Obecnie rozmawiamy o:

Nowy samochód

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Triumph

15 gru 2010 - 18:20:18

Hej. :) Więc tak chciałabym kupić sobie dobry biustonosz z Triumpha, ale od ilu sie wachaja ceny i jaki narwiekszy rozmiar obwodu tam jest.Prosze pomóżcie . :)

Triumph

15 gru 2010 - 18:33:07

Jak dobry biustonosz, to nie zbliżaj się do Triumpha;p Chyba, że chcesz biustonosz o kilka rozmiarów inny niż powinnaś nosić - tam takie wciskają;p

Triumph

15 gru 2010 - 18:37:05

Czyli nie polecasz Triumpha..?

Triumph

15 gru 2010 - 18:40:37

ja nosze od kilku lat triumpha i nie narzekam mam idealnie dobrany! a ceny sa rozne od 80 wzwyz

Triumph

15 gru 2010 - 18:41:37

A gdzie warto zajrzeć?
Warto szukać w Necie, czy lepiej się przejść do sklepu osobiście?

I ile zabrać kasy?

zweryfikowana
Posty: 285
Ostrzeżenia: 1/5

Triumph

15 gru 2010 - 18:44:06

ja tam jestem ogólnie zadowolona z triumpha ;p

Triumph

15 gru 2010 - 18:46:23

no najlepiej do sklepu, ja w wakacje kupowalam 2 zestawy i trafilam na promocje za oba zaplacilam ok 130zl bo bylo tak ze jak kupowalo sie 2 rzeczy to bylo 30% jak 3 to 40% a jak 4 to 50% i udalo mi sie skompletowac 2 zestawy tak tanio a normalnie zaplacilabym cos ok 260zl

Triumph

15 gru 2010 - 18:46:48

lepiej w sklepie;0 pomierzysz poprzegladasz;) wiadomo kazdy jest inaczej szyty(chodzi i o faosny, wzory) nie w kazdym mozesz sie dobrez czuc, a ceny rozne od 80 wzwyz jak koleznak wyzej napisała ale tez sa po 60zl; 90,120 150, 180...:) alba sa promocje np. dwa w cneie jednego;) ja ta kupiólam 2staniki za 149zł;) sa mega wygode slicznie leza;) i oczywiscie jezeli bedziesz chcialą panie Ci pomoga;) powiedza czy dobrze lezy i czy inny rozmiar nie jest ci potrzbny:) ja POLECAM, nie ma porowaia z tymi po 10 20zł;)
aa ale rowniez fajne sa staniki z f&f po 30 40zł;)

Triumph

15 gru 2010 - 18:48:27

Najlepiej jest przymierzyć w sklepie i kupić w necie. I brytyjskie firmy! Ja kupiłam Panache Confetti za 70 zł (nówka z metką) a cena sklepowa to 159 zł.

Triumph

15 gru 2010 - 18:49:04

ja mam prawie wszystkie staniki z triumpha i nie wiem co za glupoty tam ktoras wypisuje zeby sie z dala od niego trzymac:) ceny wiadomo wyzsze, ale staniki bardzo wygodne i ładne, a co do obslugi to wlasnie doradzi, zmierzy itp:)

Triumph

15 gru 2010 - 18:55:12

Cytat
nasty_89
Jak dobry biustonosz, to nie zbliżaj się do Triumpha;p Chyba, że chcesz biustonosz o kilka rozmiarów inny niż powinnaś nosić - tam takie wciskają;p

Wypraszam sobie... Pracuje w Triumphie od 3 miesięcy nigdy nikomu nie wcisnęłam złego stanika!! Ale owszem mamy inną rozmiarówkę niż w klasycznym sklepie czy na targu.

Triumph

15 gru 2010 - 18:58:25

w H&M też nie są złe, a kupisz już od ok 40-60 zł

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Triumph

15 gru 2010 - 19:12:40

Pojęcie 'dobry biustonosz' i 'Triumph' się gryzie. Utarło się, że dobry, bo i drogi przez to luksusowy, aja bym za darmo tego nie chciała [choć raz trafiłam na dobry model tej marki].

Cytat
anemone_sollel
Najlepiej jest przymierzyć w sklepie i kupić w necie. I brytyjskie firmy! Ja kupiłam Panache Confetti za 70 zł (nówka z metką) a cena sklepowa to 159 zł.
ooo to to! Panache ma super biustonosze. Mam jeden, ale mierzyłam wiele i są naprawdę fajne. Ale drogie niestety..

Triumph

15 gru 2010 - 19:14:58

Cytat
evemyszka
Cytat
nasty_89
Jak dobry biustonosz, to nie zbliżaj się do Triumpha;p Chyba, że chcesz biustonosz o kilka rozmiarów inny niż powinnaś nosić - tam takie wciskają;p

Wypraszam sobie... Pracuje w Triumphie od 3 miesięcy nigdy nikomu nie wcisnęłam złego stanika!! Ale owszem mamy inną rozmiarówkę niż w klasycznym sklepie czy na targu.


To co doradzasz szczupłym osobom, skoro macie od 75 (czyli dla osób, które mają ponad 80 cm pod biustem!). A co doradzasz osobom z większym biustem?

Nie, nie macie nietypowej rozmiarówki, po prostu macie bardzo ubogą rozmiarówkę - tylko dla grubszych (ewentualnie bardzo wysokich) osób z małym biustem..



Kupuję biustonosze w różnej cenie - czasem tańsze (choć takie trafić to cud), a często droższe.. I niestety Triumph wypada jakościowo bardzo kiepsko, za tą cenę można mieć dużo lepszy biustonosz, do tego dobrany PROFESJONALNIE. No i mając wybór, bo niestety w T wyboru nie ma..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-15 19:17 przez nasty_89.

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Triumph

15 gru 2010 - 19:17:40

Cytat
nasty_89
Cytat
evemyszka
Cytat
nasty_89
Jak dobry biustonosz, to nie zbliżaj się do Triumpha;p Chyba, że chcesz biustonosz o kilka rozmiarów inny niż powinnaś nosić - tam takie wciskają;p

Wypraszam sobie... Pracuje w Triumphie od 3 miesięcy nigdy nikomu nie wcisnęłam złego stanika!! Ale owszem mamy inną rozmiarówkę niż w klasycznym sklepie czy na targu.


To co doradzasz szczupłym osobom, skoro macie od 75 (czyli dla osób, które mają ponad 80 cm pod biustem!). A co doradzasz osobom z większym biustem?

Nie, nie macie nietypowej rozmiarówki, po prostu macie bardzo ubogą rozmiarówkę - tylko dla grubszych (ewentualnie bardzo wysokich) osób z małym biustem..
dokładnie. 75 A B C D i nara..
W Intissimi tak samo. Wchodzę, pytam o 70F a panienka na mnie oczy, głupia mina,że takich nie mają i mówiąc to patrzy to mi na twarz to na mój biust, jakby to było dziwne, że pytam o taki rozmiar nie mając arbuzów zamiast cycków..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

CHemia Wzór