Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Szkoły Ponadgimnazjalne.

18 maj 2010 - 18:39:09

Jeśli był taki wątek lub podobny, od razu przepraszam, ale nie znalazłam jak szukałam.

Więc w tym tygodniu, a właściwie od wczoraj rozpoczął się wybór szkół ponadgimnazjalnych. I moje pytanie jest nie tylko do osób z 3gim, ale do wszystkich. Do jakich szkół się wybieracie, jesteście bądź jakie ukończyłyście.
I do osób, które ukończyły mam jeszcze osobne pytanie, co robicie po danej szkole? Studiujecie/wałyście, bądź gdzie pracujecie?

Oczywiście to nie żadna ankieta, to moja czysta ciekawość. Może nawet ułatwi mi jakiś wybór :)
I ja zacznę jako, że otworzyłam wątek. Kończę gimnazjum, wybieram się do LO klasy dziennikarskiej. Bardzo fajna ogólnie sprawa z tą klasą, co miesiąc organizowane są warsztaty w Krakowie ze znanymi dziennikarzami, wizyty w radiach itp. Nawet byłam na rozmowie takiej kwalifikacyjnej, która prowadził dziennikarz TVN'u, Pan Łukasz Grass :) Jeśli się tam nie dostane, bo próg jest 140pkt, pewnie też pójdę do LO, tyle, że klasa prawo-celne wtedy(także przedmioty humanistyczne).


Teraz czekam na wasze wypowiedzi :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-18 18:37 przez minutka_.

Szkoły Ponadgimnazjalne.

18 maj 2010 - 18:42:56

Druga klasa technikum geodezyjnego ;)

Szkoły Ponadgimnazjalne.

18 maj 2010 - 18:45:11

ja też się zastanawiam miałam najpierw iść do szkoły kolejowej później do technikum a aktualnie stanełam na liceum...

Szkoły Ponadgimnazjalne.

18 maj 2010 - 18:45:52

Druga klasa technikum ekonomicznego (;

Szkoły Ponadgimnazjalne.

18 maj 2010 - 18:45:37

Idę do LO na społeczno-prawny, chciałam iść na humanistyczno-dziennikarski, ale w mojej szkole na tym profilu jest strasznie niski poziom, praktycznie nic się tam nie robi, więc musiałam zdecydować się na coś innego.

zweryfikowana
Posty: 1.087
Ostrzeżenia: 1/5

Szkoły Ponadgimnazjalne.

18 maj 2010 - 18:46:08

skonczylam Liceum profilowane zarzadzanie mialam rozszerzona geo i inf... teraz jestem na ekonomii

Szkoły Ponadgimnazjalne.

18 maj 2010 - 18:48:37

ja idę na bio-chem-fiz, bio-chem-mat lub mat-geo-ang do liceum ogólnokształcącego;p problem w tym że niewiem jeszcze do jakiego xp Jest ktoś może z Nowego Sącza i wie jak jest w 1, 2 i 5 LO :P?

Szkoły Ponadgimnazjalne.

18 maj 2010 - 18:49:30

pierwsza klasa liceum ogólnokształcącego [ rozszerzona historia, wos, polski, język angielski i niemiecki, geografia, prawo ] HA. ogólnie teraz wolałabym technikum :D

Szkoły Ponadgimnazjalne.

18 maj 2010 - 18:48:47

kucharz małej gastronomii zawodowka;) chociaz sie boje strasznie :P

Szkoły Ponadgimnazjalne.

18 maj 2010 - 18:51:13

A chodził ktoś do jakiegoś liceum w Toruniu? Jeśli tak to proszę o wszystkie informacje
Czy fajnie itp. ;]

Szkoły Ponadgimnazjalne.

18 maj 2010 - 18:52:00

Cytat
xx3martus
kucharz małej gastronomii zawodowka;) chociaz sie boje strasznie :P
boisz sie isc do zawodówki hahahaha xd?

Szkoły Ponadgimnazjalne.

18 maj 2010 - 18:50:12

Lo-humanistyczno-taneczne,studia-choreoterapia+nowoczesny

Szkoły Ponadgimnazjalne.

18 maj 2010 - 18:52:51

Cytat
Solariee
Druga klasa technikum ekonomicznego (;

O ;P Ja tez wybralam TE ;] Choc zastanawialam sie nad technikiem architektury krajobrazu jednak ostatecznie ekonomia ;]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-18 18:54 przez Asia0702.

Szkoły Ponadgimnazjalne.

18 maj 2010 - 18:51:31

liceum ogólnokształcace, klasa dziennikarska-rozszerzony polski, historia, WOS.
[jestem aktualnie w 1 klasie ;]]]

Szkoły Ponadgimnazjalne.

18 maj 2010 - 18:53:10

o, ciekawe macie te profile tam u Was ;)
mnie wybór szkoły już nie dotyczy, zrobiłam to rok temu i czasem żałuję, że poszłam tam gdzie jestem {LO, profil mata, infa, angol. ; /} po takim liceum, NIC nie mam oprócz matury..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jakie studia po biologi?