Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prezentacja maturalna

19 wrz 2010 - 16:00:07

Hey, mam pytanie dziewczyny :) Mam juz napisany plan prezentacji maturalnej, ale musze jeszcze napisac bibliografie, jednak wszystkie szkoly maja na to wiecej czasu, bo ja tylko do wtorku ;/ powinnismy to na lekcji jeszcze przerobic, a tego nie zrobilismy, w zwiazku z tym apeluje o pomoc, czy ktos moglby mi udzielic jakichs wskazowek jak napisac ta bibliografie? z gory bardzo dziekuje za odpowiedzi :)

Prezentacja maturalna

19 wrz 2010 - 16:03:10

To sie oddaje 3 tygodnie przed maturą...

Jaki masz temat? Chętnie pomoge

Prezentacja maturalna

19 wrz 2010 - 16:04:46

Jak to do wtorku? Już we wrześniu? Ja nie znalam we wrzesniu jeszcze swojego tamatu bo listy otrzymalismy w pazdzierniku.. a na napisanie pracy mielismy czas do kwietnia.
Poza tym bedziesz jeszcze kilkanascie razy zmieniac dzieła i zmieniac tam coś. Dodawac czy ujmowac. To bardzo dziwne. Już masz opracowany temat i przeczytane wszystkie dzieła ze spisujesz bibliografie? bardzo dziwne..

Prezentacja maturalna

19 wrz 2010 - 16:04:48

Cytat
blondilandryna
To sie oddaje 3 tygodnie przed maturą...

Jaki masz temat? Chętnie pomoge

Niestety wymogi mojej szkoly zawsze byly zadziwiajace..
temat to: Różne sposoby funkcjonowania motywu winy i kary w literaturze. Omów przykłady.

dziekuje bardzo za checi :)
Cytat
hellojza
Jak to do wtorku? Już we wrześniu? Ja nie znalam we wrzesniu jeszcze swojego tamatu bo listy otrzymalismy w pazdzierniku.. a na napisanie pracy mielismy czas do kwietnia.
Poza tym bedziesz jeszcze kilkanascie razy zmieniac dzieła i zmieniac tam coś. Dodawac czy ujmowac. To bardzo dziwne. Już masz opracowany temat i przeczytane wszystkie dzieła ze spisujesz bibliografie? bardzo dziwne..

To jest plan prezentacji ktory robilismy juz w tamtym roku i kazdy musial wyjsc na srodek i tak jak na maturze opowiedziec i odpowiedziec na pytania, a w teraz mamy oddac plany i dolaczyc bibliografie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-19 16:06 przez galka92.

Prezentacja maturalna

19 wrz 2010 - 16:07:51

ja sama nie wiem... a wiesz może, czy trzeba oddawać komisji pracę maturalną ?? czy oddaje się samą bibliografię ?

Prezentacja maturalna

19 wrz 2010 - 16:08:09

to niemożliwe.. poczytaj na stronie oke...
pracy nie oddajesz, bo nie musisz jej pisać, bo to ma być wypowiedź a nie tekst pisany.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-19 16:10 przez blondilandryna.

Prezentacja maturalna

19 wrz 2010 - 16:10:09

ja mam oddac wstepny plan po feriach zimowycha teraz tylko deklaracje:D

Prezentacja maturalna

19 wrz 2010 - 16:26:46

pytałam tylko jak napisac bibliografie, a w odpowiedziach dostalam tylko ze to niemozliwe zebym juz musiala oddac itp.. to przeciez nie moja wina ze moja nauczycielka wymaga tego juz zeby wszystko posprawdzac, pozmieniac itp ;/ ...

Prezentacja maturalna

19 wrz 2010 - 16:29:33

nikt ci tu nier pomoze,
kazda szkola ma to inaczej zrobic
bib. roznia sie szczegolami. podpis po innej stronie itp
idz do biblioteki w sql
tam ci powiedza jak to zrobic

Prezentacja maturalna

19 wrz 2010 - 17:07:42

mogę ci pomóc, jak chcesz! napisz tylko co-i jak
samą bibliografie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-19 17:10 przez Robyn.

Prezentacja maturalna

19 wrz 2010 - 17:11:07

Piszę kompletne prezentacje maturalne na zamówienie. Szczegóły na e-mail :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Geniusze pomocy