Obecnie rozmawiamy o:

produkty do domu online

gorący temat

dieta przy cukrzycy

godzinę temu

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zastanawiam sie nad otwarciem własnego sklepu (tzn, boksu na hali targowej, albo sprzedaza obuwia przez internet - allegro)
znalazlam juz hurtownie i zamieszczam tutaj kilka zdjec, narazie tylko balerinek i botkow, ale sprzedawalam bym tez inne obuwie.
Balerinki cena okolo 30-39zł
Botki sznurowane 50-59 zł

bylybyscie zainteresowane kupnem obuwia w sklepie lub przez internet za taka cene?? Narazie wybrałam tak orientacyjnie kilka sztuk i kolorów...
Bardzo porosze o szczera opinie :)



botki superaśne. ja bym kupowała :)

pewnie , ze fajne , ale mimo wszytsko ja muszę zmierzyc buty wiec raczej nie kupilabym przez neta

niezweryfikowana
Posty: 3.024
Ostrzeżenia: 1/5

bardzo fajne butki :) ja bym na twoim miejscu spróbowała :)

zweryfikowana
Posty: 652
Ostrzeżenia: 1/5

żadne butki oprócz granatowych balerinek nie są w moim stylu, ale teraz dużo ich w sklepach więc myślę, że to dobry pomysł :)

botki fajne :) balerinki kupuje taniej :P

Botki super :D jakbyś sprzedawała na allegro to koniecznie daj znać! :D

Zakup butów przez neta nie wydaje mi sie być dobrym pomysłem. Buty należy zmierzyć i mieć na uwadze to, że rozmiar rozmiarowi nie jest równy. ;) Ale jesli miałabym je kupić na jakiejś hali targowej to jak najbardziej :)

wszystkie balerinki bardzo fajne, cenowo też

fajne,ale co z jakoscia? i z ewentualnymi zwrotami? ;)

buciki fajne i ceny też :) ja bym sie chętnie skusiła

no bardzo ładne buciki ale byłabym za jakimś własnym sklepikiem, niz internetem, a można to połączyć? sklepiek+ internet? Przez internec czesto przeraza koszt przesyłki, i to że nie mamy możliwości przymiarki..

bardzo fajne te buty ;P

Buty całkiem fajne, ceny tez super, ale nie zaryzykowała bym z rozmiarem, bo mam szeroką stopę.;/

botki wporzo, na szafie sklep otwórz

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jakie studia po BIOL CHEMIE?