Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

może któraś z Was..

14 lip 2010 - 17:09:31

.. wybiera się na WSAiB do Gdyni na Bezpieczeństwo Wewnętrzne? Bądź studiuje tam/ wybiera się na inny kierunek?
Zastanawiam się nad tą szkołą, stosunkowo nie droga prywatna uczelnia, ale zbyt wiele opinii na jej temat nie mogę znaleźć..
I przy okazji, jak jest ze znalezieniem mieszkania, pokoju i pracy w Gdyni? Ccciałam zamieszkać w Gdańsku ale siostra mówi, że z pracą coraz ciężej..
mogłam się domyślić, że jeśli nie założę wątku co jest hot albo not, albo czy mam ładne nogi to ciężko będzie z jakąkolwiek odpowiedzią:P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-14 17:07 przez paaatim.

może któraś z Was..

14 lip 2010 - 17:14:42

Nie pomoge :/

może któraś z Was..

14 lip 2010 - 17:10:28

ja mieszkam w gdyni i mieszkania dosc drogie sa a z praca nie powinnas miec problemu

może któraś z Was..

14 lip 2010 - 18:22:32

ja z kato ale podbijam ;)

może któraś z Was..

14 lip 2010 - 18:23:09

mieszkania straaaaaaaaaaaasznie drogie , nie wiem tego po sobie , ale moja koleżanka tam studiuje i trudno jest powiazac jej koniec z końcem ..

może któraś z Was..

15 lip 2010 - 11:53:47

raczej będę szukała pokoju, bo żeby wynająć mieszkanie to raczej nie będzie mnie stać:p

może któraś z Was..

16 lip 2010 - 12:10:34

Jestem z W-wy mogę więc polecić Ci studiowanie w Warszawie. Ja za namową koleżanek które bardzo chwalą sobie tą szkołę zapisałam się na kosmetologię do WSIIZ w Warszawie. ale na tej taniej uczelni są także inne kierunki: Gospodarka Przestrzenna, Ochrona Środowiska, Zarządzanie... Dzięki temu, że jest to uczelnia prywatna nie ważna jest punktacja, przedmioty z matury i nie ma żadnych egzaminów wstępnych.A pomimo tego że jest to uczelnia prywatna opłaty są bardzo niskie - pierwszy i drugi semestr bezpłatny (dotowany z programu UE), kolejne od 1800zł do 2000zł za cały semestr. Gorąco polecam. http://www.licencjat.pl/

może któraś z Was..

19 lip 2010 - 00:57:21

Cytat
Paulla90
Jestem z W-wy mogę więc polecić Ci studiowanie w Warszawie. Ja za namową koleżanek które bardzo chwalą sobie tą szkołę zapisałam się na kosmetologię do WSIIZ w Warszawie. ale na tej taniej uczelni są także inne kierunki: Gospodarka Przestrzenna, Ochrona Środowiska, Zarządzanie... Dzięki temu, że jest to uczelnia prywatna nie ważna jest punktacja, przedmioty z matury i nie ma żadnych egzaminów wstępnych.A pomimo tego że jest to uczelnia prywatna opłaty są bardzo niskie - pierwszy i drugi semestr bezpłatny (dotowany z programu UE), kolejne od 1800zł do 2000zł za cały semestr. Gorąco polecam. http://www.licencjat.pl/

pierwszą myślą było studiowanie w Warszawie jednak dla mnie to za duże miasto i ostatnio zginęłabym tam w wypadku także mam już ogromny uraz do tego miejsca, a nie ukrywam, że wolałabym być jednak bliżej morza :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Roczne policealne studium