Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
malwinka900
Teraz są zapisy w cosinusie, a ogólnie szkoła dla każdego, i można się wiele nauczyć a nie ponosi się żadnych kosztów

oni chyba jako jedynie prowadzą rekrutacje co semestr, wiec teraz od lutego można do nich dołączyć, widziałam posty na fb właśnie z rekrutacji - wybór kierunków spory, warto przejrzeć co tam oferują. ja jestem bardzo zadowolona

Jestem na kosmetyce i naprawde bardzo dużo się nauczyłam, a teraz jak online jest to materiały przesyłane są systematycznie plus zajęcia na platformie

Hej, ja chodzę na administrację i bardzo sobie chwalę szkołę cosinus, nic nie płacę, wszystko jest darmowe :) Obecnie zajęcia są prowadzone online ;)

Teraz trwają zapisy więc idealny moment na zapis, ja uzyskałam tytuł technika i mogę dzięki szkole wykonywać zawód o którym marzyłam serce

ja jestem po pierwszym semestrze i jestem zadowolona, stały kontakt i dużo materiałów

Mamy już zajęcia na gabinecie i robimy super zabiegi na kosmetyce , teraz ostatnia szansa na zapis więc polecam wam dziewczyny

Specjalne gabinety do ćwiczeń , teoria jak najbardziej ale ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia i to właśnie ceni się w cosinusie

Polecam opiekuna medycznego w Cosinusie. To międzynarodowy kierunek. Pracę można wykonywać za granicą bez problemu, do tego nauka trwa tylko rok:) W dzisiejszych czasach myślę, że jest to kierunek na wagę złota. No i łatwo jest znaleźć pracę w szpitalu, przychodni, w domu opieki, sanatorium itd

Cytat
iwonakret
Polecam opiekuna medycznego w Cosinusie. To międzynarodowy kierunek. Pracę można wykonywać za granicą bez problemu, do tego nauka trwa tylko rok :) W dzisiejszych czasach myślę, że jest to kierunek na wagę złota. No i łatwo jest znaleźć pracę w szpitalu, przychodni, w domu opieki, sanatorium itd

Bardzo fajny kierunek, polecam. Jestem zadowolona z wyboru tej szkoły.

Zajęcia macie na gabinecie i wszystkie wyposażenia itp zapewnia szkoła

cosinus to darmowa szkoła, zajęcia są zdalnei ale też spotykamy się pracując na pracowniach w odpowiednich odstępach , bardzo urozmaicone zajęcia

Ja nie wiedząc gdzie iść, poszłam za śladami przyjaciółki i teraz zadobywam zawód i to za darmo także myślę , że jest to fajna opcja, do tego pakiety dla słuchaczy no i wszystko całkowicie za darmo bez umowy

W cosinusie nie ma żadnej umowy a dostajesz i legitymacje i karte zniżek, nawet pakiet office . Do tego pełno przydatnej wiedzy

W cosinusie jest atmosfera taka przyjazna wrecz rodzinna, jak nie było pandemii często chodziliśmy na wspólną kawke bo mieliśmy zniżki w różne miejsca w Łodzi

Też polecam Cosinusa. Szkoła jest darmowa, ale to nie oznacza, że ma niski poziom. Wręcz przeciwnie. Można się mile zaskoczyć. Jest dużo zajęć praktycznych a w szkole uczą wykładowcy z uczelni wyższych:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Technik masażysta - szkoła policealna