Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Roczne policealne studium

19 lip 2010 - 08:43:53

Cytat
karolinka1108
tez tak chce , ale ja matury nie zdałam niestety , poprawkę mam w sierpniu , i zdaję do olsztyna na ochronę fizyczną osób i mienia ;)

hey,
i bardzo dobrze, matura nie zajac a szkoda by bylo stracic rok

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.067

Roczne policealne studium

19 lip 2010 - 08:52:45

Ja idę na 1,5 roczną , na technika BHP :)
ale po maturze już jestem 2 lata ;)

Roczne policealne studium

19 lip 2010 - 08:55:42

moim zdaniem to strata czasu.. teraz Ci się jeszcze moze chce uczyć ale za rok czy jakis czas się to może zmienić i co ze studiami? teraz bez studiów to ciężko się załapać do pracy, no chyba, że na czarno lub 1/2 etatu, albo najnizsza krajowa... ja kończyłam takie studium i żałuję, bo poszłam teraz na studia zaoczne , a już bym mogła byc na 2 roku i jeszcze tylko rok i inżynier.. :/ no coż człowiek jak młody zaraz po maturze to sam nie wie co ma robić.. przynajmniej tak było w moim przypadku pozdrawiam

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.067

Roczne policealne studium

19 lip 2010 - 09:05:41

Cytat
paulina_140
moim zdaniem to strata czasu.. teraz Ci się jeszcze moze chce uczyć ale za rok czy jakis czas się to może zmienić i co ze studiami? teraz bez studiów to ciężko się załapać do pracy, no chyba, że na czarno lub 1/2 etatu, albo najnizsza krajowa... ja kończyłam takie studium i żałuję, bo poszłam teraz na studia zaoczne , a już bym mogła byc na 2 roku i jeszcze tylko rok i inżynier.. :/ no coż człowiek jak młody zaraz po maturze to sam nie wie co ma robić.. przynajmniej tak było w moim przypadku pozdrawiam

U mnie np jest dużo pracy dla Inspektorów BHP , dlatego idę na taki kierunek .

Roczne policealne studium

20 lip 2010 - 08:50:58

Cytat
paulina_140
moim zdaniem to strata czasu.. teraz Ci się jeszcze moze chce uczyć ale za rok czy jakis czas się to może zmienić i co ze studiami? teraz bez studiów to ciężko się załapać do pracy, no chyba, że na czarno lub 1/2 etatu, albo najnizsza krajowa... ja kończyłam takie studium i żałuję, bo poszłam teraz na studia zaoczne , a już bym mogła byc na 2 roku i jeszcze tylko rok i inżynier.. :/ no coż człowiek jak młody zaraz po maturze to sam nie wie co ma robić.. przynajmniej tak było w moim przypadku pozdrawiam

wiesz co wszystko zalezy, ja np. uczylam sie w Cosinusie na reklamie i rownolegle prowadzilam studia z marketingu, czasu nie stracilam a ponadto w jednzm czasie uzyskalam 2 tytuly mgr i technika= jak sie dobrze podejdzie do sprawy to mozna naprawde wiele zyskac bo teraz na rozmowach i jak sie mnie pytaja po co mi bzl cosinus, smialo mowie ze nauczylam sie tam obslugi programow graficznych jak corel, photoshop czy zaznajomilam z robieniem ciekawych zdjec = fotografia reklamowa, wiec jak najbardziej warto!

Roczne policealne studium

20 lip 2010 - 21:42:14

Witam, ja polecam Policealne Studium Dziewulskich kierunek wizaż, charakteryzacja, stylizacja, właśnie we wrześniu mam obronę pracy, jest super, kadra, kosmetyki wykłady, praktyki. Nie martw się też miałam poprawkę matury, a do studium wystraczy świadectwo ukończenia liceum i zdobyłam pracę będąc na 2 roku szkoły. Zatem głowa do góry to jeszcze nie koniec świata, realizuj marzenia, bo warto a sposób się zawsze znajdzie.

Roczne policealne studium

24 lip 2010 - 16:32:51

Ja polecam Policealne Studium Dziewulskich kierunek wizaż, stylizacja, charakretyzacja.Fajna szkoła, kadra , kosmetyki no i oczywiście sesje z aktorami.
Jak jesteś dobra i bardzo chcesz, i masz w sobie pasję odnajdziesz się na rynku.

pozdrawiam

Roczne policealne studium

02 sie 2010 - 14:53:21

sluchaj, tez fajne wyjscie, bo nie stracisz roku, a mature podciagniesz za rok, nie ma konca swiata
poza tym o ile sie orientuje, cosinus tez ma przygotowywania do oblanych matur, wiec sie do nich odezwij w tej kwestii ;)

Roczne policealne studium

20 paź 2010 - 00:35:06

ja poszłam do progresu na 2-letnie. Słyszalam że po takim kierunku można sobie zrobić 1 rok studiów i miec licencjat. ale by było fajnie i .... taniej. Nie stać mnie na turystyczne zaoczne za 2050 semestr....

Roczne policealne studium

08 gru 2010 - 14:49:26

Witam! Myślę, że powinnaś iść na dwuletnią i potem (przynajmniej w Business School) robisz jeszcze rok i masz licencjat, oni współpracują ze szkołami wyższymi. Jak ja wybierałam szkołę to sugerowałam się ceną i tym jakie uprawnienia mają- bo piszą bzdury - np.że po roku jesteś psychologiem a nie mają takich uprawnień (to było w NOVA), także ważne jest sprawdzenie czy mają program z MEN - to na dwuletnich i te mają uprawnienia technika np.hotelarstwa. Jak chcesz szybko i tanio to może kurs zawodowy - są po kilka stówek a dostajesz certyfikat - moja koleżanka zrobiła wizaż i pracuje jako konsultantka YSL za ponad 3 tys. Ja robiłam dwuletnie studium hotelarstwa i kurs informatyczny (ECDL - śwaitowy certyfikat) w B.S. w Warszawie i jestem zadowolona

Roczne policealne studium

16 lis 2020 - 11:35:37

Uważam że to bardzo dobry pomysł. Ja zapisałam się na 2 letni kierunek do cosinusa. Technik masażysta mogę polecić

Roczne policealne studium

24 cze 2021 - 10:08:12

Ja też skkończyłam roczną szkołę Cosinus w Toruniu. Uczyłam się na kierunku Florystyka. Mieliśmy wspaniała nauczycielkę, która przekazała nam ogrom wiedzy. Poza tym, mieliśmy bardzo dużo zajęć praktycznych , dzięki czemu otworzyłam swoją kwiaciarnię i umiem stworzyc piękne bukiety, dekoracje itd :) Polecam tę szkołe :)

Roczne policealne studium

14 wrz 2021 - 11:51:41

Też skończyłam Cosinusa i to w 2 lata zdobyłam tytuł technika :) Szkoła jest za darmoszkę a zajęcia są co 2 tygodnie w weekendy, także nawet najgorszy leń da radę pojawić się na zajęciach i zdać szkołę . Polecam!

Roczne policealne studium

25 mar 2022 - 15:31:28

Roczne i dwu letnie zależy od kierunku preferuje cosinus i to w 100% bezpłatnie.

Roczne policealne studium

11 kwi 2022 - 15:31:32

Niektóre kierunki są dwu letnie więc też zależy jaki, według mnie najważniejsze że cosinus jest szkołą całkowicie bezpłatną.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

STYPENDIUM !