Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

TEB Edukacja Opole - kto, gdzie, jak?

31 lip 2011 - 18:17:28

Od razu zaznaczam, że nie pytam kto co sądzi o tej szkole [słyszałam opinie osób, które się tam uczyły i wiem, że jest różnie].

Pytanie jest proste: kto idzie w tym roku, na jaki kierunek i w jakim trybie? ;>

TEB Edukacja Opole - kto, gdzie, jak?

16 sie 2011 - 19:06:35

Ja idę :)
Technik farmaceutyczny, tryb dzienny.

TEB Edukacja Opole - kto, gdzie, jak?

16 sie 2011 - 19:37:26

Cytat
andziandzia
Ja idę :)
Technik farmaceutyczny, tryb dzienny.
Łe, to lipa :D Ale może znajdzie się ktoś jeszcze ;) I może nawet z technika farmaceutycznego ;)

TEB Edukacja Opole - kto, gdzie, jak?

16 sie 2011 - 19:52:35

Cytat
slonwtrzechtrampkach
Cytat
andziandzia
Ja idę :)
Technik farmaceutyczny, tryb dzienny.
Łe, to lipa :D Ale może znajdzie się ktoś jeszcze ;) I może nawet z technika farmaceutycznego ;)

A Ty ?

TEB Edukacja Opole - kto, gdzie, jak?

16 sie 2011 - 19:54:52

Jeśli dobrze pójdzie to póki co na Technika usług fryzjerskich, zaocznie. A za rok czy dwa może coś dobiorę ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-17 10:47 przez slonwtrzechtrampkach.

TEB Edukacja Opole - kto, gdzie, jak?

16 sie 2011 - 19:58:57

Ja akurat nie jestem jakoś przekonana do trybu zaocznego. Myślę jeszcze o techniku usług kosmetycznych, ale chyba zostanę przy pierwszym wyborze.

TEB Edukacja Opole - kto, gdzie, jak?

16 sie 2011 - 20:01:30

po tych szkolach ten problem jest,ze nie masz uprawnien do wykonywania zawodu.
jestem z Opola

zweryfikowana
Posty: 1.122
Ostrzeżenia: 1/5

TEB Edukacja Opole - kto, gdzie, jak?

16 sie 2011 - 20:03:23

technik bhp zaocznie :)

TEB Edukacja Opole - kto, gdzie, jak?

16 sie 2011 - 20:05:10

Cytat
stokrotka170
po tych szkolach ten problem jest,ze nie masz uprawnien do wykonywania zawodu.
jestem z Opola

Dlaczego ? Przecież zdaje się egzamin państwowy na technika.

TEB Edukacja Opole - kto, gdzie, jak?

16 sie 2011 - 20:07:24

Cytat
andziandzia
Cytat
stokrotka170
po tych szkolach ten problem jest,ze nie masz uprawnien do wykonywania zawodu.
jestem z Opola

Dlaczego ? Przecież zdaje się egzamin państwowy na technika.

no wlasnie...i to jest dziwne..robilam technika masazyste..ucieszona bylam jak diabli do momentu jak na pierwszych zajeciach powidzieli nam,ze owszem salon to ja moge otworzyc ale masowac nie, nie moge tez pracowac w roznych placowkach zwiazanych z masowaniem. Jednym slowem lipa.

TEB Edukacja Opole - kto, gdzie, jak?

16 sie 2011 - 20:09:15

Cytat
stokrotka170
Cytat
andziandzia
Cytat
stokrotka170
po tych szkolach ten problem jest,ze nie masz uprawnien do wykonywania zawodu.
jestem z Opola

Dlaczego ? Przecież zdaje się egzamin państwowy na technika.

no wlasnie...i to jest dziwne..robilam technika masazyste..ucieszona bylam jak diabli do momentu jak na pierwszych zajeciach powidzieli nam,ze owszem salon to ja moge otworzyc ale masowac nie, nie moge tez pracowac w roznych placowkach zwiazanych z masowaniem. Jednym slowem lipa.

Moja znajoma robiła w szkole policealnej technika usług kosmetycznych, ma swój własny salon i wykonuje wszystkie zabiegi.

