Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Żak wasze opinie

07 lip 2011 - 16:29:01

papierek z Żaka nie będzie ważny dla żadnego pracodawcy niestety. oni znają tego typu "placówki" kasa kasa i tylko kasa, podobnie jak Cosinus itp.

Żak wasze opinie

07 lip 2011 - 16:29:32

bezadziejnie , ja byłam na bhp i po pół rku zrezygnowałam . Śmiech na sali - nauczyciele z wiedzą na poziomie zerowy . Raz zajęcia były raz nie . Egzaminy - butelka whisky dla prowadzacego i kazdy zaliczył. Nic a nic nie idzie się nauczyć, szkoda czasu i kasy !!

Żak wasze opinie

07 lip 2011 - 16:35:02

a na UMCS-ie na Wydziale Artystycznym nie mają takiego kierunku albo specjalizacji na jakims kierunku...???

Żak wasze opinie

07 lip 2011 - 16:39:05

odradzam, chodziłam tam na ekonomię 2 miesiące, zgadzam sie z poprzedniczkami - nauczyciele bez jakiejkolwiek wiedzy olewają wszystko i tak naprawdę nic sie nie nauczysz

Żak wasze opinie

07 gru 2011 - 09:43:02

Cytat
kinga250511
papierek z Żaka nie będzie ważny dla żadnego pracodawcy niestety. oni znają tego typu "placówki" kasa kasa i tylko kasa, podobnie jak Cosinus itp.
Za dwuletnie kierunki nie pobieraja opłat, pozatym, egzamin zawodowy jest taki sam w całej Polsce i kto sięchce nauczyć, to się nauczy, a pracodawca jest skonczonym idiotą jesli patrzy na szkole a nie umiejetnosci ..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-07 09:43 przez lenulka.

Żak wasze opinie

28 cze 2012 - 18:34:04

Ja bym uważał z tym ŻAK-em bo tam afera goni aferę np. ostatnia sprawa w Kwidzynie:

http://tvp.info/informacje/polska/powtorka-matur-w-kwidzynie/7840574

http://www.wprost.pl/ar/330892/29-uczniow-z-Gdanska-bedzie-musialo-powtorzyc-mature-Nie-pisali-samodzielnie/

Szkoda mi tych biednych maturzystów ,że trafili na ŻAK-a :(

Żak wasze opinie

29 cze 2012 - 19:12:15

Słyszam że może być ,ale nic specjalnego sama wybrałam Ap Edukację w olsztynie mają większy wybór kierunków a teraz nowe kierunki powstały.

Żak wasze opinie

29 cze 2012 - 19:15:29

Żak w moim mieście to cukiernia :)
Nie pomogę ;)

Żak wasze opinie

29 cze 2012 - 19:17:06

Nie polecam. Dla nich uczeń to tylko pieniądz.

Żak wasze opinie

19 wrz 2012 - 19:01:42

Szkoła beznadziejna nie polecam.2 dni przed rozpoczęciem kolejnego semestru napisali ze zamknęli kierunek zero profesjonalizmu nawet nie chcieli sie wytłumaczyć chyba najgorsza szkoła o jakiej słyszałam

Żak wasze opinie

08 sty 2014 - 14:02:54

Jestem w żaku u siebie w mieście we WŁocławku i jest całkiem spoko na moim kierunku czyli na kosmetyce. Dobry kontakt z ludźmi w sekretariacie, nawet dzwonic nie musze po plan czy inne wazne rzeczy bo wszystko na stornie dają bardzo szybko. I nie muszę płącic za nic, bo jak się przepisałam z innej szkoły po liwkidacji kierunku musiałam za byle co płacic głupie 5 złotych a w żaku nic.

Żak wasze opinie

08 sty 2014 - 14:16:18

To wszystko zależy od miasta, jeżeli Kraków to w 100% polecam!

Żak wasze opinie

08 sty 2014 - 14:18:20

Ale to chyba też zależy w jakim mieście idziesz do tej szkoły. Mój chłopak akurat chodzi na bezpłatne, bo technik informatyk, w Rzeszowie i jest bardzo zadowolony, mówi, ze nauczyciele są w porządku i wiele nauczył się rzeczy, o których jeszcze nie wiedział. W klasie ma też dużo studentów informatyki, którzy uznali, że ta szkoła dała im więcej niż studia, jeżeli chodzi o praktykę. Poza tym liczy się też sprzęt, a ten podobno mają bardzo dobry. Przynajmniej na informatyce ;) No i Panie z sekretariatu bardzo fajne, a dyrektorka jeszcze lepsza. Oprócz tego zawsze dostaje powiadomienie sms o zmianach np. w Planie Zajęć. Jak na mój gust jest pełen profesjonalizm.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-08 14:21 przez maretka.

Żak wasze opinie

09 sty 2014 - 15:25:25

Ja uczę się w ŻAKU na opiekunkę środowiskową . Powiem tak...
Ja nie byłam ani razu na zajęciach a zaliczyłam cały semestr. Więc jeśli chcesz iść tylko po papier to ok ,ale jeśli chcesz coś wynieść z tej szkoły to odradzam;)

Żak wasze opinie

17 lut 2014 - 10:24:54

Skończyłam niedawno 2letniego technika kosmetyki w żaku, w Koszalinie i jestem bardzo zadowolona. Zajęcia na pracowni prowadzone profesjonalnie, przez kompetentną Panią kosmetyczkę, która przekazała nam bardzo dużą wiedzę.
Nie zapłaciłam ani złotówki za naukę, pracownia wyposażona bardzo dobrze, jeszcze pisałyśmy o dodatkowy sprzęt do nauki i przyznano nam.
Teraz zapisałam się na technika BHP, w weekend zaczynam.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Szczecin studentki 2011