Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

UEK KRAKÓW

28 cze 2011 - 15:21:28

Pytanie do studentek Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, tych przyszłych i obecnych..
Jak wiadomo ruszyła rekrutacja na studia niestacjonarne . Zaraz po otrzymaniu świadectwa maturalnego zamierzam jechać złożyć dokumenty.. Ale. Czytam sobie na stronie UE co powinno znajdować się w teczce kandydata i jest tam napisane : " trzy aktualne fotografie o wymiarze 35x45 mm zgodne z wymaganiami stosowanymi przy wydawaniu dowodów osobistych ", czyli że mają być z odkrytym uchem? Pytałam moje koleżanki, które studiują tam zaocznie i one mówią że jak składały dokumenty w zeszłym roku to normalne zdjęcia dawały.. Jak to jest?

Przy okazji może któraś z Was wybiera się zaocznie na Rachunkowość i controlling :)

UEK KRAKÓW

28 cze 2011 - 15:27:48

tez wybieram sie na UEK ale na zarządzanie i doradztwo personalne... i z tego co mi wiadomo to daje sie takie zwykle zdjecia jak dawalas teraz na zakonczenie szkoly

UEK KRAKÓW

28 cze 2011 - 15:29:39

Cytat
agacienka547
tez wybieram sie na UEK ale na zarządzanie i doradztwo personalne... i z tego co mi wiadomo to daje sie takie zwykle zdjecia jak dawalas teraz na zakonczenie szkoly

Uff.. to dobrze, bo takie mam :) A nie dam rady teraz zrobić innych, bo wywaliła mi opryszczka na buzi ;|

UEK KRAKÓW

08 kwi 2014 - 17:10:45

podbijam :D chociaż wątek bardzo stary :D studiuje ktoś w Krakowie rachunkowość i controlling?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

UM Łódź, co sądzicie?