Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

słuchajcie moze jakos mi pomozecie
a wiec musze wybrac temat mojej pracy licencjackiej
moj promotor chce zebysmy napisali ja na podstawie badan
ja owszem mam to szczescie ze moge skorzystac z wszelkich materialow pewnej ze szkol podstawpowych ale nie mam pojecia jaki moge wybrac temat. Ma to dotyczyc odzidalów przedszkolnych lub klas 1-3. Niby mam duzy wybor ale ja naprawde nie mam pomyslu. Moze ktoras z was na tym samym kierunku pisala prace?? Jak tak napiszcie jakie tematy

1)Problem dylekcji,dysortografii na poziomie klas 1-3
2)Autorytet nauczyciela w klasach 1-3



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-13 09:48 przez Anaka09.

zweryfikowana
Posty: 513
Ostrzeżenia: 1/5

zazdroszczę że masz pracę do napisania, ja niestety mam egzamin licencjacki + projekt do zrobienia

tez już niedługo będę musiała wybrać temat, błędy w nauczaniu matematyki, trudności dzieci w uczeniu się matematyki, dzieci z adhd, wady wymowy i ich korygowanie, 6latki w szkole- temat na czasie na pewno znajdziesz dużo aktualnych materiałów, jak cos jeszcze mi przyjdzie do głowy dopisze:)

Analiza opowiadań uczniów pod kątem twórczości ;p

zweryfikowana
Posty: 521
Ostrzeżenia: 3/5

mnie też nie długo to czeka. teraz piszę pracę zaliczeniową: " Dziecko zdolne w edukacji wczesnoszkolnej". W sumie mógłby być to temat na pracę - moja koleżanka ma. Materiałów dużo no i przyjemnie się piszę :)

JA bym polecała cos z kreatwności w szkole w lekcjach, moze coś o informatyce

ja pomagałam przy pisaniu pracy "Wyuczona bezradność u dzieci w wieku wczesnoszkolnym" czy jakoś tak :)

jestem za problemem dysleksji. Sama chcę na ten temat pisać licencjata;)

Moim zdaniem te oklepane tematy nie interesują aż tak bardzo promotorów i recenzentów.
Jak już zostało wspomniane może warto wybrać coś związane z 6 latkami, bądź gotowością 5latków, to jest ciekawe,
aktualnie konczę prace mgr na temat trudności wychowawczych dzieci klasie 1.

a ja się teraz bronię i mam temat " rodzina w oczach dziecka w świetle badań uczniów szkoły podstawowej w ....." mojej promotorce bardzo podobał się temat, wydaje się łatwy bo jest o rodzinie, ale niestety to temat rzeka....

dzikeuje za wszytskie pomysly i prosze o wiecej:)
wiecie co?? Troche mnie olsnilo... ale powiedzcie co myslicie na temat mopjego pomyslu
tak jak pisalam wczesniej mam dostep i wejscie do jednej ze szkol - i przypomnialo mi sie ze w jednym z tamtejszych odzdziałów przedszkolnych jest czarnoskóra dziewczynka i pomyslalam ze moze napisze o jej adaptacji, i tolerancji wobec niej innych dzieci. Jak myslicie??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-13 11:55 przez poziomka231.

zweryfikowana
Posty: 1.155
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
motylek-87
zazdroszczę że masz pracę do napisania, ja niestety mam egzamin licencjacki + projekt do zrobienia

wolałabym egzamin...

Cytat
poziomka231
dzikeuje za wszytskie pomysly i prosze o wiecej:)
wiecie co?? Troche mnie olsnilo... ale powiedzcie co myslicie na temat mopjego pomyslu
tak jak pisalam wczesniej mam dostep i wejscie do jednej ze szkol - i przypomnialo mi sie ze w jednym z tamtejszych odzdziałów przedszkolnych jest czarnoskóra dziewczynka i pomyslalam ze moze napisze o jej adaptacji, i tolerancji wobec niej innych dzieci. Jak myslicie??

Może być ciężko. Bo musi się zgodzić ona i jej rodzice

ja mam temat
Rola bajek w kształtowaniu postaw społecznych dzieci w wieku przedszkolnym.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

punkty z usnej matury? jak sie liczy