Obecnie rozmawiamy o:

Pogrzeb

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

możliwość korekty postaw agresywnych u gimnazjalistów w oparciu o TZA :D

"mój promotor chce, żebyśmy ją napisali na podstawie badań" - heh, to jest wymóg, na kierunkach pedagogicznych zawsze są badania, na tym opiera się praca i to jest w niej najważniejsze, Twoje własne badania:)
przynajmniej ja sądzę, że zawsze, no w każdym razie nie wyobrażam sobie, żeby mogło być inaczej w przypadku kierunków pedagogicznych:) chyba, że się mylę, a jeśli już, to braku części metodologicznej spodziewałabym się prędzej na uczelniach prywatnych.

co do Twojego pomysłu - nie sądzę, by rodzice dziewczynki zgodzili się na opieranie badań na ich dziecku, nawet potraktowanym w pracy jako anonimowe. ja bym się nie zgodziła.

wybierz temat tak, żeby mieć wystarczającą ilość książek - choć z drugiej strony bogata bibliografia dla danego tematu może łączyć się z tym, że będzie on oklepany. heh, ciężko jednak napisać coś nowatorskiego. zresztą, zależy ile pozycji wymaga Twój promotor. u mnie na licencjacie część teoretyczna pracy miała opierać się na min. 30-stu pozycjach, a magisterska na min. 50-ciu pozycjach.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-18 15:54 przez izasko1987.

Chociaż nie jestem studentka tegoż kierunku to ja bym Ci proponowała temat na czasie czyli coś co jest związane z wcześniejszym pójściem do szkoły - czy dzieci są na to gotowe, jakie są tego plusy jakie minusy, jakie zagrożenia a jakie korzyści może to przynieść.

Wczoraj w DDTVN był poruszany fajny temat - badanie przeżyć dziecka na podstawie jego rysunków

Witam
Mam ogromną prośbę :) pedagogika czy mogła byś mi podać jakie masz rozdziały w swojej pracy o roli bajek w kształtowaniu postaw społecznych dzieci w wieku przedszkolnym ?

,



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-08 11:13 przez Ewelina130787.

Podpinam się pod wątek.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2023-05-24 15:49 przez Ywonaa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Praca licencjacka - obrona :)