TEB Edukacja Opole - kto, gdzie, jak?

16 sie 2011 - 20:10:46

Cytat
andziandzia
Cytat
stokrotka170
Cytat
andziandzia
Cytat
stokrotka170
po tych szkolach ten problem jest,ze nie masz uprawnien do wykonywania zawodu.
jestem z Opola

Dlaczego ? Przecież zdaje się egzamin państwowy na technika.

no wlasnie...i to jest dziwne..robilam technika masazyste..ucieszona bylam jak diabli do momentu jak na pierwszych zajeciach powidzieli nam,ze owszem salon to ja moge otworzyc ale masowac nie, nie moge tez pracowac w roznych placowkach zwiazanych z masowaniem. Jednym slowem lipa.

Moja znajoma robiła w szkole policealnej technika usług kosmetycznych, ma swój własny salon i wykonuje wszystkie zabiegi.

hm...no to niewiem, mowię co powiedzieli nam. Ja zrezygnowalam bo uznalam,ze jednak szkola policealna to nic ciekawego. moim zdaniem troszke strata czasu, lepiej zrobic sobie kursy jakies.
ale jak wolicie :)
ja w rezultacie poszlam na studia.

TEB Edukacja Opole - kto, gdzie, jak?

16 sie 2011 - 20:15:40

Cytat
stokrotka170
Cytat
andziandzia
Cytat
stokrotka170
Cytat
andziandzia
Cytat
stokrotka170
po tych szkolach ten problem jest,ze nie masz uprawnien do wykonywania zawodu.
jestem z Opola

Dlaczego ? Przecież zdaje się egzamin państwowy na technika.

no wlasnie...i to jest dziwne..robilam technika masazyste..ucieszona bylam jak diabli do momentu jak na pierwszych zajeciach powidzieli nam,ze owszem salon to ja moge otworzyc ale masowac nie, nie moge tez pracowac w roznych placowkach zwiazanych z masowaniem. Jednym slowem lipa.

Moja znajoma robiła w szkole policealnej technika usług kosmetycznych, ma swój własny salon i wykonuje wszystkie zabiegi.

hm...no to niewiem, mowię co powiedzieli nam. Ja zrezygnowalam bo uznalam,ze jednak szkola policealna to nic ciekawego. moim zdaniem troszke strata czasu, lepiej zrobic sobie kursy jakies.
ale jak wolicie :)
ja w rezultacie poszlam na studia.

Ja na państwową uczelnie się nie dostałam, a moich rodziców nie stać, żeby dawać mi na miesiąc ok 1.5 tyś na studia na wymarzonej prywatnej uczelni we Wrocławiu. Mam do tego miasta ponad 2 godziny drogi, więc codzienny dojazd odpada. A chodziłaś do TEB-u ?

TEB Edukacja Opole - kto, gdzie, jak?

16 sie 2011 - 20:54:55

andziandzia ja zbyt wielkiego wyboru nie mam, bo nie miałabym za co się utrzymać w Opolu, a codziennie w jedną stronę 50km...

stokrotka170 przeczytaj proszę PIERWSZY post. Zresztą wydaje mi się, że musiałaś coś źle zrozumieć - znam osoby po tej szkole i nie ma ŻADNEGO problemu ;)

TEB Edukacja Opole - kto, gdzie, jak?

16 sie 2011 - 21:22:34

Cytat
slonwtrzechtrampkach
andziandzia ja zbyt wielkiego wyboru nie mam, bo nie miałabym za co się utrzymać w Opolu, a codziennie w jedną stronę 50km...

stokrotka170 przeczytaj proszę PIERWSZY post. Zresztą wydaje mi się, że musiałaś coś źle zrozumieć - znam osoby po tej szkole i nie ma ŻADNEGO problemu ;)

No ja mam koło 40 niestety. Do LO miałam 18 km,a le musiałam wstawać o 6. Teraz będę już musiała o 5 :/
No właśnie dziwne z tymi uprawnieniami. Gadałaś z ludźmi po tej szkole, tak ?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

studia dylemat