Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

operacja oczu

34 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 10 11 12 13 14 ... 16 17 -->

Cytat
polaj90
Obecnie mamy zajęcia online, materiały są cały czas przesyłane, serwery nigdy jeszcze nie padły, jestem pod wrażeniem organizacji szkoły która jest totalnie za darmo !

To prawda, bardzo dobrze im to idzie. Co więcej ruszają z zajęciami też na aplikacji teams, więc będzie myślę, że jeszcze lepiej. Polecam!

W cosinusie zawsze w okresie świąt są tematyczne fajne konkursy, do tego w dobie pandemii nie musiałam się niczym stresować, materiały na czas, nigdy serwer nie padł , stały kontakt z nauczycielami, No i zero opłat

W cosinusie z tego co wiem jest nabór a do tego szkoła organizuje fajny konkurs świąteczny :) brak opłat i dużo zajęć praktycznych

Z tego co wiem to nabór jest już w cosinusie :) a szkoła rzeczywiście darmowa!

Cytat
elizann3
Z tego co wiem to nabór jest już w cosinusie :) a szkoła rzeczywiście darmowa!

z tego co wiem, to teraz rekrutują na semestr wiosenny, czyli nauka startuje w lutym - tak mi mówiła koleżanka która zapisała się na florystykę od lutego; szkoła jest darmowa, nie ma umów, wszystko sprawnie załatwiane w sekretariacie

Ja dzwoniłam przed chwilą do sekretariatu właśnie nabór jest, można zapisać się online , Pani mówiła że nie ma żadnej umowy cała szkoła bezpłatna, otrzymam legitymacje tylko zdjęcia muszę dać :)

W cosinusie są zajęcia online ale czekam z niecierpliwością na zajęcia na gabinecie, ponieważ szkoła zapewnia praktyke plus całe jej wyposażenie

W cosinusie jest darmowa nauka bez zbędnych umów, obecnie wiem że trwają zapisy, warto śledzić ich fb lub stronę bo wszystko dodają na bieżąco

Cytat
malwa99k
W cosinusie jest darmowa nauka bez zbędnych umów, obecnie wiem że trwają zapisy, warto śledzić ich fb lub stronę bo wszystko dodają na bieżąco

zapisy teraz są do lutego, wtedy rusza nowy semestr wiec jeszcze sporo czasu na zastanowienie sie. a w razie rezygnacji czy chęci zmiany kierunku nie ma problemu. nic też nie płacisz za zmianę, naukę itp. szkoła jest darmowa w 100%

Ja w cosinusie zawsze spotykam się z uczciwym i przyjaznym podejściem, nie mamy żadnej umowy, wiem że będę mieć egzamin państwowy więc czuje spokój w tej szkole

Tryb zdalny działa bez zarzutów także szkoła dobrze przygotowuje się do każdej sytuacji by uczniowie czuli swobodę i bezpieczeństwo do tego zero umów i jakiś opłat.

Cosinus w swojej ofercie daje możliwość uczenia za darmo i to bez wiążącej umowy. Do tego specjalistyczne pracownie wraz z wyposażeniem i małe grupy zajęciowe.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-12-21 12:00 przez weronik90.

Cosinus wystartował z zapisami, mają świetnych nauczycieli jak i samą usługę bo szkoła jest w całości darmowa

Cytat
weronik90
Tryb zdalny działa bez zarzutów także szkoła dobrze przygotowuje się do każdej sytuacji by uczniowie czuli swobodę i bezpieczeństwo do tego zero umów i jakiś opłat.

Cosinus w swojej ofercie daje możliwość uczenia za darmo i to bez wiążącej umowy. Do tego specjalistyczne pracownie wraz z wyposażeniem i małe grupy zajęciowe.

zajęcia na platformie i na teams działają bez zarzutu. polecam :) mimo, że nauczanie zdalne jest wygodne to nie ukrywam, że z przyjemnością wróciłoby się do szkoły :)

Teraz są zapisy w cosinusie, a ogólnie szkoła dla każdego, i można się wiele nauczyć a nie ponosi się żadnych kosztów

Jestem od jednego semestru i czekam na zajęcia stacjonarne ale same materiały mega ciekawe

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Technik masażysta - szkoła policealna