Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 649
Ostrzeżenia: 1/5

Technik obsługi turystycznej

17 mar 2011 - 16:21:34

Hej. w tym roku kończę gimnazjum, zastanawiam się co dalej.Co chcę robić. waham się pomiędzy liceum(profil napewno humanistyczny) a technikum (kierunek -technik obslugi turystycznej)Ale czy po liceum znajdę jakąś pracę ? Ja wiem ,że studia i wogóle.Ale czy to ma sens? Jest ktoś tutaj po liceum po profilu humanistycznym ? czy znalazłyscie prace ? jak tak to gdzie ? A moze ktos jest jest po kierunku obslugi turystycznej albo w trakcie ? Czy jest bardzo trudno ?

Dziekuje z gory za odp.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-17 16:23 przez porcelanowalalka.

zweryfikowana
Posty: 532
Ostrzeżenia: 1/5

Technik obsługi turystycznej

17 mar 2011 - 16:24:02

ja jestem w 2 klasie na profilu technik obsługi turystycznej i teraz akurat odpoczywam na praktykach przez caaalutki miesiąc :)

niezweryfikowana
Posty: 649
Ostrzeżenia: 1/5

Technik obsługi turystycznej

17 mar 2011 - 16:26:35

Cytat
but_why
ja jestem w 2 klasie na profilu technik obsługi turystycznej i teraz akurat odpoczywam na praktykach przez caaalutki miesiąc :)

a jak z jezykiem ? bardzo trudno ?

niezweryfikowana
Posty: 581
Ostrzeżenia: 2/5

Technik obsługi turystycznej

17 mar 2011 - 16:29:03

ja jestem Technik Logistyk ;) Polecam ;)


http://forum.szafa.pl/8/3156262/_subject_.html pomożecie ?

zweryfikowana
Posty: 532
Ostrzeżenia: 1/5

Technik obsługi turystycznej

17 mar 2011 - 16:32:00

są dwa języki z tym że ja uczyłam się przez całą podstawówkę i gimnazjum niemieckiego a angielskiego wogóle, a teraz mam angielski, angielski zawodowy i niemiecki, ale zawodowy jest dopiero od 2 klasy i radzę sobie. Ogólnie nie jest ciężko, w 2,3 i 4 klasie są miesięczne praktyki, więc moc :d wiadomo że trzeba się uczyć, tak jak wszędzie, ale jest fajnie i polecam w stu procentach :)

zweryfikowana
Posty: 462
Ostrzeżenia: 1/5

Technik obsługi turystycznej

17 mar 2011 - 16:32:07

tez wybieram sie na technika obslugi turystycznej i chetnie sie czegos dowiem wiec up, up, up :)

Technik obsługi turystycznej

17 mar 2011 - 16:35:08

super ze wiesz w jakim kierunku chcesz się kształcic . ja zwasze zdecydowanie byłam za technikum bo po tym w sumie jest juz niby jakiś zzawód a nie to co po liceum . JA tez wybieram w tym roku szkołe ponad gimnazjalną i nie mam zadnego pomysły. pPOMOCY . ????!!!!!!!!! jesli znacie jakies fajne i praktyczne technika to piszce :DDDDDDDD

Technik obsługi turystycznej

17 mar 2011 - 16:35:27

Witam !
Ja właśnie kończe 3 klase LO (humanistyczna) a w przeszłośći zastanawiałam się nad technikum. I teraz bardzo żałuję, ponieważ nie chcę iść na studia a przynajmniej nie teraz a po LO mogę co najwyżej pracować jako telemarketer.. Nawet za kasę ciężko jest się dostać po LO.. A po technikum można mieć i maturę i co najważniejsze KONKRETNY fach w ręku ;)

Idź do technikum. Pochodzisz rok więcej a będziesz miała już nie tylko maturę ale i tytuł technika a po LO masz tylko maturę.

;)

Technik obsługi turystycznej

17 mar 2011 - 16:37:13

Ja jestem po liceum informatycznym, więc ci nie odpowiem. Ale na pewno polecam studia.

Technik obsługi turystycznej

17 mar 2011 - 16:37:58

ja jestem w 1 klasie na techniku oblusgi turystycznej, i jest naprawde fajnie, fajne sa zawodowe przedmioty i nie jest trudno

niezweryfikowana
Posty: 649
Ostrzeżenia: 1/5

Technik obsługi turystycznej

17 mar 2011 - 16:38:13

Cytat
LuSiaCzeK_95
super ze wiesz w jakim kierunku chcesz się kształcic . ja zwasze zdecydowanie byłam za technikum bo po tym w sumie jest juz niby jakiś zzawód a nie to co po liceum . JA tez wybieram w tym roku szkołe ponad gimnazjalną i nie mam zadnego pomysły. pPOMOCY . ????!!!!!!!!! jesli znacie jakies fajne i praktyczne technika to piszce :DDDDDDDD
jesli ci to pomoze to ja sie wahalam pomiedzy technikiem architektury krajobrazu(jesli lubisz projektowac ogrody itp.Z takich ciekawszych jeszcze to : technik hodowcy koni ;D. Moze straz? kosmetyczka? policja ?:)

Technik obsługi turystycznej

17 mar 2011 - 16:39:21

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-22 21:47 przez Vendie.

Technik obsługi turystycznej

17 mar 2011 - 16:39:49

Ja jestem po studiach turystyka i pracuje w administracji bo jedyna stała praca to biuro podroż a jest strasznie ciężko znaleźć prace.

Nie polecam.

niezweryfikowana
Posty: 649
Ostrzeżenia: 1/5

Technik obsługi turystycznej

17 mar 2011 - 16:44:33

Dzieki dziewczyny ;D ktos jeszczE ?>:>

Technik obsługi turystycznej

17 mar 2011 - 16:48:20

""jesli ci to pomoze to ja sie wahalam pomiedzy technikiem architektury krajobrazu(jesli lubisz projektowac ogrody itp.Z takich ciekawszych jeszcze to : technik hodowcy koni ;D. Moze straz? kosmetyczka? policja ?:) ""
hmm tez kiedyś tak myślałam(jakieś 4-5miesiecy temu) ostatnio przechodzi mi przez myśl
-technik
*teleinformatyk
*ekolog
*ekonomista
*hotelarz
+turystyka
ale nie mam pojęcia co dalej ;O
jeśli byłyście na takich kierunkach napiiszcie coś o tym jak jest i czego wymagają tam??
hmm tez kiedyś tak myślałam(jakieś 4-5miesiecy temu) ostatnio przechodzi mi przez myśl
-technik
*teleinformatyk
*ekolog
*ekonomista
*hotelarz
+turystyka
ale nie mam pojęcia co dalej ;O
jeśli byłyście na takich kierunkach napiiszcie coś o tym jak jest i czego wymagają tam??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-17 16:49 przez LuSiaCzeK_95.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Poszukuję Kompendium maturalne z geografii - poziom podstawowy