Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 4/5

Prośba Biologia Testy

19 kwi 2011 - 12:47:40

Witam, zdaję maturę z biologi podstawowej w tym roku.
Mam więc do Was taka prośbę jesli macie jakieś testy z podstawowej biologii na komputerze prosiłabym o przesłanie na emaila. Te co miałam swoje już rozwiązałam i chciałabym jeszcze trochę poćwiczyć. Więc jeśli nie byłby to kłopot proszę o odzew;) Pozdrawiam

Prośba Biologia Testy

19 kwi 2011 - 12:49:39

to ja pomogę tylko pisząc byle co ;]

zweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 4/5

Prośba Biologia Testy

19 kwi 2011 - 12:57:42

Halo dziewczyny, nikt nie pomoże, Podbijajcie chociaż

Prośba Biologia Testy

19 kwi 2011 - 13:01:52

Ja moge sprzedac wszystkie rozszerzone podreczniki z Operonu do biologii, vademecum oraz testy z Omegi i innych wydawnictw, to samo z chemii i jeszcze mam chyba cos z Omegi z fizyki. Poza tym mase podrecznikow do innych przedmiotow;) Jak jest ktos zainteresowany to piszcie na priv

Prośba Biologia Testy

19 kwi 2011 - 13:02:49

podpowiem Ci bo sama również zdawałam, biologie w podstawie porozwiązuj testy z tej płytki lub ksiązki do biologii z operonu na płytce są fajne wcześniejsze matury i to bardzo pomaga, bo czesto chcemy udzielic jakies wyszukanej odp...zresztą poza 'kluczem odp' a odpowiedź na pytanie jest banalna i oczywista ;)) więc jeżeli masz malo czasu to proponuje abys wydrukowała poprzednie matury i na nich sie przygotowywała. Pozdrawiam i życze powodzenia

zweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 4/5

Prośba Biologia Testy

19 kwi 2011 - 13:18:41

dziękuję za rady, niestety nie mam tej płytki z operonu..

Prośba Biologia Testy

19 kwi 2011 - 13:21:07

Ja również dołączam się do prośby :) też zdaję maturę z podstawowej biologii, wszystkie testy z internetu już przerobiłam.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ważne pytanie o owoce suche.!!!!