Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

transportery taśmowe

55 minut temu

sprawdzony stomatolog

59 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cosinus to super sprawa dla każdego bo jest ona w weekendy i online a do tego zero opłat więc idealny układ dla osób pracujących :)

Napewno jeszcze da sie zapisac do cosinusa, ale ogólnie to przygotowanie super do zawodu, pełno praktyki i potrzebna wiedza, jak podejść do klienta itp a wszystko za darmo

również polecam Cosinusa, jestem bardzo zadowolona, mamy zajęcia na teams, w pracowni i widać, że nauczycielom zależy :) do tego, nic się nie płaci, a zjazdy są mniej więcej tak co 2 tygodnie.

W cosinusie jest bardzo dużo praktyki i to trzeba brać pod uwagę ale to jest oczywiście na plus, tylko że to jest szkoła dla osób które chcą coś osiągnąć. Wszystko jest za darmo i organizowane przez szkołe

Ja co prawda dopiero zaczęłam , ale jedynie co to mogę powiedzieć że serio nie ma umowy ani opłat, a zajęcia są urozmaicone.

Cosinus to bardzo fajna szkoła, nie płacisz a do tego masz dużo zajęć związanych z kierunkiem a nie jakieś takie zapychacze.

Polecam z całego serca Cosinus w Toruniu!!!!!! Super klimat, nauczyciele i ludzie!!! Nawiązałam tu długoletnie przyjaźnie! W szkole dba się o naukę praktyki, dzięki czemu teraz świetnie sobie radzę jako masażysta :) Jestem wdzięczna nauczycielom, którzy uczyli mnie zawodu- dzięki nim wiele potrafię i mogę pomagać innym dojść do zdrowia :)

Bardzo dużo kierunków a do tego bezpiecznie bo online a zajęcia prowadzone bardzo ciekawie.

Uwielbiam tą szkołe, nauczycieli atmosfere zawsze czuć tą pozytywną energie. No i to że nie płace za szkołe.

Cosinus to zero totalne opłat czy jakiś wstepnych umów tak jak to robią inne szkoły no i oczywiście nie ma żądnych konsekwencji z wypisu.

Polecam, brak umów, opłat ukrytych, szkoła 100% bezpłatna.Zajęcia odbywają się mniej więcej co 2 tygodnie w weekendy. Teraz jest nauka online, ale korzystamy np. z teamsów.

Cosinus niebawem prowadzi nowy nabór :)
Ja już jestem w połowie swojej edukacji ale wiem że z pewnością zapisze się na drugi kierunek.

Cytat
martusg
Polecam, brak umów, opłat ukrytych, szkoła 100% bezpłatna.Zajęcia odbywają się mniej więcej co 2 tygodnie w weekendy. Teraz jest nauka online, ale korzystamy np. z teamsów.


potwierdzam :) uczę się w Cosinusie już kolejny semestr, jestem zadowolona

Cosinus cały czas poszerza oferte do tego teraz zrobił przepiękny remont sali wizażu. Szkoła zawsze dba o uczniów.

Cosinus stale się rozwija, teraz widziałam nową sale do makijażu, nowe kierunki. Bardzo to lubię w nich. Żadna szkoła tak nie idzie do przodu jak oni.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Technik masażysta - szkoła policealna