Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9

Matura ustna 2011

27 lut 2011 - 16:35:34

jak możecie nie miec tematów?? tematy prezentacji należy nauczyciel musi zgłosic do kwietnia roku poprzedzajacego mature

Matura ustna 2011

27 lut 2011 - 16:44:55

Ja mam temat: Indywidualność w poezji XX lecia międzywojennego. Scharakteryzuj poezję wybranego twórcy: Juliana Tuwima.
Nie mam bladego pojęcia jak ją zacząć. Ile wierszy wybrać i jakie... Jak możecie to doradźcie mi proszę:)

Matura ustna 2011

05 mar 2011 - 12:50:27

Zapraszam osoby zainteresowane pomocą w napisaniu prezentacji z j. polskiego na pogawędkę na gg 13469009 lub na priv.

Matura ustna 2011

21 mar 2011 - 18:25:10

Witam mam problem z wybraniem lektur do tego tematu ,,W rzece czasu. Omów na wybranych przykładach literackich, czym jest
czas i jaka role odgrywa w ludzkiej egzystencji''

Ktoś ma może jakieś propozycje ??
Z góry dzięki:)

Matura ustna 2011

22 mar 2011 - 23:32:51

Cytat
sylwia1992
"omów losy kochanków w litaraturze,sztuce filmowej i muzycznej" ja mam taki. macie jakies pomysły jakie utwory wybrac ??
masz duzo do wyboru orfeusz i eurydyka, romeo i julia, tristan i izolda, zosia i tadeusz w panu tadeuszu, cierpienia mlodego wertera, sluby panienskie, lalka, hamlet, potop. praktycznie wszedzie masz jakies pary kochankow tylko wystarczy dobrze to dobrac

zweryfikowana
Posty: 304
Ostrzeżenia: 1/5

Matura ustna 2011

22 mar 2011 - 23:44:05

Mozna też kupić sobie prace i ewentualnie poprawić niej pare rzeczy które nam sie nie podobają. Na pewno nie zajmuje to tyle czasu co napisanie samemu całej takiej pracy. Jak sie przeczyta książki, lub chociaż szczegółowe opracowania lektur zawartych w bibliografii, zna się ich problematyke i pracuje się na bazie pracy napisanej, myślę, że jest trudno zweryfikować czy ktoś pisał sam, czy też ktoś mu to napisał.
Na prawde niektórzy nie mają czasu na napisanie takiej prezentacji i wolą przyłożyc się do czegoś innego. W ogole na jakiejs uczelni potrzebny jest jezyk polski ustny żeby się dostać ? Z tego co wiem to nawet na filologii polskiej nie jest brany pod uwagępolski ustny. Myślę, że to pic na wode i jest tylko po to aby zdać. Jak to moja pani od polskiego mówi : ' kula u nogi '

Mój temat to : Motyw Polek w literaturze :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pomocyyy !!