Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

TEB Edukacja Opole - kto, gdzie, jak?

26 sie 2011 - 09:31:52

Też mnie strasznie wpienia jak ludzie wypisują na forach w konkretnym wątku informacje o które nie byli proszeni. I jeszcze taka napisze "BO JA MAM KAPRYS".
Ja nigdy nie pytam ludzi co sądzą o danej uczelni, bo co człowiek to inna opinia. Nie oszukujmy się, wszystko zależy od słuchacza, bo technika trzeba zdać SAMODZIELNIE. A jeśli rzeczywiście te szkoły są takie beznadziejne, to i tak trzeba się przekonać o tym na własnej skórze. Gdyby każdy słuchał opinii innych to zapewne szkoły policealne tego pokroju by nie istniały. A koleżanka sylwian90 niech nie zadaje absurdalnych pytań dlaczego ktoś wybiera technika zamiast uczelni wyższej bo każdy ma inny powód. Ja dlatego idę do TEB-u, bo już studiuję dwa kierunki, jednego technika mam, ale bardzo mi zależy na praktykach z TEB-u. Dlatego ja idę dla praktyk. Komuś innemu może technik wystarczyć bo np. technik farmacji jest tak specyficznym kierunkiem, że idzie się do niego z zamiarem pracy w aptece (przynajmniej większość osób tak robi), a znowu po techniku ekonomiście pracy z tym dyplomem nie dostaniesz, bo to nie jest żaden wartościowy papierek. A jeśli ktoś pracę dostaje bez innych dodatkowych umiejętności czy kursów to szacun. Jeszcze inna osoba idzie z braku możliwości studiowania (zła sytuacja finansowa, kiepskie zdrowie lub po prostu źle zdana matura i plan poprawienia jej za rok, a myślę że taki technik farmacji też może pomóc się przygotować do matury np. z chemii). Nie mówię o osobach, które wybierają te szkoły dla zaświadczeń do ZUS-u. Niech każdy patrzy na siebie i nie wtrąca nosa w nie swoje sprawy.

Skoro nikogo nie ma z kierunku "technik spedytor" w TEB Opole to może chociaż znacie kogoś kto tam idzie lub kto tam był? Mam miliony pytań i ciekawi mnie czy nie będę przypadkiem jedyną dziewczyną w grupie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-26 09:34 przez Dunphy.

TEB Edukacja Opole - kto, gdzie, jak?

26 sie 2011 - 13:37:48

Cytat
Dunphy

Skoro nikogo nie ma z kierunku "technik spedytor" w TEB Opole to może chociaż znacie kogoś kto tam idzie lub kto tam był? Mam miliony pytań i ciekawi mnie czy nie będę przypadkiem jedyną dziewczyną w grupie.

Ja tak samo :) Chętnie bym kogoś o wszystko wypytała, najlepiej z filii Opole.

TEB Edukacja Opole - kto, gdzie, jak?

06 wrz 2011 - 09:40:39

a może jest ktoś, kto zapisał się na kierunek "opiekun medyczny" w trybie zaocznym?

TEB Edukacja Opole - kto, gdzie, jak?

06 wrz 2011 - 09:44:23

ja byłam na tym kierunku doradzam!
"opiekun medyczny"
praktyki w hospicjum mase nauki
i w TEB
trzeba mieć serce z kamienia lub powołanie
tzn. odradzam he



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-06 09:44 przez Gabi34512.

TEB Edukacja Opole - kto, gdzie, jak?

06 wrz 2011 - 09:47:40

w takim razie "chyba" dobrze trafiłam..
a Ty teraz pracujesz w zawodzie? np dps/ hospicjum?

TEB Edukacja Opole - kto, gdzie, jak?

06 wrz 2011 - 09:55:57

Też chce tam isc ale nie mam pojecia jaki kierunek :(

TEB Edukacja Opole - kto, gdzie, jak?

06 wrz 2011 - 10:14:30

to może opiekun medyczny? :)

TEB Edukacja Opole - kto, gdzie, jak?

06 wrz 2011 - 11:08:26

Cytat
Gabi34512
ja byłam na tym kierunku doradzam!
"opiekun medyczny"
praktyki w hospicjum mase nauki
i w TEB
trzeba mieć serce z kamienia lub powołanie
tzn. odradzam he
Odradzasz ze względu na to, że Ci się nie podobało, nie dawałaś rady psychicznie, za dużo nauki czy szkoła była źle przygotowana?

TEB Edukacja Opole - kto, gdzie, jak?

06 wrz 2011 - 18:18:35

nie dawałam rady psychicznie:( to hospicjum mnie dobiło

TEB Edukacja Opole - kto, gdzie, jak?

16 wrz 2011 - 17:44:26

Jeszcze któraś się wybiera ?

TEB Edukacja Opole - kto, gdzie, jak?

16 wrz 2011 - 19:30:03

Cytat
andziandzia
Jeszcze któraś się wybiera ?
Min. kilkanaście osób będzie ze mną na zaocznym techniku usług fryzjerskich, a szkoda, że nikt się nie zgłosił tutaj :(

TEB Edukacja Opole - kto, gdzie, jak?

16 wrz 2011 - 19:41:24

Mojego kierunku nie otworzyli!!! Dzisiaj dzwoniłam, jestem wściekła!

TEB Edukacja Opole - kto, gdzie, jak?

16 wrz 2011 - 22:59:06

Cytat
Dunphy
Mojego kierunku nie otworzyli!!! Dzisiaj dzwoniłam, jestem wściekła!
A jaki zaznaczyłaś drugi?

TEB Edukacja Opole - kto, gdzie, jak?

16 wrz 2011 - 23:03:46

Drugą wzięłam logistykę na odczepnego (studiuję ją, więc mi technik z tego niepotrzebny), bo pani w sekretariacie zapewniała że jest duże zainteresowanie moim pierwszym kierunkiem (spedycją) i że raczej ją otworzą. No i raczej się pomyliła.

Ale i tak nie ma tam zbyt dużego i ciekawego wyboru na bezpłatnych, więc przejdę się na pierwsze zajęcia zrobić rozeznanie :)

TEB Edukacja Opole - kto, gdzie, jak?

16 wrz 2011 - 23:58:39

Cytat
Dunphy
Drugą wzięłam logistykę na odczepnego (studiuję ją, więc mi technik z tego niepotrzebny), bo pani w sekretariacie zapewniała że jest duże zainteresowanie moim pierwszym kierunkiem (spedycją) i że raczej ją otworzą. No i raczej się pomyliła.

Ale i tak nie ma tam zbyt dużego i ciekawego wyboru na bezpłatnych, więc przejdę się na pierwsze zajęcia zrobić rozeznanie :)
W razie czego masz jeszcze czas na zmianę, więc możesz zapytać który kierunek na pewno będzie otwarty i wtedy pokombinować ;)
Rekrutacja jest podobno do końca września, więc trochę dziwne, że już stwierdzili, że nie będzie więcej chętnych..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Matematyczna zagadka na koniec wakacji ;)