Cosinus??

22 wrz 2010 - 21:25:03

ponad 50% musi obecności musi być, ale jeśli ktoś się decyduje i zapisuje to chyba po to by czegoś się nauczyć? jeśli na zajęcia nie przychodzą to egzaminów nie zdają. taka kolej rzeczy. jak tylko się zapisałam i zaniosłam dokumenty i zdjęcia to dostałam legitymację. ważna jest do 31 września 2011r. a szkoła bezpłatna i dlatego niektórzy zapisują się, biorą legitkę ważną na rok i dalej maja wyjeb... czasem się podobno pokazują (zazwyczaj wtedy, gdy trzeba oddać jakieś prace albo sesja się zbliża).

Cosinus??

23 wrz 2010 - 00:08:50

Cytat
pitulinka
jeśli ktoś się decyduje i zapisuje to chyba po to by czegoś się nauczyć?

Chyba nie wiesz, dlaczego większość wybiera takie szkoły ;) Jak ktoś chce się nauczyć, to naprawdę jest w mniejszości.

Cosinus??

24 wrz 2010 - 17:16:14

prawda, słyszałam o tym rozporządzeniu- wiec jak komuś zależy tylko na legitce to sorry...
ale jak ktoś chce czegoś się nauczyć to i tak to bez większej różnicy dla niego czy ją dostanie czy nie.
Odnośnie zdawalości to nie wiem jak jest w profesji, ale u mnie na reklamie z całej grupy osób, które nie podchodziły nie zdała tylko 1 osoba, więc zdawalnośc jest bliska 100%.
powaznie TEB nie daje legitek??? to słabo... już sama świadomosć...

Cosinus??

24 wrz 2010 - 18:44:10

teraz zrobili tak ze musisz miec przynajmniej 50% obecnosci;/ w poprzednich latach nie mailo to znaczenia czy chodzisz czy nie, wazne zeby zdawac egzaminy, ale teraz nowe ustawy weszly ni i trzeba chodzic, chdozilam chjwilke do tej szkoly ogolnie wrazenie dobre ale to nie dla mnie siedziec w weekendy od 8 rano do 16.30 ;/

Cosinus??

24 wrz 2010 - 21:05:36

od 8 do 16.30?! to długo. ja mam zajęcia tylko sobota i niedziela i jutro mam od 8 do 14.25, a w niedzielę od 9 do 15.15. tyle, że ostatnio było nas mało, więc wszystko, co zaplanowane robimy szybciej i nie robimy przerw co 45minut, tylko np. co 2h i wtedy wychodzimy jeszcze wcześniej. mnie zależy na tym, żeby jeszcze troszkę wiedzy i umiejętności zdobyć, więc na zajęcia chodzę, tym bardziej, że nie są męczące, raczej przyjemne i bardzo ciekawe. a legitymację mam już drugi rok studencką, więc z tej nawet nie korzystam.

Cosinus??

05 paź 2010 - 16:58:01

hej ludziska,
zdecydowałam sie, poszłam za ciosem, jestem na podstawach ekonomii w cosinusie. póki co pierwsze zajęcia za mną, zobaczymy jak będzie później.
Jak to w profesji większa zdawalność? a skad wiesz???

tak słyszałam o tym rozporządzeniu... no nic, przynajmniej mam założenie by te szkole skończyć wiec taki mały kijem bedzie nade mną...
aha i legitke tez dostała:P

Cosinus??

30 paź 2010 - 14:07:44

Cytat
tala-15
JEŻELI CHCESZ KONIECZNIE CHODZIC TO DO PROFESJI MOZE W TWOIM MIESCIE JEST? WIEKSZA ZDAWALNOSC
a i dodam jeszcze ze jezeli chcesz chodzic zeby miec legitymacje albo cos to Ci nie wyjdzie bo w calych szkolach POLICEALNYCH I W LICEACH dla dorosłych weszło rozporzadzenie ze musisz miec 50% obecnosci na kazdym przedmiocie;/ wiec jezeli masz w semestrze 40 godzin np polskieg musisz byc na 20..+ do tego egzaminy iprace ....

wow to się nazywa próba przebicia, ale nie musisz krzyczeć...
a co takiego wow jest w profesji? może jakaś mała dyskusja??? ja jestem zadowolona szkoły o której mówi ten watek- cosinusa- w sumie teraz lecę u nich już z drugim kierunkiem :> przekonaj mnie, ze profesja jest lepsza ;)

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 6/5

Cosinus??

21 lis 2012 - 23:14:01

Tylko sie nie śmiejcie. Mój tata brat po 30 tce chce tam iść i zrobic mature ;))) Myslicie ze to możliwe i w ogole ktoś jeszcze w takim wieku tam sie uczy ?

Cosinus??

21 lis 2012 - 23:17:18

ja kończyłam cosinusa przed studiami. Fajnie było nauki jak wszędzie :) Polecam serdecznie.

Cosinus??

21 lis 2012 - 23:35:26

Cytat
mrfka1
Tylko sie nie śmiejcie. Mój tata brat po 30 tce chce tam iść i zrobic mature ;))) Myslicie ze to możliwe i w ogole ktoś jeszcze w takim wieku tam sie uczy ?

Ja nie widzę w tym nic śmiesznego. Jedynie można chwalić brata, że chcę się dokształcić. Chodzę do studium i w tym samym budynku znajduje się liceum dla dorosłych. I jest bardzo dużo starszych osób. Nie tylko po 30, ale też po 40 i 50. U mojej koleżanki w grupie było 4 babki na bank po 40.
Cytat
pitulinka
od 8 do 16.30?! to długo. ja mam zajęcia tylko sobota i niedziela i jutro mam od 8 do 14.25, a w niedzielę od 9 do 15.15.

To ja mam lepiej, bo czasami nawet od 8 do 18:50 :)

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-21 23:37 przez colin225.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 6/5

Cosinus??

31 gru 2012 - 19:32:20

No własnie, ja też podziwiam go za to ze jemu się chce i że tak naprawde ma ochote na to aby jeszcze się uczyć ;)

Cosinus??

28 wrz 2020 - 12:36:05

Wszystkim polecam szkołę Cosinus ;) Zajęcia są darmowe - zjazdy co 2 tygodnie w weekend ;)

Cosinus??

24 cze 2021 - 10:10:12

Ja też skkończyłam roczną szkołę Cosinus. Uczyłam się na kierunku Florystyka. Mieliśmy wspaniała nauczycielkę, która przekazała nam ogrom wiedzy. Poza tym, mieliśmy bardzo dużo zajęć praktycznych , dzięki czemu otworzyłam swoją kwiaciarnię i umiem stworzyc piękne bukiety, dekoracje itd :) Polecam tę szkołe :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

matura