Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

zakupy internetowe

23 minut temu

Budowa domu

27 minut temu

Projekt wnętrza

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Studia na kierunku dietetyka

06 wrz 2010 - 08:32:27

Cytat
karolinka1108
Cytat
paaatii7
a co lepiej skonczyc pedagogike i klepac biede ? po pedagogice już w ogole nic nie mozna , bo ciagle nauczycieli zwalniają a swojego raczej nic sie nie otworzy ;] chyba że korepetycje w domu dla dzieci ?!:|


---->
zgadzam się z tym co napisałaś, ale chciałam zapytać jakie masz na myśli korepetycje po samej pedagogice?
Żeby uczyć w szkole konkretnego przedmiotu trzeba studiować także konkretny przedmiot, np. biologię , geografię itd ;)
Po samej pedagogice można pracować w przedszkolu, zostać pedagogiem w szkole... (zależy od wybranej specjalności).

no wlasnie , chodzi mi o korepetycje dla maluchów , czyli wszystko , polski matematyka , itp itd , to co jest po pedagogice wczesnoszkolnej ;))
chociaż to jest bardzo rzadko praktykowane , a zwłaszcza u mnie gdzie w miescie mieszka 30tyś ludzi ...
Cytat
witka
Ja skończyłam dietetykę na UM w Łodzi. Nauki strasznie dużo, a pracy nie ma.


nie ma pracy ? i to w Łodzi ? ja bym otwierała swój gabinet .[/quote]

Oj tak, bardzo rzadko zdarzają się korki u takich maluchów i myślę, że jak rodzic decyduje się na tego typu zajęcia - wybiera wyspecjalizowanego nauczyciela...
Tak jak napisałam także chciałam iść na dietetykę na UM, ale każdy mi to odradzał... i wybrałam geografię. ;)
Ciekawe czy to lepszy wybór.

Studia na kierunku dietetyka

06 wrz 2010 - 08:33:29

to nie takie proste zeby otworzyc swoj gabinet, ale moze kiedys:) aktualnie zaczynam kosmetologię i poźniej spróbuje to jakoś połączyć

Studia na kierunku dietetyka

06 wrz 2010 - 08:34:57

Cytat
witka
to nie takie proste zeby otworzyc swoj gabinet, ale moze kiedys:) aktualnie zaczynam kosmetologię i poźniej spróbuje to jakoś połączyć

Bardzo dobry pomysł, proponuję małe SPA ;)

Studia na kierunku dietetyka

06 wrz 2010 - 08:44:47

Cytat
witka
to nie takie proste zeby otworzyc swoj gabinet, ale moze kiedys:) aktualnie zaczynam kosmetologię i poźniej spróbuje to jakoś połączyć

SPA świetny pomysl :)

Studia na kierunku dietetyka

06 wrz 2010 - 08:46:40

Dietetyka jest na pewno na SGGW- dziennie i zaocznie.

Studia na kierunku dietetyka

06 wrz 2010 - 08:49:39

Cytat
Ethlenn
Dietetyka jest na pewno na SGGW- dziennie i zaocznie.


brak wolnych miejsc na rekrutację wrześniową.

Studia na kierunku dietetyka

06 wrz 2010 - 08:59:57

Cytat
karolinka1108
Cytat
Ethlenn
Dietetyka jest na pewno na SGGW- dziennie i zaocznie.


brak wolnych miejsc na rekrutację wrześniową.

Może będą prowadzić rekrutację w styczniu.

zweryfikowana
Posty: 1.045
Ostrzeżenia: 1/5

Studia na kierunku dietetyka

06 wrz 2010 - 09:07:29

sama dietetyka to nie wiem
ale w olsztynie na OSW jest odnowa biologiczna z dietetyka ja akurat jestem na kosmetologii stosowanej ale wydzial zdrowie publiczne wiec ten sam
zajecia mamy praktycznie takie same tylko kilkoma sie roznimy no i wiecej na dietetyce jest zywienia i dietetyki niz u mnie i sa trudniejsze cwiczenia tzn u mnie byly spoko ale mnie to nie interesuje a dietetyka sie bardziej zaglebiala w to :)

Studia na kierunku dietetyka

06 wrz 2010 - 09:13:34

studiuje dietetyke w bydgoszczy. jestem na zaocznych za rok place 4 700 , ale w tym chyba podskoczy do 5 tys ;/
w bydgoszczy dietetyka jest na collegium medicum i Bydgoskiej szkole wyzszej - jestem na BSw.
jestem po pierwszym roku. ktos tutaj pisal ze maly szok na 1 roku. fakt - nauki troche jest, ale dasz rade:) najgorsza jest biochemia ;/ nienawidze :D:P

Studia na kierunku dietetyka

06 wrz 2010 - 09:13:39

Cytat
paaatii7
Cytat
karolinka1108
Cytat
Ethlenn
Dietetyka jest na pewno na SGGW- dziennie i zaocznie.


brak wolnych miejsc na rekrutację wrześniową.

Może będą prowadzić rekrutację w styczniu.

na czym polega rekrutacja styczniowa ? jak nie zaczynam w październiku to coś bede musiała zaliczac dodatkowo ?

Studia na kierunku dietetyka

06 wrz 2010 - 09:15:02

Wiesz co, nie mam pojęcia ale jestem pewna, że niektóre uczelnie przeprowadzają rekrutacje w styczniu. NA PEWNO ;)

Studia na kierunku dietetyka

14 sty 2011 - 14:39:38

Witam,

od tego roku dietetykę można studiować w Poznaniu także w Wyższej Szkole Edukacji Integracyjnej i Interkulturowej. W ramach tego kierunku będą dostępne 3 specjalności – dietetyka kliniczna, dietetyka w odnowie biologicznej oraz dietetyka w sporcie. Studiując u nas dietetykę zdobędziecie zaawansowaną wiedzę i umiejętności z zakresu żywienia człowieka zdrowego i chorego. Nauczycie się zasad przygotowywania potraw wchodzących w skład poszczególnych diet oraz zapoznacie się z profilaktyką chorób żywieniowo-zależnych. Z myślą o przyszłych studentach zaplanowaliśmy zaplecze kliniczne, umożliwiające odbycie profesjonalnych praktyk oraz współpracę z wybranymi grupami pracowników służby zdrowia.

Absolwenci dietetyki mają więc wiele możliwości zawodowego rozwoju. Mogą pracować między innymi w zakładach żywienia zbiorowego, instytucjach i ośrodkach naukowo-badawczych, poradniach dietetycznych i medycznych, organizacjach konsumenckich oraz placówkach sportowych. Rekrutacja odbywa się bez egzaminów wstępnych – o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Pozdrawiam serdecznie,
Luiza Kalupa, Wyższa Szkoła Edukacji Integracyjnej i Interkulturowej w Poznaniu

Studia na kierunku dietetyka

14 sty 2011 - 14:46:45

Aktualnie w Polsce nie ma przepisów które normowały by funkcjonowanie dietetyków czy przedsiębiorstw udzielających porad dietetycznych - więc każdy bez żadnych konsekwencji może otworzyć coś takiego...

Studia na kierunku dietetyka

22 maj 2018 - 21:12:36

w Warszawie jest MUM, w przyszłości mają tam otworzyć dietetykę, ale jeszcze nie wiem, kiedy.

Studia na kierunku dietetyka

03 wrz 2018 - 16:08:48

Wątek umarł, a ja bym chętnie posłuchała o dietetyce w Warszawie, jaki jest poziom itd. Moja kuzynka się wybiera i nie wiem jak jej doradzić.
:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomoc pinie poszukiwana egzamin matma:)))