Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

operacja oczu

45 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cosinus??

16 wrz 2010 - 23:24:58

hej,
mam pytanie bo wyszlo u mnie tak a nie inaczej i sie wlasnie obudzilam z palcem w nocniku, ze jednak trzeba gdzies papiery zlozyc, bo rok mi przeleci kolo nosa. Ponoc jeszcze Cosinus ma wolne miejscowki, ktos cos wie? ktos poleca? ktos odradza?

Cosinus??

16 wrz 2010 - 23:28:07

nie wiem gdzie jest ten Cosinus ;)
ale myślę, że są uczelnie, na których jeszcze jest możliwosc składania papierów :)
ale spiesz się wiem, że na niektórych był termin do 17 września, na innych do 20 września.

Cosinus??

16 wrz 2010 - 23:32:09

hm, wiekszosc ludzi zapisuje sie do tej szkoły tylko po to by miec legitke. rzadko chyba spotyka sie osoby ktore chodza na zajecia.. wg mnie to taka pseudo szkoła ;)

Cosinus??

17 wrz 2010 - 07:56:50

hmmm ja wlaśnie słyszałam coś podobnego, na forach tez juz jest duzo o tym, no ale fajne jest chyba to, ze bede miala tytul tego techinika i uprawnienie, bo na tym mi najbardziej zalezy, nie na legitce de facto

Cosinus??

17 wrz 2010 - 11:45:27

Cytat
misscaliforniia
hm, wiekszosc ludzi zapisuje sie do tej szkoły tylko po to by miec legitke. rzadko chyba spotyka sie osoby ktore chodza na zajecia.. wg mnie to taka pseudo szkoła ;)

Jeszcze żeby dostawać alimenty lub rentę rodzinną;p

Cosinus??

17 wrz 2010 - 11:49:21

zapisuje sie ktos we wro ? bo zapisalam sie..
no i trzreeba tam czesto chodzic? tak wq rzeczywistosci ? i jak wygladaja egzaminy? trudne sa? bo mowia ze maja duza zdawalnosc
nikt ?:>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-17 13:42 przez dknika.

Cosinus??

17 wrz 2010 - 15:49:59

wiesz co, zależy co chcesz wiedzieć, ja skończyłam Cosinusa i w sumie jakoś nie o legitke mi chodziło, a o dowiedzenie sie czegoś więcej, teraz to fajnie nazywają: poszerzyć swoje horyzonty :P:P:P w sumie nie było to jakoś meczące czy uciążliwe, bo zjazdy byly tylko 2 razy na miesiąc, a szkoła za free. :P teraz moge sie poszczycić tytułem technika :P:P:P

Cosinus??

21 wrz 2010 - 13:00:55

Cytat
dknika
zapisuje sie ktos we wro ? bo zapisalam sie..
no i trzreeba tam czesto chodzic? tak wq rzeczywistosci ? i jak wygladaja egzaminy? trudne sa? bo mowia ze maja duza zdawalnosc
nikt ?:>
????

Cosinus??

21 wrz 2010 - 13:04:49

Nie wiem jak to jest z cosinusem , ale mój kolega chodzi do żaka.. no i to wygląda tak że chodzi tam bo ma rentę po ojcu, a do szkoły idzie raz na x czasu, albo jak zadzwonią do niego żeby przyniósł jakiś referat no bo wypada coś zaliczyć. Także to zależy kto jak do tego podchodzi. Jeden chodzi na zjazdy, i uczy się , drugi nawet nie wie jak szkoła się dokładnie nazywa a też przechodzi dalej.

Cosinus??

21 wrz 2010 - 16:47:45

Cytat
PeEmKa22
Nie wiem jak to jest z cosinusem , ale mój kolega chodzi do żaka.. no i to wygląda tak że chodzi tam bo ma rentę po ojcu, a do szkoły idzie raz na x czasu, albo jak zadzwonią do niego żeby przyniósł jakiś referat no bo wypada coś zaliczyć. Także to zależy kto jak do tego podchodzi. Jeden chodzi na zjazdy, i uczy się , drugi nawet nie wie jak szkoła się dokładnie nazywa a też przechodzi dalej.

wiesz co, z tego jak ja chodzilam do cosinusa, to opcja przechodzenia dalej, i nie pokazywania sie na zjazdach jednoczesnie- nie bardzo by przeszla. ale faktem jest, że teraz jest takie podejscie, ze sie ludzie zapisuja po papierek do zusu czy na znizki i wista wio. Mysle, ze mozna pomyslec, by dac cos z siebie, bo naprawde specjalnie czlowiek sie nie napoci i nie ma nerwowki, a mozna zyskac tytul technika w ciagu 2 lat :) kto wie, - a nikomu nie zginie v:P

Cosinus??

