Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

free spin za rejestracje

25 minut temu

srebrna biżuteria

godzinę temu

Rewelacyjne okna

dzisiaj o 11:09

e-papieros

dzisiaj o 10:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9

studia, jakie wybrac

07 kwi 2011 - 14:53:27

budownictwo i wzornictwo

studia, jakie wybrac

07 kwi 2011 - 14:55:49

Idź a europeistykę z socjologią ;p
Żartuję, wiadomo.

Może poszukaj czegoś, na co nie chodzą tłumy? Jest większa szansa na bycie kimś więcej niż kolejnym bezrobotnym pedagogiem...
Ja poszłam na studia z zainteresowania, nie z myślą o zawodzie dobrze płatnym. Ale po etnologii nie da się zarabiać kokosów :p

studia, jakie wybrac

07 kwi 2011 - 14:57:41

Idź na to co Cię kręci, nie patrz na opinie innych. Masz być szczęśliwa i tyle ;)

studia, jakie wybrac

07 kwi 2011 - 15:00:41

Cytat
Karolina_k13
Idź na to co Cię kręci, nie patrz na opinie innych. Masz być szczęśliwa i tyle ;)

no tak..ale jesli kogoś kręci np. filozofia? z całym szacunkiem...ale to sie nadaje na hobby:) żadna firma nie da ogłoszenia: "Szukamy filozofa"

studia, jakie wybrac

07 kwi 2011 - 15:02:48

Bardzo opłacalnym kierunkiem jest weterynaria, ale również prawo czy informatyka




zapraszam : http://forum.szafa.pl/55/3283146/nasze-blogi.html

studia, jakie wybrac

07 kwi 2011 - 15:06:20

ja np wybieram się na "public relations i marketing medialny" :)

studia, jakie wybrac

07 kwi 2011 - 15:12:01

ogólnie kierunki ścisłe, na pewno odradzam pedagogikę i podobne przynajmniej narazie, ale to zalezy co Cie interesuje, ja np. studiuję stosunki międzynarodowe i jestem mega zadowolona, ale musisz też patrzeć na uczelnię, bo choć na uczelniach są te same kierunki to jest inny program. moja koleżanka jest na tym samym kierunku, ale innej uczelni, to uczy się innych rzeczy

studia, jakie wybrac

07 kwi 2011 - 15:12:17

ja teraz idę na medycynę(wydział lekarski lub analityka medyczna)

studia, jakie wybrac

07 kwi 2011 - 15:12:49

Na pewno kierunki ścisłe, odradzam pedagogike, filologie niemiecką i angielską, administracje bo po tym jest tyle ludzi bez pracy że szok! Ja jestem na ekonomii - wiem że tez oklepany kierunek, ale co zrobie jak mnie to bardzo interesuje;) Wystarczy że mój facet jest na budownictwie, ja nie mam tak dużych ambicji;D
a i jeszcze ważne jest jaka uczelnię wybierzesz. Najlepiej oczywiście jakąś Politechnikę. Nigdy nie idź na kierunki ścisłe typu budownictwo na jakąś inną uczelnie typu Wyższa Szkoła..... mam tam kolegę i tam jest poziom żłobka, oczywiście chodzi mi o kierunki ścisłe, bo np. administracja itp. to wiadomo że może byc na takiej uczelni, bo poziom jest porównywalny. Ale to czego uczą na politechnice np. z budownictwa a w takiej Wyższej Szkole to wogóle jest wielka przepaść, więc co z tego że łatwo się dostać i mało nauki jak po tym cie do żadnej pracy w zawodzie nie przyjmą



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-07 15:33 przez skarbek2012.

studia, jakie wybrac

07 kwi 2011 - 15:32:17

Ktoś napisał, że medycyna kosztuje 12 tyś. rocznie tak to chyba zagranicą gdzie nie ma bezpłatnej edukacji wyższej albo wieczorowo (ale wtedy jakoś tanio wychodzi ;) ) owszem nauki jest sporo, a nawet w .... dużo, ale koszta jak na każdych innych studiach. No dobra może trzeba kupować fartuchy (ale moja mama na laborki (jest po chemii) też musiała mieć) i stetoskopy (sporawy wydatek ponad 200 zł ;( )
po za tym normalne koszta związane ze studiowaniem mieszkanie, jedzonko czasem jakieś kserówki czy książki.
A co do prawa to jakaś dziewczyna napisała, że po studiach się jest ustawionym. Jak się nie ma znajomości czy właśnie siły przebicia to ( to nie jest złośliwe) nie są zbyt dobre studia znam chłopaka który z 5/6 lat temu skończył studia nie może dostać się na aplikację i do tej pory nie ma pracy więc nie przeliczcie się z tym.

studia, jakie wybrac

13 kwi 2011 - 14:07:43

Osobiscie studiuje Public Relations na Uniwersytecie Westminster i jestem z tego kierunku bardzo zadowolona, szczegolnie z trybu nauczania. Perspektywy pracy po PR sa ogromne. Pozdrawiam

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 5/5

studia, jakie wybrac

04 mar 2019 - 15:00:27

Sama też właśnie zastanawiam się nad wyborem kierunku i widze, że to wcale nie jest łatwe znaleźć coś dla siebie. Najbardziej interesuje mnie jakiś kierunek informatyczny i któraś z tych http://www.uczelnie.pl/miasto/krakow/publiczne/ uczelni w Krakowie. Nie wiem jednak na którą się zdecydować. Może wy mi coś podpowiecie?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-03-04 19:22 przez Dalima.

studia, jakie wybrac

12 kwi 2019 - 08:40:51

Jeśli miałabym teraz wybierać to poszłabym na coś ścisłego, raczej z programowaniem lub bazami danych. A jak nie typowo ścisłe to przynajmniej coś z finansami albo ekonomią.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zdanie