Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cosinus??

22 wrz 2010 - 21:25:03

ponad 50% musi obecności musi być, ale jeśli ktoś się decyduje i zapisuje to chyba po to by czegoś się nauczyć? jeśli na zajęcia nie przychodzą to egzaminów nie zdają. taka kolej rzeczy. jak tylko się zapisałam i zaniosłam dokumenty i zdjęcia to dostałam legitymację. ważna jest do 31 września 2011r. a szkoła bezpłatna i dlatego niektórzy zapisują się, biorą legitkę ważną na rok i dalej maja wyjeb... czasem się podobno pokazują (zazwyczaj wtedy, gdy trzeba oddać jakieś prace albo sesja się zbliża).

Cosinus??

23 wrz 2010 - 00:08:50

Cytat
pitulinka
jeśli ktoś się decyduje i zapisuje to chyba po to by czegoś się nauczyć?

Chyba nie wiesz, dlaczego większość wybiera takie szkoły ;) Jak ktoś chce się nauczyć, to naprawdę jest w mniejszości.

Cosinus??

24 wrz 2010 - 17:16:14

prawda, słyszałam o tym rozporządzeniu- wiec jak komuś zależy tylko na legitce to sorry...
ale jak ktoś chce czegoś się nauczyć to i tak to bez większej różnicy dla niego czy ją dostanie czy nie.
Odnośnie zdawalości to nie wiem jak jest w profesji, ale u mnie na reklamie z całej grupy osób, które nie podchodziły nie zdała tylko 1 osoba, więc zdawalnośc jest bliska 100%.
powaznie TEB nie daje legitek??? to słabo... już sama świadomosć...

Cosinus??

24 wrz 2010 - 18:44:10

teraz zrobili tak ze musisz miec przynajmniej 50% obecnosci;/ w poprzednich latach nie mailo to znaczenia czy chodzisz czy nie, wazne zeby zdawac egzaminy, ale teraz nowe ustawy weszly ni i trzeba chodzic, chdozilam chjwilke do tej szkoly ogolnie wrazenie dobre ale to nie dla mnie siedziec w weekendy od 8 rano do 16.30 ;/

Cosinus??

24 wrz 2010 - 21:05:36

od 8 do 16.30?! to długo. ja mam zajęcia tylko sobota i niedziela i jutro mam od 8 do 14.25, a w niedzielę od 9 do 15.15. tyle, że ostatnio było nas mało, więc wszystko, co zaplanowane robimy szybciej i nie robimy przerw co 45minut, tylko np. co 2h i wtedy wychodzimy jeszcze wcześniej. mnie zależy na tym, żeby jeszcze troszkę wiedzy i umiejętności zdobyć, więc na zajęcia chodzę, tym bardziej, że nie są męczące, raczej przyjemne i bardzo ciekawe. a legitymację mam już drugi rok studencką, więc z tej nawet nie korzystam.

Cosinus??

05 paź 2010 - 16:58:01

hej ludziska,
zdecydowałam sie, poszłam za ciosem, jestem na podstawach ekonomii w cosinusie. póki co pierwsze zajęcia za mną, zobaczymy jak będzie później.
Jak to w profesji większa zdawalność? a skad wiesz???

tak słyszałam o tym rozporządzeniu... no nic, przynajmniej mam założenie by te szkole skończyć wiec taki mały kijem bedzie nade mną...
aha i legitke tez dostała:P

Cosinus??

30 paź 2010 - 14:07:44

Cytat
tala-15
JEŻELI CHCESZ KONIECZNIE CHODZIC TO DO PROFESJI MOZE W TWOIM MIESCIE JEST? WIEKSZA ZDAWALNOSC
a i dodam jeszcze ze jezeli chcesz chodzic zeby miec legitymacje albo cos to Ci nie wyjdzie bo w calych szkolach POLICEALNYCH I W LICEACH dla dorosłych weszło rozporzadzenie ze musisz miec 50% obecnosci na kazdym przedmiocie;/ wiec jezeli masz w semestrze 40 godzin np polskieg musisz byc na 20..+ do tego egzaminy iprace ....

wow to się nazywa próba przebicia, ale nie musisz krzyczeć...
a co takiego wow jest w profesji? może jakaś mała dyskusja??? ja jestem zadowolona szkoły o której mówi ten watek- cosinusa- w sumie teraz lecę u nich już z drugim kierunkiem :> przekonaj mnie, ze profesja jest lepsza ;)

niezweryfikowana
Posty: 572
Ostrzeżenia: 6/5

Cosinus??

