Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

praktyki w MOPS-ie

29 lis 2010 - 14:14:55

czy ktors z was dziewczynyn miala praktyki w jakism osrodku pomocy spolecznej?

potrzebuje dzienniczka lub chociaz pomocy jak go stworzyc, prosze o kontakt

praktyki w MOPS-ie

29 lis 2010 - 14:18:09

ja miałam w te wakacje;)

praktyki w MOPS-ie

29 lis 2010 - 14:24:33

same swinie tam pracuja, znieczulica totalna, nierobstwo i malowanie paznokci

praktyki w MOPS-ie

29 lis 2010 - 14:25:10

kochana a masz dziennik praktyk?:)

praktyki w MOPS-ie

29 lis 2010 - 14:26:03

mam tylko o jakie praktyki ci chodzi?

praktyki w MOPS-ie

29 lis 2010 - 14:26:55

Ja miałam w gminnym ośrodku pomocy spolecznej:)

praktyki w MOPS-ie

29 lis 2010 - 14:29:56

Cytat
oluszkap
mam tylko o jakie praktyki ci chodzi?

do zaliczenia roku potrzebuje praktyk z jakiegos osrdka pomocy spolecznej,w moim mieście JEST MOPS. tylko musze zrobic dziennik



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-29 14:30 przez kasia10015.

praktyki w MOPS-ie

29 lis 2010 - 14:32:19

mam dzienniczek tylko ze nie wiem w jakim celu robisz praktyki?
bo ja np jako fizjoterapeutka-wolontariuszka.

praktyki w MOPS-ie

29 lis 2010 - 14:33:30

Cytat
oluszkap
mam dzienniczek tylko ze nie wiem w jakim celu robisz praktyki?
bo ja np jako fizjoterapeutka-wolontariuszka.

ogolnie to studiuje resocjalizacje,musze praktyke zrobic by zaliczyc rok.

praktyki w MOPS-ie

29 lis 2010 - 14:34:55

Cytat
kasia10015
Cytat
oluszkap
mam tylko o jakie praktyki ci chodzi?

do zaliczenia roku potrzebuje praktyk z jakiegos osrdka pomocy spolecznej,w moim mieście JEST MOPS. tylko musze zrobic dziennik

a w tym mopsie już byłaś ??? Musisz miec papiery z podpiasmi i pieczątkami,ze byłaś na tych praktykach....a piszesz tak jakbyś myślała,ze wystarczy ci dzienniczek praktyk ...

Dzienniczek to najmniejszy problem- pomogą ci zrobić panie z mopsu- kiedy powiesz,ze ci jest potrzebny ;D
Mi panie uzupełniły dzienniczek- dzień po dniu ;)
A o praktyki w mopsach wcale łatwo nie jest ;) jak nie masz tam nikogo znajomego - to módl sie żeby cię chcieli przyjąć ...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-29 14:36 przez samisa.

praktyki w MOPS-ie

29 lis 2010 - 14:35:23

to jak ci pomóc? napisac ci co mniej wiecej robilam na praktykach, co pisalam w dzienniczku?

praktyki w MOPS-ie

30 lis 2010 - 12:19:30

Cytat
samisa
Cytat
kasia10015
Cytat
oluszkap
mam tylko o jakie praktyki ci chodzi?

do zaliczenia roku potrzebuje praktyk z jakiegos osrdka pomocy spolecznej,w moim mieście JEST MOPS. tylko musze zrobic dziennik

a w tym mopsie już byłaś ??? Musisz miec papiery z podpiasmi i pieczątkami,ze byłaś na tych praktykach....a piszesz tak jakbyś myślała,ze wystarczy ci dzienniczek praktyk ...

Dzienniczek to najmniejszy problem- pomogą ci zrobić panie z mopsu- kiedy powiesz,ze ci jest potrzebny ;D
Mi panie uzupełniły dzienniczek- dzień po dniu ;)
A o praktyki w mopsach wcale łatwo nie jest ;) jak nie masz tam nikogo znajomego - to módl sie żeby cię chcieli przyjąć ...

mialas racje,odmowili mi bo dzis bylam, i to ma byc pomoc spoleczna:)

praktyki w MOPS-ie

01 gru 2010 - 15:02:22

Cytat
ewa_mimi
same swinie tam pracuja, znieczulica totalna, nierobstwo i malowanie paznokci

Pewnie od przebywania z nierobami, którzy tylko wyciągają ręce po kasę, a pracować to im się nie chce;p

W polsce niestety wszędzie biurokracja, ale w takim miejscu to się nie dziwię.. ludzie przychodzą z roszczeniową postawą, to trudno z czasem się znieczulić.

praktyki w MOPS-ie

01 gru 2010 - 15:09:41

Cytat
ewa_mimi
same swinie tam pracuja, znieczulica totalna, nierobstwo i malowanie paznokci
Zapraszam do pracy w MOPSie sama zobaczysz to nieróbstwo i znieczulicę , popracuj tam z ludźmi którzy są roszczeniowi i mają pretensje do wszystkich o swoja sytuacje i dopiero się wypowiadaj. Ja pracuje w MOPSie i mam często tyle pracy że za przeproszeniem nie mam czasu sie wysikać. Nie życzę sobie takiego oceniania pracowników socjalnych bo to ciężka i odpowiedzialna praca a w dodatku niedoceniana społecznie. Ręce opadają jak się czyta takie komentarze.

praktyki w MOPS-ie

01 gru 2010 - 15:16:33

mops kojarzy mi się bardzo źle, kiedyś ściągnęła mnie tam babka, żebym popilnowała 3 letniej dziewczynki, że jestem jej ostatnią deską ratunku, bo to już jutro, więc się zgodziłam, bo w życiu nie myślałam, że może być tak źle. Musiałam opiekować się tym dzieckiem bo matka wygrała jakiś tam konkurs i robiła z pieniędzy unijnych prawo jazdy i kurs obsługi kasy fiskalnej. Weszłam na klatke schodową a tam po prostu jak na Bronksie :| suszarki z ciuchami pod drzwiami, toalety na klatce, ściany obdrapane. Myślę oddychaj :D wchodzę a tam jakieś 10m kwadratowych pokój razem z kuchnią, TRÓJKA (!) dzieci w tym noworodek, ogromny pies (mam na nie alergię) i .... kanarek na szafie :D dziecko zaniedbane, obsmarkane, piętrowe łóżko gdzie spala kuzynka (ok 14lat) nie wytrzymalam nawet godziny po prostu wyszłam. Nie wiem jak ludzie mogą tak żyć, a babka z MOPS-u mnie jeszcze przepraszała mówiąc, że nie wiedziała jak wygląda sytuacja..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

grupon Angielski Polecam !!