Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

co zrobić??

23 lip 2010 - 13:40:32

:(
Oficjalna lista osób przyjętych została ogłoszona..nie ma mnie na niej!! Nie dostałam się na studia magisterskie..Będę próbować jeszcze w przyszłym ale na ten rok muszę sobie coś "zorganizować".Moją alternatywą są jeszcze zaoczne studia kosmetyczne które również zaczęłam i będę kończyć w tym roku.
Chciałabym się zapisać do szkoły policealnej. Interesują mnie dwa kierunki: odnowa biologiczna (trochę pokrewny z kosmetyką, więc mogłabym poszerzyć swoją wiedzę) albo higienistka stomatologiczna (coś całkiem innego i nowego). Nie mogę się zdecydować..może któraś z Was kończyła któryś z tych kierunków i szepnie mi słówko na ten temat. Jak myślicie po którym mogłyby być lepsze perspektywy pracy??

co zrobić??

23 lip 2010 - 13:42:57

A ta odnowa biologiczna to nie wchodzi w zakres studiów? Żeby niepotrzebnie nie marnować czasu, skoro i tak się tego potem nauczysz..

Może spróbuj na zaoczne?

co zrobić??

23 lip 2010 - 14:03:47

Cytat
nasty_89
A ta odnowa biologiczna to nie wchodzi w zakres studiów? Żeby niepotrzebnie nie marnować czasu, skoro i tak się tego potem nauczysz..

Może spróbuj na zaoczne?

Na zaoczne nie mam jak iść bo zaocznie studiuję kosmetykę.Zjazdy mogłyby się pokrywać...

co zrobić??

23 lip 2010 - 14:47:00

Chyba, że tak.. A inne uczelnie? Jak nie, to pozostaje Ci rok przerwy. I tak masz drugi kierunek, żeby się nie 'nudzić'.

co zrobić??

23 lip 2010 - 17:21:58

??

co zrobić??

24 lip 2010 - 14:33:57

Aj, przepraszam, pomyliłam wątki.. Był jeszcze podobny, w którym dziewczyna studiowała dwa kierunki i teraz na mgr się nie dostała.. musiałam wpisać w złym wątku tą wiadomość;p

zweryfikowana
Posty: 4.122
Ostrzeżenia: 1/5

co zrobić??

24 lip 2010 - 14:41:12

sprobuj isc na zaoczne.. nawet jesli bedziesz studiowala 2 kierunki... plan moze byc zupelnie w inne weekendy... moja kolezanka tak miala i sobie swietnie radzila :) spytaj sie w dziekanatach czy byloby to mozliwe i dopiero jesli powiedza ci ze nie to wtedy sie mozesz zaczac martwic... a szkole policealna tez raczej bedziesz mila w weekendy bo z tego co sie orientuje malo ktore otwieraja kierunki dzienne... ale wszystko mozliwe :) jak cos sprobuj odnowe biologiczna :) taka moja skromna rada... ale nie poddawaj sie :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

turystyka