21 lis 2012 - 23:14:01

Tylko sie nie śmiejcie. Mój tata brat po 30 tce chce tam iść i zrobic mature ;))) Myslicie ze to możliwe i w ogole ktoś jeszcze w takim wieku tam sie uczy ?

Cosinus??

21 lis 2012 - 23:17:18

ja kończyłam cosinusa przed studiami. Fajnie było nauki jak wszędzie :) Polecam serdecznie.

Cosinus??

21 lis 2012 - 23:35:26

Cytat
mrfka1
Tylko sie nie śmiejcie. Mój tata brat po 30 tce chce tam iść i zrobic mature ;))) Myslicie ze to możliwe i w ogole ktoś jeszcze w takim wieku tam sie uczy ?

Ja nie widzę w tym nic śmiesznego. Jedynie można chwalić brata, że chcę się dokształcić. Chodzę do studium i w tym samym budynku znajduje się liceum dla dorosłych. I jest bardzo dużo starszych osób. Nie tylko po 30, ale też po 40 i 50. U mojej koleżanki w grupie było 4 babki na bank po 40.
Cytat
pitulinka
od 8 do 16.30?! to długo. ja mam zajęcia tylko sobota i niedziela i jutro mam od 8 do 14.25, a w niedzielę od 9 do 15.15.

To ja mam lepiej, bo czasami nawet od 8 do 18:50 :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-21 23:37 przez colin225.

niezweryfikowana
Posty: 572
Ostrzeżenia: 6/5

Cosinus??

31 gru 2012 - 19:32:20

No własnie, ja też podziwiam go za to ze jemu się chce i że tak naprawde ma ochote na to aby jeszcze się uczyć ;)

Cosinus??

28 wrz 2020 - 12:36:05

Wszystkim polecam szkołę Cosinus ;) Zajęcia są darmowe - zjazdy co 2 tygodnie w weekend ;)

Cosinus??

24 cze 2021 - 10:10:12

Ja też skkończyłam roczną szkołę Cosinus. Uczyłam się na kierunku Florystyka. Mieliśmy wspaniała nauczycielkę, która przekazała nam ogrom wiedzy. Poza tym, mieliśmy bardzo dużo zajęć praktycznych , dzięki czemu otworzyłam swoją kwiaciarnię i umiem stworzyc piękne bukiety, dekoracje itd :) Polecam tę szkołe :)

Cosinus??

22 kwi 2022 - 16:22:25

Cytat
misscaliforniia
hm, wiekszosc ludzi zapisuje sie do tej szkoły tylko po to by miec legitke. rzadko chyba spotyka sie osoby ktore chodza na zajecia.. wg mnie to taka pseudo szkoła ;)
Chyba zależy od kierunku :) u mnie grupa jest akurat bardzo zdyscyplinowana, chociaż parę osób po 1 semestrze odpadło to jednak poziom jest utrzymany

Cosinus??

26 kwi 2022 - 13:20:13

Polecam szkołę Cosinus w Toruniu a dokładnie kierunek Opiekun Medyczny. Fajny, ciekawy i wymagający kierunek medyczny. Jeśli chcesz pomagać innym i czujesz, że będziesz się w tym spełniać - to ten kierunek jest dla Ciebie:) I po nim zawsze znajdzie się pracę w Polsce czy za granicą. Uczyłam się za darmo i w weekendy jednocześnie pracując. Po zdanym egzaminie zaczęłam pracę w przychodni i jestem bardzo zadowolona :) Polecam wszystkim z całego serca tę szkołę! :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

matura