Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

przyjazne przedszkole

10 minut temu

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

rozwód

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 8 9 10 -->

Cześć! Proszę pomóżcie mi w pisaniu rozdziału do pracy magisterskiej :)
Interesuje mnie jakie szkoły wybieracie po maturze: państowe uczelnie, a może prywatne? Interesuje mnie także, jakie kierunki studiów preferujecie?
Zależy mi na jak największej grupie osób badanych, dlatego możecie pisać co wybrali Wasi bracia, siostry, kuzyni, znajomi:)
PROSZĘ PISAĆ SZCZERZE ( Jak na spowiedzi :D)


Chciałabym by odpowiedź była typu: Ja wybrałam AWF Kraków, turystyka i rekreacja.

Najbardziej zależy mi na maturzystach tegorocznych, zeszłorocznych, a także z kliku poprzednich lat od NOWEJ Matury począwszy.

Dziękuje za pomoc z góry

a ja jak szybko poszłam na studia tak szybko skonczyłam :)

ale poszłam po liceum na kosmetologie na prywatne zaoczne studia. Chciałam ambitnie skonczyc i otwotzyc saol kosmetyczny i jakos nie wyszło :D

Ja jestem tegoroczną maturzystką;) wybrałam WSB Cieszyn- filia z Dąbrowy Górniczej- uczelnia prywatna będę inż. BHP.;)

Ja wybrałam UWM Olsztyn Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna

tylko państwowa uczelnia - Ja Akademia Ekomomiczna w Poznaniu (dziś Uniwersytet Ekonomiczny) - ekonomia - ale żałuje wyboru ;)))

zweryfikowana
Posty: 4.792
Ostrzeżenia: 2/5

Cytat
trendy1983
tylko państwowa uczelnia - Ja Akademia Ekomomiczna w Poznaniu (dziś Uniwersytet Ekonomiczny) - ekonomia - ale żałuje wyboru ;)))


Dlaczego żałujesZ?.

Ja jestem maturzystką '11 i chciałabym pójść na matematykę i ekonomię na UMK. Zobaczymy czy się dostanę :) Jeżeli, któraś dziewczyna jest na tych studiach to czy mogłaby mi powiedzieć jak tam jest? I czy te wszystkie przedmioty są bardzo trudne? :)

Skonczylam Zachodniopomorską Szkołę Biznesu, rachunkowos i finanse przedsiębuiorstw.

Zaczynam kolejne studia- Uniwersytet Szczeciński- bankowośc.

Ja wybrałam sudia zaoczne Wyższa Szkoła Nauk Społecznych z siedzibą w Lublinie kierunek Socjologia specjalnosc Doradztwo Zawodowe

Jestem tegoroczną maturzystką i wybrałam UMCS w Lublinie, kierunek dziennikarstwo i komunikacja społeczna ;)

Szkoła państwowa: Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach (UJK), kierunek: fizjoterapia, stacjonarne.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-06 16:42 przez TezSzukamSzczescia.

Szczecin, zarządzanie, prywatna uczelnia. Wyższa Szkola Zarządzania

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dziewczyny pomóżcie .. proszę