Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

PROFESJA - szkoła policealna

18 sie 2011 - 09:37:36

A ja polecam Cosinusa. Szkoła bezpłatna, po dwóch latach tytuł technika. Mają wiele kierunków , które co najważniejsze ruszają.

PROFESJA - szkoła policealna

23 wrz 2011 - 17:14:17

dziewczyny a jak tam jest z językiem angielskim zawodowym ? wiecie może? czy to jest od podstaw czy jak ?
bo ja z angielskiego noga jestem (na maturze zdawałam niemiecki)

PROFESJA - szkoła policealna

03 paź 2011 - 19:03:38

Kurcze.... o Profesji nic nie wiem, ale słyszałam, ze w Żaku jest słabo z kierunkami.

Nie wszystkie są a i często je zawieszają :?
Trochę lipnie.
Wiem, bo kolega tam chodził i w końcu przenisł się do AP Edukacja.
Nie chciał czekać pół roku na nowy kierunek :).
POlecał mi nawet tę szkołę ale chwilo nie mam czasu.

pozdrawiam

PROFESJA - szkoła policealna

03 paź 2011 - 19:07:43

widzę że ktoś wykopał mój wątek.

Już minął rok, zapisąłam się do profesji na kierunek fototechnik. wydział Kraków.

Ogólnie jestem średnio zadowolona. Pieniądze jakie się tam płaci nie są małe, nie wszyscy wykładowcy są tam z pasji większośc ma tylko suchą teorię jak w szkole.

Organizowane są na moim kierunku super plenery, jeden we wrześniu do Lanckorony a drugi w maju do Łeby i naprawdę jest to świetna zabawa ale też praca.
Wiele sie nauczyłam ze strony technicznej, przedemną dopiero egzamin techniczny w czerwcu
ale chyba gdybym miała wybrać po raz kolejny to też bym tak zdecydowała.
chociaż teraz zdaje sobie sprawe że fakt skończenia tej szkoły w znalezieniu pracy mi nie pomoże, ale jednak mam pewne umiejętności które mi w niczym nie przeszkodzą :)

PROFESJA - szkoła policealna

22 lut 2012 - 13:09:18

Witam
Chciałabym się podzielić z Wami moimi wrażeniami z nauki w Profesji - Warszawa.Moje pierwsze wrażenie było pozytywne, panie w sekretariacie uprzejme,sprawne załatwienie formalności itp.Niestety przed pierwszym semestrem okazało się,że dwa razy przesuwali termin pierwszego zjazdu- ja mam grafik ustalany w pracy więc dla mnie było to utrudnienie,brak planu zajęć, który był ustalny dopiero w połowie grudnia! Słaba organizacja wewnętrzna - niestety... No ale.. To nie prawda,że są nastawieni na cyt ,,praktyczną naukę zawodu"- zajęcia praktyczne istnieją tylko w teorii- generalnie nic na nich nie robiliśmy a w planie było ok 90 h łącznie.
wykłady są skracane godzinowo, brak prawdziwej pracowni technicznej.
Po pierwszym semestrze podniesli czesne - jak się dowiedziałam od starszych grup- tak mają w zwyczaju.
I najlepsze - Ich system księgowy działa tak, ze przelew z konta księgują po ok 10 dniach więc najlepiej włacać w sekretariacie bo odsetki za kazdy dzień opóźnienia są ustalane,, indywidualnie" - tak powiedziała Pani z sekretariatu. I przyklad z życia- miałam opóźnienie w płatności 6 dni - wysłali pismo z groźbą windykacji .... i tak wlasnie działają .Biorą kase i generalnie nie dają nic.

PROFESJA - szkoła policealna

18 lip 2012 - 10:23:02

Witam,
jeśli chodzi o Profesję w Elbągu to jak najbardziej polacam! Świetna szkoła, nauczyciele jakich mało, bo zawsze pomogą i wytłumaczą. Nauka jest dzięki temu łatwiejsza i zajęcia są przyjemne. Sale też są świetnie wyposażone, szczegołnie pracownia fryzjersko-kosmetyczna, gdzie jest dużo zajęć praktycznych i można się wiele nauczyć. Ponadto w szkole prowadzone są kursy np. stylizacja paznokci. Naprawde polacam :) Nie ma tego w innych szkołach policelanych. Każdy znajdzie coś dla siebie :)

Pozdrawiam

PROFESJA - szkoła policealna

01 lis 2020 - 16:39:40

Ze szkół policealnych mogę polecić Cosinus. Szkoła jest baezpłatna. Dodatkowo można brać udział w organizowanych kursach.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

POPRAWKA MATURY Z MATEMATYKI