Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 4/5

Jaka część tego wyposażenia - http://www.fryzomania.pl/category/sprzet-fryzjerski?horizontal Jest potrzebna na otwarcia salony fryzjerskiego działającego na przyzwoitym poziomie? Proszę o konkretne przykłady - czy lepiej od razu inwestować w pełne wyposażenie?

penda moim zdaniem lepiej zainwestować od razu w pełne wyposażenie,żeby na samym początku nie zaliczyć wpadki tylko wykazać się profesjonalizmem. Jak byłam na kursie w szkole Select http://select.edu.pl/kurs-fryzjerski-program
była o tym mowa i też robiłam listę co tu muszę zakupić, ciężko było się zdecydować co jest najważniejsze ... bo po prostu wszystko było mega ważne. Teraz nie żałuję że wydałam na starcie tyle pieniędzy bo mogłam spełnić oczekiwania każdego klienta;)

zweryfikowana
Posty: 202
Ostrzeżenia: 1/5

ja jestem po kursie fryzjerskim, poszlam bez wczesniejszego doswiadczenia wiec uczylam sie od podstaw, na kursie bylam sama, placilam 3 tysiace i niestety nie wiele sie nauczylam wiec nie polecam

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 1/5

Wszystko zależy od człowieka! Znalazłam sobie taką szkołę po której zdobycie pracy było realne. Sprawdziłam rynek i tylko szkoła Select z Warszawy wydawała mi się rozsądna. Mają duże portfolio na stronie http://select.edu.pl/kadra i ludzi, który pracują dla TV!!

niezweryfikowana
Posty: 287
Ostrzeżenia: 4/5

Jeszcze sklep z wyposażeniem http://www.wyposazenie-salonu-fryzjerskiego.pl/ Ogólnie to wiadomo, że koszty początkowe są wysokie, ale jednocześnie trudno oczekiwać, że biznes od razu będzie przynosił zyski. Bo niby jak? Najpierw inwestycja...

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 1/5

To teraz dla chcących wnieść zmianę do swojego życia zawodowego. Ukończyłam szkołę Select, tak jak pisałam wybór nie był prosty, przekonałam się ze względu na program w urzędzie pracy i dofinansowanie kursu dla ludzi, których stanowisko jest likwidowane z winy pracodawcy. Mam zawód i kasę na rozpoczęcie działalności, bardzo pomogła mi szkoła w załatwieniu papierków. Jest z tym trochę latania, ale warto się wysilić

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 4/5

Niestety do fryzjerstwa trzeba miec smykałkę- czy jestes pewna ze jestes profesjonalną fryzjerką? Fryzjerstwo jest opłacalne, o ile pracownicy maja umiejetnosci i dobre podejscie do klienta- a kazdy klient jest inny i trzeba wykazac sie anielską cierpliwoscią wobec nich. W salonie mojej mamy pomoglo jej szkolenie Hair medica- to jest kurs trychologiczny, dzieki ktoremu mozna lepiej poznac to jak funkcjonuja wlosy i latwiej rozwiązywac problemy klientow :) takie szkolenie odbywa sie niedlugo w warszawie, ale niewazne skad jestes- mozesz sie zapisac:) jest ono czesciowo dofinansowane, wiec uwazamz e to ogromna szansa na podniesienie swoich kwalifikacji

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Warto przejść dobre kursy fryzjerskie, ja po szkoleniach hairXtend w końcu znalazłam fajną pracę w salonie. Mają bardzo ciekawą ofertę szkoleń np ze strzyżenia męskiego i barberingu, więc polecam :)

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 7/5

A słyszałyście o kursach w Akademii Gnatyshyn w Warszawie? Prowadzą zarówno szkolenia dla początkujących fryzjerów-stylistów, jak i dla profesjonalistów. Do wyboru mają najróżniejsze kursy - wystarczy wejść na ich stronę i przejrzeć ofertę. Moja koleżanka robiła tam kilka szkoleń i była bardzo zadowolona z efektów.

Hej,
Szukam szkoły albo kursu fryzjerskiego, gdzie mogłabym nauczyć się totalnie wszystkiego od podstaw. Cena nie gra roli. Zależy mi na tym, żeby nauczyć się jak najwięcej od profesjonalistów i pracować się na tzw, „żywych głowach”.

Nie napisałaś gdzie szukasz. Od siebie polecam kurs zawodowy z fryzjerstwa w Szkole Select w Warszawie. Tak jak pytałaś uczą na żywych głowach czyli na modelkach, dostajesz od nich wszelkie materiały edukacyjne na maila, więc cokolwiek Ci się zapomni podczas kursu jest do weryfikacji, teoria jest nie tylko przekazywana ustnie ale też multimedialnie, dostajesz od nich rabaty na kosmetyki i sprzęt fryzjerski i po zdanym egzaminie robią Ci wizytówki i zdjęcia do portfolio . Jestem ich absolwentką i chwalę sobie przede wszystkim przekazaną przez nich wiedzę, innowacyjność i to, że są cały czas na bieżąco w tematyce fryzjerstwa.

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 4/5

Dobry i w stosunkowo atrakcyjnej cenie jest kurs fryzjerski w Cosinusie. ja byłam na kursie dla początkujących i jak dla mnie super. Ze szkolenia wynisłam naprawdę sporo cennych informacji. Program szkolenia podzielony jest na etapy i część teoretyczną i praktyczną. Z tego co się orientuje coś dla zaawansowanych też było w ofercie Cosinusa, także warto sprawdzić sobie szczegóły na ich stronie.
Ps. Pani prowadząca pierwsza klasa :)

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 1/5

Ja co prawda nie byłam na kursie, ale też słyszałam że w Cosinusie kursy są całkiem dobre i fajnie zorganizowane, więc może warto sprawdzić i przekonać się samemu?

ja uważam że by byc fryzjerką to trzeba mieć predyspozycje oraz pasje w tym zawodzie by potem nie byc jak fryzjerzy w programach typu "afera fryzjera". Fryzjerstwo jest sztuką tak jak malarstwo, rzeźbiarstwo i w tym zawodzie całe życie sie uczysz.

Osobiście korzystałam z kursu organizowanego przez Jean Louis David i jestem bardzo zadowolona. Profesjonalne podejście do szkolenia i rzeczywiście można dużo się nauczyć. Organizują kursy z tego co wiem w wielu miastach w Polsce i na świecie. Wydaje mi się że to najlepsz3e szkolenie bo jak się sprawdzisz to możesz od razu dostać pracę. Poczytaj sobie: Jean Louis David

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Proszę o pomoc w ważnej sprawie