Obecnie rozmawiamy o:

free spin za rejestracje

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Akademia Zdrowia

22 lut 2011 - 16:10:47

Witajcie:)
Szkoła istnieje w takich miastach jak: ŁÓDŹ ,KIELCE,RZESZÓW,BYDGOSZCZ,WARSZAWA.
Uczęszczała może która z Was tam? A może robiła tam jakiś kurs?
Jakie wrażenia?
Jakie są ceny? Na stronie niestety nie ma a na maile nie odpisują.
Z góry dzięki za odpowiedź,
pozdrawiam:)

wypowie się ktoś?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-22 16:50 przez Solange111.

zweryfikowana
Posty: 1.302
Ostrzeżenia: 2/5

Akademia Zdrowia

22 lut 2011 - 16:55:57

hmm ja niestety nie pomoge ;d

Akademia Zdrowia

22 lut 2011 - 16:57:02

Podbijam

Akademia Zdrowia

22 lut 2011 - 16:58:42

Niestety, nic na ten temat nie wiem

Akademia Zdrowia

21 mar 2011 - 15:15:48

Ja chętnie odpowiem.
Ponieważ uczestniczyłam w jednym z kursów w tej szkole. Mimo iż cena kursu była promocyjna, zdecydowanie nie polecam tej szkoły. Między innymi dlatego, że podczas kursu osoba ucząca kusantów potrafila wychodzić sobie z sali na wiecej niż pół godz. I byliśmy zdani na siebie, żeby czegokolwiek się nauczyć. Nawet nie było podejścia zainteresowania się czy ktoś wykonuje pracę prawidłowo. Mało tego w sekretariacie często zdarzały się pomyłki z wydawaniem pieniędzy. A na korytarzach brak jakichkolwiek maszyn z napojami. Czyli przez całe 5 godz. kursu trzeba było się obyć bez picia. A wydaje mi się że taka dobra szkoła powinna zainwestować w takie sprzęty.

A najgorsze w tym wszystkim jest to że na koniec kursu. Dostaliśmy informację, że certyfikaty zostaną przesłane pocztą na adres podany w formularzu zgłoszeniowym który składaliśmy na poczatku kursu. I miało to być 2 tyg po skończeniu kursu. Minął miesiąc a ja postanowiłam zadzwonić i zapytać co się dzieje. To UWAGA! Okazało się że certyfikaty są już dawno do odbioru . Ale nikt nie raczył zadzwonić i poinformować mnie o tym, mimo iż telefon kontaktowy również został podany. A informacje na temat przesłania pocztą nie wiedzą kto podawał.
Także moim zdaniem brak w tej szkole kompetencji i zainteresowania się kursantami. Jak również słowności i dyscypliny.
Wychodzi na to, że tylko kasa się liczy. Zapłacisz to już mają wszystko gdzieś. Nauka w tej szkole szczerze nie sprawiała mi przyjemności przez sposób prowadzenia tych zajęć, a także długi okres oczekiwania na certyfikaty i obiecywanie tak jak "palcem po wodzie pisane" że certyfikaty beda do odioru za 2 tyg po kursie. To było typowe zbycie kursanta. Bo okazało się że dłużej a to zwyczajne oszukiwanie ludzi. Jakby nie można było powiedzieć że później.

Cóż... Ja nie mam dobrej opinii. Radzę szukać lepszej szkoły. Poczytać różne fora i zapoznać się jakie inne szkoły oferują takie same kursy. Bo kosztem nerwów i pieniędzy wydanych nie wiem na co zdecydowanie odradzam tą szkołę.
Pozdrawiam

Akademia Zdrowia

21 mar 2011 - 15:20:05

nie mam pojecia

Akademia Zdrowia

14 maj 2012 - 11:47:04

A ja mam o tej szkole bardzo dobre zdanie- przynajmniej o filii warszawskiej, bo tą akurat dobrze znam.
Ucze sie tu na kierunku kosmetycznym- w tym roku koncze i nie zaluje, ze sie tu zapisalam. Nie wiem jak bylo kilka lat temu, ale teraz Akademia jest ŚWIETNIE wyposazona we wszelakie kosmetyki i nowy sprzet. Na zajeciach niczego nie brakuje, bo szafy z kosmetykami sa wypelnione po brezgi -dosłownie.
A wykładowcy też ok- tzn. prawie wszyscy ;p
Aaaaaa jeszcze jedno- autoamty z napojami i ze słodyczami są :) i to całkiem nieźle zaopatrzone. Może faktycznie wcześniej nie było, tego nie wiem, ale od 2 lat są na pewno :D

Akademia Zdrowia

15 cze 2018 - 13:20:56

Również polecam tę szkołę. Zaczęłam ostatnio kurs stylizacji paznokci i już mogę powiedzieć, że się sporo nauczyłam. Wcześniej zajmowałam się tym amatorsko, ale teraz mam zamiar robić to zarobkowo i Akademia Zdrowia bardzo mi w tym pomogła.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Francuski sprawdzenie tekstu