Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dzien wagarowicza

20 mar 2011 - 15:43:09

jak wiecie jutro jest dzien wagarowicza... nigdy nie obchodzilam tego święta , ale jutro z 2 kolezankami ide do klubu. (o godz 10) tak wiem to dziwne... ale jest taka super impreza nie przekór, że jest w pon i w dzien... z tym ,że ten klub jest na drugim koncu warszawy i bedziemy musialy tam dojechać. tego dnia jest strasznie dużo policji. co ona robi gdy nas spotka? organizator tej imprezy powiedział , żeby mieć ze sobą zgody od rodzicow , ale czy to cos da jak policja nas zatrzyma? koniecznie chce isc ale troche duze ryzyko. dodam , że mam rocznikowo 17 lat :)

dzien wagarowicza

20 mar 2011 - 15:47:50

oj tam policja by łapała jakieś dzieciaki, a wy pewnie na dorosłe wyglądacie i sie nie uczepią :P przeciez gdybys szla do rodziny to tez bys sie bala ze Cie zlapia?

dzien wagarowicza

20 mar 2011 - 15:47:51

no napewno bedzie duzo policji... ale nie wiem co robia w takim przypadku

dzien wagarowicza

20 mar 2011 - 15:49:06

Cytat
faraway18
oj tam policja by łapała jakieś dzieciaki, a wy pewnie na dorosłe wyglądacie i sie nie uczepią :P przeciez gdybys szla do rodziny to tez bys sie bala ze Cie zlapia?
ale do 12 trzeba byc chyba w szkole... no sama nie wiem czy juz wygladam na pełnoletnią

dzien wagarowicza

20 mar 2011 - 15:50:20

e tam przejmujesz sie :)

dzien wagarowicza

20 mar 2011 - 15:51:51

no mi mama mowi , że napewno nas spotka policja i wtedy odwożą do szkoły... troche sie boje ale nie zamierzam rezygnowac :)
a moze ktos mial taki przypadek?

dzien wagarowicza

20 mar 2011 - 15:52:45

Cytat
maniek643
e tam przejmujesz sie :)

jakbym słyszała moją koleżankę ;)

hmmm, szczerze mówiąc, to nie powinni się przyczepić, ale jak wiadomo jest ustawa jakaś taka, że jeśli osobę niepełnoletnią zatrzymają w czasie trwania lekcji Straż Miejska odwozi ta osobę do szkoły i jest to na koszt rodziców ;)

dzien wagarowicza

20 mar 2011 - 15:54:06

wątpię, że policja w dniu wagarowicza była by jakoś wyjątkowo złośliwa czy upierdliwa :D wydaje mi się , że wręcz odwrotnie :p chyba, że sie na trafi na nie za tolereancyjnych funkcjonariuszy :D

dzien wagarowicza

20 mar 2011 - 15:54:39

Cytat
jetkaaa
Cytat
maniek643
e tam przejmujesz sie :)

jakbym słyszała moją koleżankę ;)

hmmm, szczerze mówiąc, to nie powinni się przyczepić, ale jak wiadomo jest ustawa jakaś taka, że jeśli osobę niepełnoletnią zatrzymają w czasie trwania lekcji Straż Miejska odwozi ta osobę do szkoły i jest to na koszt rodziców ;)
no wlasnie o tym mowie! to nie wiem co mamy mowic... ze dopiero jedziemy do szkoly... niech wypowie sie ktos kto mial taki przypadek!

dzien wagarowicza

20 mar 2011 - 15:56:02

najwyżej Cię odwiozą do mamy i będziesz miała lanie tyłka ;)
Czym się przejmujesz :)

niezweryfikowana
Posty: 685
Ostrzeżenia: 2/5

dzien wagarowicza

20 mar 2011 - 15:56:18

Ja jak miała 14 lat to nie poszłam na dzień wagarowicza no i niestety policja jechała, chciałam skręcić w drugą strone i udać że ich nie widzę i nagle jeden otworzył okno i powiedział ' do szkoły kurr_wa' aż podskoczyło mi ciśnienie i sobie dalej poszłyśmy.
Ogólnie to nie ma co się bać, ze względu na to że jutro jest dzień wagarowicza to mogą was wylegitymować ale to żadko, zależy czy zachowujesz się wobec pogardliwie, ale tak to nie ma się co bać(;

dzien wagarowicza

20 mar 2011 - 15:56:54

dziewczyno spokojnie ... złapią was,odeślą do szkoły, nie złapią, nie odeślą ...ryzyk fizyk.

zweryfikowana
Posty: 1.682
Ostrzeżenia: 1/5

dzien wagarowicza

20 mar 2011 - 15:57:03

a tam, raz się żyje :D

dzien wagarowicza

20 mar 2011 - 15:57:11

Złapią was i zapuszkują, bo nie mają niczego innego do roboty...

Szpagatowa impreza.

zweryfikowana
Posty: 1.064
Ostrzeżenia: 1/5

dzien wagarowicza

20 mar 2011 - 15:58:08

przecież jak policja będzie widziała że idą sobie dwie dziewczyny to Was nie zaczepi i nie spyta czemu w szkole nie jesteście, a nawet jeśli to powiecie że idziecie do lekarza, do szkoły albo że macie dziś wolne, itd.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

prosze o pomoc w sprawdzeniu wypracowania z angielskiego