Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
presley
Cytat
martischa
mam lepsze wieści - mam gotowe odpowiedzi z maty
1.A, 2.B. 3.D, 4.A, 5.C, 6.A, 7.D, 8.D, 9.A, 10.B, 11.B, 12.B, 13.A, 14.C, 15.C, 16.A, 17.D, 18.B, 19.A, 20.D, 21.B, 22.C, 23.A, 24.D, 25.D



i dalej sobie wierzcie w "gotowce' ;/

Ale bym miała ubaw gdyby okazało się że trafiłaś XDDD

raczej nie trafiła by bo na maturze odpowiedzi sa pomieszane ;] W sensie że jest pare wersji.....

ja slyszalam ze na polskim tematem ma byc patriotyzm w oparciu o potop i pana tadeusza :)

Cytat
martys1602
ja slyszalam ze na polskim tematem ma byc patriotyzm w oparciu o potop i pana tadeusza :)

średni patriotyzm w panu tadeuszu, tzn..słabo wyeksponowany ;) no chyba, że z pkt widzenia mickiewicza :)

Cytat
martischa
mam lepsze wieści - mam gotowe odpowiedzi z maty
1.A, 2.B. 3.D, 4.A, 5.C, 6.A, 7.D, 8.D, 9.A, 10.B, 11.B, 12.B, 13.A, 14.C, 15.C, 16.A, 17.D, 18.B, 19.A, 20.D, 21.B, 22.C, 23.A, 24.D, 25.D



i dalej sobie wierzcie w "gotowce' ;/

Nie-e. W 13. pytaniu ma być B. Mówię Ci- zmień, bo Ci procenty polecą. :P

tonacy brzytwy sie chwyta :D

a wyslesz polski jak masz?

nie wierzcie w to, serio:) wyluzujcie się i piszcie! ps. jako przygotowanie czy któraś z Was mogłaby to sprawdzić? Two months ago a little boy got off from the cable car.
Though it was sunny day it wasnt lucky for him. He has been on holiday with his family in Colorado.
At the beginning everything was okay, but when he was looking through the window
his brother hit him and he got off. He catched the line. He really didnt know what he should do, but he didnt cry.
A woman who saw it said me something about this situation.
"I was buying ice cream and suddenly i saw small boy who hung in the air. It looked horrible! I thought i would faint!"
His mother called to the fire brigade and they rescued him. I asked his dad how did he feel after an accident.
"Oh, he didnt get hurt, but he was really scared. Now everything is fine" This situation was very popular in local newspaper. The owners improved the security. [Do tej pory taka sama sytuacja nie miała miejsca]

w zeszlym roku pobralam arkusz pewniak maturalny i mnostwo zadan sie sprawdzilo. czy to mozliwe aby w tym roku tez cos mogl sie pojawic? chodzi o portal sqlmedia

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

angielski samoczki,ksiązki do nauki w domu