Obecnie rozmawiamy o:

zabawki dla chłopców

gorący temat

Pediatra Kielce

godzinę temu

Ginekolog Rzeszów

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jakie studia po BIOL CHEMIE?

15 sie 2011 - 16:32:22

Hej dziewczyny.
Ide teraz do klasy maturanej, trzeba wybrac fakultet
a ja wciaz nie mam pojecia jakie studia,
nie znam wielu kierunkow ani pozniej tych specjalizacjii.
Chcialabym wybrac jeden z przedmiotow kierunkowych i z niego przygotowac sie dobrze do matury.
Co radzicie po biol-chemie?
Jestem osoba aktywna i chcialabym cos takiego 'miedzyludzkiego', nic biernego typu siedzenie za biurkiem :)
Od razu mowie ze nie lubie sie uczyc ;p
jestem typowym scislowcem i po prostu jak cos rozumiem to wiem,
czyli medycyna, farmacja - odpadaja! :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-15 16:33 przez ananqe.

niezweryfikowana
Posty: 182
Ostrzeżenia: 2/5

jakie studia po BIOL CHEMIE?

15 sie 2011 - 17:04:00

nie pomogę, ja się wybieram na logopedię:)

jakie studia po BIOL CHEMIE?

15 sie 2011 - 17:05:54

ja chce isc w strone fizjoterapi... to zalezy co cie interesuje :)

jakie studia po BIOL CHEMIE?

15 sie 2011 - 17:06:17

Po biol-chemie to są raczej same kierunki na których będziesz musiała się uczyć :P

zweryfikowana
Posty: 1.122
Ostrzeżenia: 1/5

jakie studia po BIOL CHEMIE?

15 sie 2011 - 17:10:20

ja mialam fakultet biol chemiczny i szczerze mowiac- zielonego pojecia nie mam poco ;)
jesli Ciebie obchodzi taka tematyka- to potem studia powiazane i praca np w sanepidzie, albo moze zostaniesz lekarzem sadowym?
moze idz pozniej na zoologie?
ja po tym fakultecie to w sumie uzuplnilam wiedze z genetyki ;)
a obecnie jestem w szkole jako BHPowiec wczesniej jako architekt wiec zupelnie co innego niz podstawy...
pomysl co bys chciala robic bo jest mase kierunkow i rzeczy z ktorych nie korzystamy

jakie studia po BIOL CHEMIE?

15 sie 2011 - 17:11:22

możesz zostać masażystką ( jakieś 3tys na miesiąć - tak zarazbiają moi znajomi) albo rehabilitantką, to chyba kierunki wymagającew najmniej nauki w porównaniu do np chirurgii. Zawsze tez mozesz isc na pedagogike i dalej na studia na biol/ chem i uczyć w szkole :)

jakie studia po BIOL CHEMIE?

15 sie 2011 - 17:19:43

Biotechnologia, kosmetologia ;-) tyle z fajnych kierunków typowych dla biol-chemu... możesz wybrać też coś techniczngo;-) wejdź sobie na stronę politechniki i popatrz.. są tam różnego rodzaju inżynierie chemiczne.

<moderacja - caps lock off>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-17 16:16 przez moderator.

jakie studia po BIOL CHEMIE?

15 sie 2011 - 20:46:31

jedyny kierunek o ktorym narazie mysle to fizjoterapia - obcowanie z ludzmi, praca fizyczna czyli moj zywiol
nie widze siebie w zadnym laboratorium ani przy obsludze maszyn, chcialabym cos takiego gdzie bede miec kontakt z czlowiekiem
czy to bede bezposrednio go leczyc czy po prostu chodzic i obcowac ;) ale nie wiem co mozna wymyslec.. chodzi mi o to zeby wiekszosc pracy to nie bylo bierne siedzenie na tylku czy przed biurkiem czy przed jakims sprzetem i najlepiej zeby byla praca pozniej
no a z ta fizjoterapia to jest tak ze tu mowicie ze masazystka duzo zarobii ale kazdy sie tam pcha i nie wiem czy bedzie praca ;(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-15 20:49 przez ananqe.

jakie studia po BIOL CHEMIE?

17 sie 2011 - 15:58:21

Może ratownictwo medyczne? To będzie coraz bardziej potrzebny zawód, nie tylko u nas - możesz też od razu pomyśleć o jakimś dodatkowym zachodnim języku, np. niemieckim (co do szkoły, to poszukaj oferty Axona, mają świetnie podejście do nauki i komunikacji) i wziąć pod uwagę pracę za granicą, takich ofert pracy będzie coraz więcej.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ASP Łódź