Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

dieta grejpfrutowa

6.11 o 8:50

Slimtox opinie

29.01 o 13:58

SPONSORING

5.02 o 7:22

Maść na blizny?

22.07 o 12:04

Aktywne użytkowniczki

Roczne policealne studium

19 lip 2010 - 08:43:53

Cytat
karolinka1108
tez tak chce , ale ja matury nie zdałam niestety , poprawkę mam w sierpniu , i zdaję do olsztyna na ochronę fizyczną osób i mienia ;)

hey,
i bardzo dobrze, matura nie zajac a szkoda by bylo stracic rok

zweryfikowana
Moderator

19 lip 2010 - 08:52:45

Ja idę na 1,5 roczną , na technika BHP :)
ale po maturze już jestem 2 lata ;)

19 lip 2010 - 08:55:42

moim zdaniem to strata czasu.. teraz Ci się jeszcze moze chce uczyć ale za rok czy jakis czas się to może zmienić i co ze studiami? teraz bez studiów to ciężko się załapać do pracy, no chyba, że na czarno lub 1/2 etatu, albo najnizsza krajowa... ja kończyłam takie studium i żałuję, bo poszłam teraz na studia zaoczne , a już bym mogła byc na 2 roku i jeszcze tylko rok i inżynier.. :/ no coż człowiek jak młody zaraz po maturze to sam nie wie co ma robić.. przynajmniej tak było w moim przypadku pozdrawiam

zweryfikowana
Moderator

19 lip 2010 - 09:05:41

Cytat
paulina_140
moim zdaniem to strata czasu.. teraz Ci się jeszcze moze chce uczyć ale za rok czy jakis czas się to może zmienić i co ze studiami? teraz bez studiów to ciężko się załapać do pracy, no chyba, że na czarno lub 1/2 etatu, albo najnizsza krajowa... ja kończyłam takie studium i żałuję, bo poszłam teraz na studia zaoczne , a już bym mogła byc na 2 roku i jeszcze tylko rok i inżynier.. :/ no coż człowiek jak młody zaraz po maturze to sam nie wie co ma robić.. przynajmniej tak było w moim przypadku pozdrawiam

U mnie np jest dużo pracy dla Inspektorów BHP , dlatego idę na taki kierunek .

20 lip 2010 - 08:50:58

Cytat
paulina_140

wiesz co wszystko zalezy, ja np. uczylam sie w Cosinusie na reklamie i rownolegle prowadzilam studia z marketingu, czasu nie stracilam a ponadto w jednzm czasie uzyskalam 2 tytuly mgr i technika= jak sie dobrze podejdzie do sprawy to mozna naprawde wiele zyskac bo teraz na rozmowach i jak sie mnie pytaja po co mi bzl cosinus, smialo mowie ze nauczylam sie tam obslugi programow graficznych jak corel, photoshop czy zaznajomilam z robieniem ciekawych zdjec = fotografia reklamowa, wiec jak najbardziej warto!

20 lip 2010 - 21:42:14

Witam, ja polecam Policealne Studium Dziewulskich kierunek wizaż, charakteryzacja, stylizacja, właśnie we wrześniu mam obronę pracy, jest super, kadra, kosmetyki wykłady, praktyki. Nie martw się też miałam poprawkę matury, a do studium wystraczy świadectwo ukończenia liceum i zdobyłam pracę będąc na 2 roku szkoły. Zatem głowa do góry to jeszcze nie koniec świata, realizuj marzenia, bo warto a sposób się zawsze znajdzie.

24 lip 2010 - 16:32:51

Ja polecam Policealne Studium Dziewulskich kierunek wizaż, stylizacja, charakretyzacja.Fajna szkoła, kadra , kosmetyki no i oczywiście sesje z aktorami.
Jak jesteś dobra i bardzo chcesz, i masz w sobie pasję odnajdziesz się na rynku.

pozdrawiam

02 sie 2010 - 14:53:21

sluchaj, tez fajne wyjscie, bo nie stracisz roku, a mature podciagniesz za rok, nie ma konca swiata
poza tym o ile sie orientuje, cosinus tez ma przygotowywania do oblanych matur, wiec sie do nich odezwij w tej kwestii ;)

20 paź 2010 - 00:35:06

ja poszłam do progresu na 2-letnie. Słyszalam że po takim kierunku można sobie zrobić 1 rok studiów i miec licencjat. ale by było fajnie i .... taniej. Nie stać mnie na turystyczne zaoczne za 2050 semestr....

08 gru 2010 - 14:49:26

Witam! Myślę, że powinnaś iść na dwuletnią i potem (przynajmniej w Business School) robisz jeszcze rok i masz licencjat, oni współpracują ze szkołami wyższymi. Jak ja wybierałam szkołę to sugerowałam się ceną i tym jakie uprawnienia mają- bo piszą bzdury - np.że po roku jesteś psychologiem a nie mają takich uprawnień (to było w NOVA), także ważne jest sprawdzenie czy mają program z MEN - to na dwuletnich i te mają uprawnienia technika np.hotelarstwa. Jak chcesz szybko i tanio to może kurs zawodowy - są po kilka stówek a dostajesz certyfikat - moja koleżanka zrobiła wizaż i pracuje jako konsultantka YSL za ponad 3 tys. Ja robiłam dwuletnie studium hotelarstwa i kurs informatyczny (ECDL - śwaitowy certyfikat) w B.S. w Warszawie i jestem zadowolona

16 lis 2020 - 11:35:37

Uważam że to bardzo dobry pomysł. Ja zapisałam się na 2 letni kierunek do cosinusa. Technik masażysta mogę polecić

24 cze 2021 - 10:08:12

Ja też skkończyłam roczną szkołę Cosinus w Toruniu. Uczyłam się na kierunku Florystyka. Mieliśmy wspaniała nauczycielkę, która przekazała nam ogrom wiedzy. Poza tym, mieliśmy bardzo dużo zajęć praktycznych , dzięki czemu otworzyłam swoją kwiaciarnię i umiem stworzyc piękne bukiety, dekoracje itd :) Polecam tę szkołe :)

14 wrz 2021 - 11:51:41

Też skończyłam Cosinusa i to w 2 lata zdobyłam tytuł technika :) Szkoła jest za darmoszkę a zajęcia są co 2 tygodnie w weekendy, także nawet najgorszy leń da radę pojawić się na zajęciach i zdać szkołę . Polecam!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

STYPENDIUM !