Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej dziewczyny ostatnio dużo słyszałam a tzw. pracy w domu czyli po prostu pisanie artykułów dla różnych firm czy przepisywanie tekstów... chyba każda z grubsza wie o co chodzić :p
Chciałabym zacząć coś takiego pisać bo zastanawiam się jak dorobić trochę, a nie bardzo mam możliwość na razie iść do pracy może ktoś polecił by mi jakieś firmy czy jakieś zlecenia ???



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-25 20:32 przez patka9218.

Nie znam żadnej firmy oferującej taką pracę i podejrzewam, że trudno się do niej załapać bo wiele osób chętnie by pracowało w ten sposób. Też bym chętnie się tym zajęła:)

Nie ma czegoś takiego jak praca w domu, pic na wodę fotomontaż. Nie licz na to, że coś zarobisz za siedzenie z dupskiem w domu, wręcz przeciwnie nabijesz komuś kabzę.

http://oferia.pl/przegladaj_uslugi/kategoria/przepisywanie-prac/parent/redagowanie-tekstow/sortBy/4/sortDir/1/page/2


LINK do strony gdzie znalazłam oferty na przepisywanie tekstów ...
może jednak ktoś coś optymistycznego ??

ja tez się chętnie dowiem, najlepiej tłumaczenie pism z j.francuskiego na polski i na odwrót

Cytat
patka9218
http://oferia.pl/przegladaj_uslugi/kategoria/przepisywanie-prac/parent/redagowanie-tekstow/sortBy/4/sortDir/1/page/2


LINK do strony gdzie znalazłam oferty na przepisywanie tekstów ...
może jednak ktoś coś optymistycznego ??

Przecież ten link to jest do ogłoszeń od zleceniobiorców, nie zleceniodawców.
Z takiej pracy to dużo nie wyciągniesz, tym bardziej jeśli nie umiesz szybko pisać.
Poza tym z pozycjonowaniem to nic wspólnego nie ma.

tak wiem wiem tam trzeba jeszcze zaznaczyć... i mi nie chodzi jakieś większe sumy bo wiadomo ze w domu zbyt wiele to na pewno nie zarobimy ;p tylko ogólnie czy ktoś mam coś sprawdzonego bo tyle tu tego a nic konkretnego w sumie nie znalazłam ... a już na pewno odpadają spamy napoczcie bo to masakra juz rok temu z tym skończyłam a poczta ciągle za spamowana ....

ogólnie jest bardzo dużo osób na rynku które tym się zajmują, agencje pozycjonerskie czasami z nich korzystają ale nie jest to wielka skala

myślę,że w obecnych czasach praca online jest idealna. Jeśli masz pomysł na biznes albo twoja firma nie działa prężnie w interencie to potrzebujesz pozycjonowania dziś to najlepszu marketing ever

Ja niestety się takimi rzeczami nie zajmuję, ale jak najbardziej również jestem zainteresowany sprawami copywritingu. Zresztą jakiś czas temu natrafiłam na świetny wpis https://dogadamycie.pl/blog/content-writing-copywriting-a-tlumaczenia-czym-to-sie-rozni/ gdzie fajnie opisano czym on się różni od tłumaczeń.

copywriting to dobra sprawa, szczególnie jeśli interesujesz się marketingiem internetowym. Ja pracuję tak już od roku w Semcore. To agencja, która robi SEO dla stron internetowych. Piszę dla ich klientów. Płacą dobrze i jest możliwość rozwoju, a na dodatek praca całkowicie z domu. Możesz u nich zapytać albo u innej podobnej firmy.

niezweryfikowana
Posty: 277
Ostrzeżenia: 4/5

Jeśli ktoś chce się zająć pozycjonowaniem to na pewno powinien w temacie się dokształcić. Na pewno warto poczytać co to jest adres URL i jak on ma się do pozycjonowania - na co zwracać uwagę itd.

pozycjonowanie i copywriting to dwie różne rzeczy Stargard

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

anioły