Obecnie rozmawiamy o:

Drukarnia

gorący temat

Dobry psycholog

56 minut temu

Druk ścienny

godzinę temu

Nowy samochód

godzinę temu

Montaż Klimatyzacji

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prezentacja maturalna

19 wrz 2010 - 16:00:07

Hey, mam pytanie dziewczyny :) Mam juz napisany plan prezentacji maturalnej, ale musze jeszcze napisac bibliografie, jednak wszystkie szkoly maja na to wiecej czasu, bo ja tylko do wtorku ;/ powinnismy to na lekcji jeszcze przerobic, a tego nie zrobilismy, w zwiazku z tym apeluje o pomoc, czy ktos moglby mi udzielic jakichs wskazowek jak napisac ta bibliografie? z gory bardzo dziekuje za odpowiedzi :)

Prezentacja maturalna

19 wrz 2010 - 16:03:10

To sie oddaje 3 tygodnie przed maturą...

Jaki masz temat? Chętnie pomoge

Prezentacja maturalna

19 wrz 2010 - 16:04:46

Jak to do wtorku? Już we wrześniu? Ja nie znalam we wrzesniu jeszcze swojego tamatu bo listy otrzymalismy w pazdzierniku.. a na napisanie pracy mielismy czas do kwietnia.
Poza tym bedziesz jeszcze kilkanascie razy zmieniac dzieła i zmieniac tam coś. Dodawac czy ujmowac. To bardzo dziwne. Już masz opracowany temat i przeczytane wszystkie dzieła ze spisujesz bibliografie? bardzo dziwne..

Prezentacja maturalna

19 wrz 2010 - 16:04:48

Cytat
blondilandryna
To sie oddaje 3 tygodnie przed maturą...

Jaki masz temat? Chętnie pomoge

Niestety wymogi mojej szkoly zawsze byly zadziwiajace..
temat to: Różne sposoby funkcjonowania motywu winy i kary w literaturze. Omów przykłady.

dziekuje bardzo za checi :)
Cytat
hellojza
Jak to do wtorku? Już we wrześniu? Ja nie znalam we wrzesniu jeszcze swojego tamatu bo listy otrzymalismy w pazdzierniku.. a na napisanie pracy mielismy czas do kwietnia.
Poza tym bedziesz jeszcze kilkanascie razy zmieniac dzieła i zmieniac tam coś. Dodawac czy ujmowac. To bardzo dziwne. Już masz opracowany temat i przeczytane wszystkie dzieła ze spisujesz bibliografie? bardzo dziwne..

To jest plan prezentacji ktory robilismy juz w tamtym roku i kazdy musial wyjsc na srodek i tak jak na maturze opowiedziec i odpowiedziec na pytania, a w teraz mamy oddac plany i dolaczyc bibliografie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-19 16:06 przez galka92.

Prezentacja maturalna

19 wrz 2010 - 16:07:51

ja sama nie wiem... a wiesz może, czy trzeba oddawać komisji pracę maturalną ?? czy oddaje się samą bibliografię ?

Prezentacja maturalna

19 wrz 2010 - 16:08:09

to niemożliwe.. poczytaj na stronie oke...
pracy nie oddajesz, bo nie musisz jej pisać, bo to ma być wypowiedź a nie tekst pisany.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-19 16:10 przez blondilandryna.

Prezentacja maturalna

19 wrz 2010 - 16:10:09

ja mam oddac wstepny plan po feriach zimowycha teraz tylko deklaracje:D

Prezentacja maturalna

19 wrz 2010 - 16:26:46

pytałam tylko jak napisac bibliografie, a w odpowiedziach dostalam tylko ze to niemozliwe zebym juz musiala oddac itp.. to przeciez nie moja wina ze moja nauczycielka wymaga tego juz zeby wszystko posprawdzac, pozmieniac itp ;/ ...

Prezentacja maturalna

19 wrz 2010 - 16:29:33

nikt ci tu nier pomoze,
kazda szkola ma to inaczej zrobic
bib. roznia sie szczegolami. podpis po innej stronie itp
idz do biblioteki w sql
tam ci powiedza jak to zrobic

Prezentacja maturalna

19 wrz 2010 - 17:07:42

mogę ci pomóc, jak chcesz! napisz tylko co-i jak
samą bibliografie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-19 17:10 przez Robyn.

Prezentacja maturalna

19 wrz 2010 - 17:11:07

Piszę kompletne prezentacje maturalne na zamówienie. Szczegóły na e-mail :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Geniusze pomocy