

zastanawiam sie, czy w zaku nie zrobic czegos dodatkowo. jestem na trzecim roku studiow na ur, ale w zyciu roznie bywa i takie uprawnienia do zawodu moga sie nigdy nie przydac albo moga byc ostatnia deska ratunku;)

ŻAK

27 sie 2011 - 23:19:03

A ja polecam OMEGA Europejskie Centrum Rozwoju Sp. z o. o. super szkoła.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

TEB, fryzjerstwo, chodził ktoś ?