21 wrz 2010 - 17:14:22

ja studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczna zaczynam 2 rok, a od września dodatkowo zaczęłam w cosinusie organizację reklamy. fakt-wszystko zależy od podejścia! ja do tej pory jestem zadowolona. na liście jest 33 osoby, a na zajęciach 7. mnie szczerze mówiąc taki stan rzeczy odpowiada. wszystko przebiega w porządku, o wszystko można zapytać, zajęcia praktyczne takie jak rysunek, liternictwo, fotografia itp. zyskują na tym, że jest nas mniej. każdy może wszystkiego spróbować, nikt się nie spieszy. a jak wcześniej skończymy to, co było zaplanowane na dany dzień, to możemy iść wcześniej do domu. zajęcia bardzo ciekawe, nauczyciele wykształceni, doświadczeni. i wcale nie jest tak łatwo. trzeba chodzić, uczyć się itp. do 24 października trzeba oddać prace kontrolne z wszystkich przedmiotów, jeśli ma się mniej niż 51% obecności i nie odda się prac kontrolnych ze wszystkich przedmiotów albo nie zostana one zaliczone to nie jest się dopuszczonym do sesji. chyba tyle najważniejszych informacji. proszę pytać;)

Cosinus??

21 wrz 2010 - 20:41:15

Cytat
pitulinka
ja studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczna zaczynam 2 rok, a od września dodatkowo zaczęłam w cosinusie organizację reklamy. fakt-wszystko zależy od podejścia! ja do tej pory jestem zadowolona. na liście jest 33 osoby, a na zajęciach 7. mnie szczerze mówiąc taki stan rzeczy odpowiada. wszystko przebiega w porządku, o wszystko można zapytać, zajęcia praktyczne takie jak rysunek, liternictwo, fotografia itp. zyskują na tym, że jest nas mniej. każdy może wszystkiego spróbować, nikt się nie spieszy. a jak wcześniej skończymy to, co było zaplanowane na dany dzień, to możemy iść wcześniej do domu. zajęcia bardzo ciekawe, nauczyciele wykształceni, doświadczeni. i wcale nie jest tak łatwo. trzeba chodzić, uczyć się itp. do 24 października trzeba oddać prace kontrolne z wszystkich przedmiotów, jeśli ma się mniej niż 51% obecności i nie odda się prac kontrolnych ze wszystkich przedmiotów albo nie zostana one zaliczone to nie jest się dopuszczonym do sesji. chyba tyle najważniejszych informacji. proszę pytać;)

wow, w końcu jakiś konkret- jesli tak jest jak piszesz, to niezla sprawa.
A powiedz, dużo trzeba się uczyć aby zaliczać? Bo ja raczej najmocniejsza nie jestem... no ale technika fajnie miec:>

Cosinus??

22 wrz 2010 - 21:01:40

ja dopiero w sobotę mam drugi zjazd. ale na semestr wypada chyba 6 przedmiotów, więc idzie to ogarnąć. ja na studiach mam w jednej sesji 17, więc jest różnica. 2 z tych 6 egzaminów są pisemne, resztę zdaje się ustnie. ale moim zdaniem nie są to jakoś bardzo trudne rzeczy. fakt, niektóre przedmioty miałam już na studiach, więc będzie mi zdecydowanie łatwiej, ale myślę, że każdy, kto poświęci trochę czasu na naukę w domu i będzie chodził na zajęcia to spokojnie sobie poradzi:) w razie czego służę materiałami naukowymi;)

Cosinus??

22 wrz 2010 - 21:04:16

W tamtym roku robiłam policealną roczną w TEB;ie.. i nie polecam ;/ 199 zł za miesiąc i olewali nas jak się dało.. Aha i legitymacji żadnej nie miałam więc zero zniżek gdzie kolwiek ;/

Cosinus??

22 wrz 2010 - 21:08:46

JEŻELI CHCESZ KONIECZNIE CHODZIC TO DO PROFESJI MOZE W TWOIM MIESCIE JEST? WIEKSZA ZDAWALNOSC
a i dodam jeszcze ze jezeli chcesz chodzic zeby miec legitymacje albo cos to Ci nie wyjdzie bo w calych szkolach POLICEALNYCH I W LICEACH dla dorosłych weszło rozporzadzenie ze musisz miec 50% obecnosci na kazdym przedmiocie;/ wiec jezeli masz w semestrze 40 godzin np polskieg musisz byc na 20..+ do tego egzaminy iprace ....



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-22 21:13 przez tala-15.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

czy po studiach można dostac lepszą pracę????