Obecnie rozmawiamy o:

Sklep internetowy

gorący temat

Przedszkole

2 minuty temu

Podnoszenie kwalifikacji

42 minut temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Żak wasze opinie

08 sie 2014 - 12:02:03

Równiez nie polecam szkoły ZAK złodzieje i oszuści!!!!
Oczywiście mowa tu o zaku w Tarnowie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-08 12:03 przez Kasiaa202020.

Żak wasze opinie

21 sie 2014 - 16:34:53

A KTOŚ Z WAS UCZĘSZCZAŁ NA T.ADMINISTRACJI? KOLEŻANKA- chce się zapisać, ale do końca nie jest pewna(podobno nie ma ukrytych opłat na tym kierunku?). Ja niestety nie wypowiem się na temat CNIB"Żak", bo nigdy nie uczęszczałam.

Żak wasze opinie

26 sie 2014 - 10:23:22

Czy ktoś może chodził do Żaka w Krakowie? Rozważam tą szkołę i szukam opinii osób, które tam uczęszczały.

Żak wasze opinie

13 sty 2016 - 15:21:57

Chodzę na technika kosmetyki do ŻAka w Piasecznie i jak najbardziej z czystym sumieniem mogę polecić - tak jak obiecywali zero opłat i niespodzianek. Kontakt z serkretariatem dobry. Jakby się coś zmieniło będę dawać znać :)

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 2/5

Żak wasze opinie

13 kwi 2016 - 14:59:41

ze szkol policealnych polecam centrum edukacyjne nova. ja uczeszczalem tam rok i nie zaluje. zadnych problemow. wszystko ok

Żak wasze opinie

25 sie 2020 - 15:03:26

idź do cosinusa, żadnym opłat, fajna kadra, spoko Sekretariat, normalni ludzie. polecam florystykę, podziekowania dla pań prowadzących. nie żałuję. fantastycznie spędzony rok.

Żak wasze opinie

26 sie 2020 - 11:56:09

Cytat
miska098765
idź do cosinusa, żadnym opłat, fajna kadra, spoko Sekretariat, normalni ludzie. polecam florystykę, podziekowania dla pań prowadzących. nie żałuję. fantastycznie spędzony rok.

Ja się podpiszę pod tą opinią, nie wiem w jakim mieście uczyłaś się Ty, ale ja w Radomiu i byłam bardzo zadowolona. Rok zleciał bardzo szybko, zajęcia w większości praktyczne (też jestem po florystyce), wiele się z nich nauczyłam, rozpoczęłam też dość szybko pracę w kwiaciarni i robię to co lubię. Poszłam, bo zawsze interesowały mnie kwiaty, rośliny i chciałam poznać bliżej ten zawód.

Żak wasze opinie

28 sie 2020 - 14:20:20

Ja poprę koleżanki wyżej. Śmiało polecam Cosinusa, nie mają żadnych opłat ukrytych, nie podpisujesz żadnej umowy, za nic nie płacisz. Nie musisz się bać, że zostaniesz oszukana, nie ma takiej opcji. A nauka u nich to przyjemność, naprawdę warto ich sprawdzić. A i można również zapisać się do nich online.

Żak wasze opinie

09 lis 2020 - 21:08:27

Ja tam wybrałam cosinusa. Sporo osób polecało i nie żałuję. Bardzo fajna szkoła

Ja polecam cosinusa. Szkoła bezpłatna, dużo praktyki, a zajęcia w weekendy. Polecam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-11-13 15:25 przez agamiszczynska.

Żak wasze opinie

09 cze 2021 - 15:56:01

A może Cosinus? Sama się tam uczyłam i raczej nie słyszałam żeby ktoś narzekał ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Gdansk- Kosmetologia 2014