Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

COSINUS - świeże opinie mile widziane

05 paź 2021 - 13:18:05

Sale odnowione, nowoczesne a do tego ekstra sprzęt. No jestem pod wrażeniem. I to, że darmowa szkoła jestem pod wielkim wrażeniem.

COSINUS - świeże opinie mile widziane

19 paź 2021 - 13:49:12

Jestem obecnie na kosmetyce i w trakcie pandemii bez problemowo działał system, na szczęście wróciliśmy dość szybko i mamy zajęcia na gabinecie. Z pasji lubię też kwiaty dlatego po skończonej kosmetyce zamierzam iść też na florystę.

Szkoła cały czas funkcjonuje, zajęcia odbywają się praktyczne jak i teoria. Do tego zawsze ozdobiona szkoła jak jest jakieś święto, można oglądać prace z florystyki. Do tego spory wybór kierunków i każdy znajdzie coś dla siebie.

Jestem już na drugim kierunku , po przerwie i nic się nie zmieniło na zasadach, zawsze szkoła ma w pełni przygotowaną salę i zapewnione materiały.

Cosinus cały czas prowadzi rekrutacje :) Co jest dużym plusem, do tego nie nakłada żadnych opłat. I zawsze można liczyć na stały kontakt z sekretariatem.

Zbliża się nabór na nowy semestr , po powrocie do kraju, nie mogę się doczekać aż zacznę tu naukę.

Jak dla mnie Cosinus wygrywa - fajne i świetnie wyposażone sale plus szkoła zapewnia kosmetyki na zajęcia. Uczniowie nie ponoszą żadnych kosztów:) do tego co jakiś czas są kursy np z makijażu czy z zagęszczania rzęs i można zrobić sobie dodatkowo z tego certyfikat. Polecam, szkoła jest darmowa i nie ma umów!!!

Dla mnie to też był istotny plus, nie ponosić kosztów za materiały tym bardziej, że cosinus to zajęcia typowo praktyczne, więc zawsze wykorzystywało się różne materiały.

Cosinus nawet jak jest zdalnie to i tak zawsze wszystko jest na czas, dlatego cenię to w tej szkole :)

Można się tu zapisać w dwóch rzutach, no i często przedłużana rekrutacja. W większości spraw idą na rękę.

Możliwość zapisu online, brak umowy, brak opłat do tego świetne akcje promocyjne i pełno materiału na zajęciach. Polecam wszystkim spróbować tu swojej nowej przyszłości.

Jestem po świeżej rekrutacji, przebiegła bardzo szybko. Nie miałam problemu z rejestracją online, dostałam telefon zwrotny ze wszystkimi potrzebnymi informacjami.

Cosinus się zaczął bardzo rozwijać, dokładają nowe kierunki, jakieś krótkie kursy itp. Z własnego doświadczenia mogę polecić, bo nie ma stresu jak w innych szkołach z opłatami a dodatkowo dostaniesz legitkę i różne zniżki - karty słuchacza, często dają jakieś kupony i vouchery do zapisu

Bardzo dobrze wspominam naukę w tej szkole, zawsze wszystko było przygotowane na zajęcia, pracownie czyste i zaopatrzone i do tego nie było żadnych kar

Przede wszystkim nie masz ukrytych kosztów i nie masz umowy, za to sale i pełne wyposażenie na każdych zajęciach.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

OKC Rebuffed in just Consider towards Land No. 1 Decide on