Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 8 9 10 11 12 ... 16 17 --> ->|

Do cosinusa można się jeszcze zapisać przez ten miesiąc, więc polecam, jeśli ktoś jeszcze się zastanawia. Ja obecnie zapisałam się na drugi kierunek już, bo szkoła jest w weekendy i w pełni darmowa. A zajęcia mi się mega spodobały, że postanowiłam jeszcze rozwinąć swoje możliwości. No i szkoła oferuje też zniżki u różnych partnerów.

W cosinusie masz dużo kierunków do wyboru w całej Polsce. Sale są ekstra wyposażone plus wszelkie materiały również zapewnione przez szkołę plus egzamin OKE, więc wszystko za free. Przewaga w praktycznych zajęciach, więc mega mega polecam.

W cosinusie masz wszystko free. zajęcia w weekendy, szybkie zapisy do szkoły. Dużo ćwiczysz podczas zajęć i odrazu się integrujesz z grupą. Zajęcia masz na temat związane z kierunkiem. No i sama szkoła dba o słuchaczy , dostajesz zniżki itp

Bez problemów zapisy jak i funkcjonowanie sekretariatu. Egzamin państwowy i wszystko za darmo , trzeba nastawić się na zajęcia praktyczne a to duży plus dla szkoły i to że materiały też są w 100% darmowe.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-09-24 10:43 przez sylwiagrze00.

Warto pójść do Cosinusa ;) wiele moich znajomych skończyło tę szkołę i wszyscy są zadowoleni z poziomu nauczania i wyposażenia szkoły ;)

Super szkoła, nauczanie za darmo, ciekawe zajęcia i piękne pracowanie.

COSINUS - świeże opinie mile widziane

07 paź 2020 - 10:19:30

Ja jestem pod wrażeniem tej szkoły, początkowo się obawiałam, a jednak nie było czego, wszystko darmowe no i dużo zajęć praktycznych. Warto jako słuchacz zaglądać do nich na strone, bo są organizowane różne konkursy :)

COSINUS - świeże opinie mile widziane

19 paź 2020 - 16:08:28

Fajna szkoła, inne powinny brać przykład z cosinusa. Darmowa szkoła, specjalistyczne pracownie , darmowy pakiet office dla uczniów no i egzamin państwowy :) Zajęcia w weekend , wrazie potrzeby i chęci można je odpracować na innych grupach bez problemu.

COSINUS - świeże opinie mile widziane

20 paź 2020 - 10:42:59

Jak dla mnie strzał w 10 - jestem na kosmetyce, mamy zapewnione nie tylko odpowiednie kosmetyki i akcesoria, ale też dobrze wyposażoną pracownię. Szkoła jest darmowa, zajęcia są co dwa tygodnie w weekendy. Nas uczą świetne kobiety, które znają się na robocie i chętnie przekazują swoją wiedzę. Teraz jestem w momencie robienia praktyk, co w pandemii nie jest takie łatwe, ale wykorzystuję na nich wiedzę zdobytą w szkole . Polecam!

COSINUS - świeże opinie mile widziane

21 paź 2020 - 15:37:57

Szkoła warta każdych chwil, dużo materiałów zapewnia szkoła, wszystko darmowe no i weekendowy tryb. Jak dla mnie to numer 1 w Polsce. Kończy się ona egzaminem państwowym dzięki czemu tytuł jest ważny :)

COSINUS - świeże opinie mile widziane

22 paź 2020 - 15:47:55

Cosinus t szkoła bezpłatna i doskonale zorganizowana. Nawet teraz w czasach pandemii doskonale wiadomo gdzie się logować, jak pobierać materiały. Do tego grupy na zajęciach praktycznych zostały celowo zmniejszone dla dodatkowego bezpieczeństwa uczniów. Cosinus to szkoła, która zdecydowanie dba o swoich słuchaczy.

COSINUS - świeże opinie mile widziane

26 paź 2020 - 12:23:45

Ja bardzo polecam cosinusa. Uczę się tam aktualnie i jest super

COSINUS - świeże opinie mile widziane

26 paź 2020 - 13:03:09

Bardzo dobrze zorganizowana szkoła, bezproblemowy kontakt z nauczycielami, sekretariatem. W obecnej sytuacji wszystkie materiały zostały wysłane i jesteśmy w stałym kontakcie z prowadzącymi. Naprawdę polecam.

COSINUS - świeże opinie mile widziane

29 paź 2020 - 11:32:10

Ja polecam szkoły policealne. Sama się uczę w cosinusie i jestem zadowolona. Po 2 latach nauki zdobędę uprawnienia do zawodu

COSINUS - świeże opinie mile widziane

30 paź 2020 - 12:20:33

Obecnie jestem na zdalnym wiadomo jak każdy kto się uczy no i powiem wam, że żadna szkoła nie miała tak super jak my, ani razu nie padł serwer, materiały dostarczone odrazu, stały kontakt z nauczycielami. Czekam niecierpliwie jak się skończy nauczanie zdalnie i wrócimy na pracownie.

Ja mogę polecić masażystę. Bardzo ciekawe zajęcia i przyszłościowy kierunek :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

KURSY - BEAUTY