Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 1/5

POMOCY ! :(( SZKOŁA!

03 sty 2011 - 23:40:57

Mam powazny problem bo moja nauczycielka z matmy wystawia wiekszej połowie klasy 1 i ja nie mam zamiaru czekac az dostane nastepne 1 z matematyki , wiec! :(

mam pytanie , jestem w 1 klasie technikum i wlasnie konczy sie polrocze , czy mozna sie przeniesc po półroczu do zawodówki ?:( prosze o szybkie odpowiedzi to dla mnie bardzo wazne :( .

POMOCY ! :(( SZKOŁA!

03 sty 2011 - 23:43:31

wydaje mi się, że tak :) ale musisz się dowiedziec jak najszybciej.
do liceum na pewni byś mogła się przeniesc :)
to też dużo zależy od szkół, ale często nie robią problemów, jedno półrocze to krótki czas, można spokojnie nadrobic.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-03 23:44 przez Anita__91.

niezweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 1/5

POMOCY ! :(( SZKOŁA!

03 sty 2011 - 23:44:41

jej troche mi juz ulzyło :) uff. tylko bedzie trzeba poszukac miejsc gdzies

POMOCY ! :(( SZKOŁA!

03 sty 2011 - 23:45:42

to raczej zależy od szkoły... u mnie pewnie można by było...

POMOCY ! :(( SZKOŁA!

03 sty 2011 - 23:46:11

wiesz co mam ten sam problem z nauczycielka, ale ja znalazlam korki uwierz jedna godzina (doslownie!) pomogla mi zaliczyc tak, że mialam miec poprawke a wyszlam z 3 na koniec a przy mojej matemtyce to ciezko bo od podstawowki mam problemy ;) teraz w tym roku to samo tez ciagle jedynki i jedynki, nauczycielka nas gnoi i wstaiwa 1. nie zbyt mile. Ale co do Twojego pytania to tak po polroczu mozesz sie przeniesc do zawodowki, tylko zastanow sie czy warto :)

POMOCY ! :(( SZKOŁA!

03 sty 2011 - 23:47:17

jasne, że mozna

niezweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 1/5

POMOCY ! :(( SZKOŁA!

03 sty 2011 - 23:47:28

no własniee sie zastanawiam ehh. :( bo ja nie dam rady z tą matmą to szkoda roku , bo rok to duzo :( eh sama nie wiem

POMOCY ! :(( SZKOŁA!

03 sty 2011 - 23:47:46

ale i tak musisz matme zaliczyć bo w zawodówce też jest...nie lepiej się do liceum wieczorowego przenieść...nie za trudno a później możesz iść na policealne nawet bez matury :) przemysl wszystkie rozwiązania:) moja kumpela tak zrobiła i zdała lepiej mature niż kolezanki z tech:P

POMOCY ! :(( SZKOŁA!

03 sty 2011 - 23:48:23

Z tego co wiem można się przenieść w każdej chwili ;))) Ja się przenosiłam po półroczu i żadnych ocen mi nie wpisali do dziennika z poprzedniej szkoły po porstu zdobyłam 2 oceny z każdego przedmiotu w ciagu tygodnia albo dwóch i mi wystawili z tego ;)) Może dlatego ,ze przeniosłam sie do prywatnego ;) ale nie wiem jak jest w publicznych. Dyrektorka mi powiedziała,ze po co im te oceny z tamtej szkoły i tak nie wiedzą za co to itd a jeśli chodzi o zawodówkę to chyba możesz byc spokojna ;)

POMOCY ! :(( SZKOŁA!

03 sty 2011 - 23:50:17

nie przenos sie do zawodowki , to nie ma sensu . na jakim profilu jestes? napisz wiadomosc, to mozemy porozmawiac na ten temat

POMOCY ! :(( SZKOŁA!

03 sty 2011 - 23:51:03

i Ty sadzisz ze to naprawde taka tragedia ?? matma w technikum nie jest taka trudna ... a po za tym na połrocze mozesz miec zaliczenia a zalicznie w sierpnu tez jest ok ... a po zawodówce ludzie bedą patrzec na ciebie jak na jakiegoś - za przeproszeniem '' matoła''


i bedziesz musiała zrobić potem 2 letnie liceum uzupełniające i jeszcze sama sie do matury przygotować bo w takim liceum jest za mało godzin ....


zastanów sie dobrze czy 1 z matmy jest warta tyle zachodu ...

nie lepiej zapisac sie na korki z matmy ... a jak kobieta ma nie rowno pod sufitem petycje do Dyra o zmaiane nauczyciela ... :))


pozdroo :)

POMOCY ! :(( SZKOŁA!

04 sty 2011 - 00:01:07

Ja też miałam w liceum duże problemy z matematyką i fizyką,a byłam na profilu informatycznym.
Korepetycje z matematyki wiele mi dały,zmienili nam też nauczycieli od tych przedmiotów w 3 klasie i wyszłam ze świetnymi ocenami na koniec,także może nie warto się przenosić?
Powiem Ci,że ja po korepetycjach z matematyki napisałam pierwszy raz w życiu sprawdzian na 5 a moja matematyczka powiedziała,że na pewno ściągałam,bo to niemożliwe i dała mi 1,była duża afera o to,bo wystawiła mi 2 na pierwszy semestr w drugiej klasie.Ale zobaczyła z czasem,że się mocno pomyliła i na koniec roku przyznała się,że mi zaniżyła specjalnie ocenę;/A ja powiedziałam,że zapisałam się na korepetycje i nie uczyłam się na nich po godzinie ale czasami po 3 jak było trzeba to głupio jej się zrobiło.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-04 00:02 przez 20natka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kurs fryzjerski,mozna sie nauczyc?Do fryzjerek!!