Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kosmetologia

10 maj 2010 - 14:03:54

Dziewczyny ktora moze cos wiecej powiedziec o kosmetologi? ktora sie uczy i moze powiedziec cos wiecej? Jakie przedmioty, czy sa trudne, czy jestescie zadowolone



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-10 14:23 przez arabella22.

Kosmetologia

10 maj 2010 - 14:07:06

ja tylko tyle moge powiedziec ze wybieram sie na ten kierunek do WSiZ do Rzeszowa;)
bardzo niskie czesne i świetna uczelnia z tego co wiem



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-10 14:07 przez justka6.

Kosmetologia

10 maj 2010 - 14:08:01

To zależy co chcesz wiedzieć :P

twoje pytanie nie jest w ogóle konkretne

Kosmetologia

10 maj 2010 - 14:19:06

Moja siostra w tym roku idzie na studia w tym kierunku ;)

Kosmetologia

10 maj 2010 - 14:23:16

Cytat
slonwtrzechtrampkach
Moja siostra kończy w tym roku, ogólnie bardzo fajna sprawa - często robiła na zajęciach różne maseczki, uczyła się masażu twarzy i dekoltu, czasem przywoziła jakiś balsam do domu, który sama zrobiła. Poza tym można się zazwyczaj zapisać na różne kursy typu tipsy, po których ukończeniu zazwyczaj dostaje się certyfikat. Nie wiem co jeszcze mogłoby Cię zainteresować. ;)
a w jakim miescie konczy?

Kosmetologia

10 maj 2010 - 14:26:28

Cytat
slonwtrzechtrampkach
Cytat
justka6
Cytat
slonwtrzechtrampkach
Moja siostra kończy w tym roku, ogólnie bardzo fajna sprawa - często robiła na zajęciach różne maseczki, uczyła się masażu twarzy i dekoltu, czasem przywoziła jakiś balsam do domu, który sama zrobiła. Poza tym można się zazwyczaj zapisać na różne kursy typu tipsy, po których ukończeniu zazwyczaj dostaje się certyfikat. Nie wiem co jeszcze mogłoby Cię zainteresować. ;)
a w jakim miescie konczy?
Opole.
Uczy się 'w' Teb [wpisz w wyszukiwarce to będziesz mogła dowiedzieć się czegoś więcej o szkole].
niom widze a le to policealna;)

Kosmetologia

17 cze 2010 - 18:37:01

Justka6 ja takze się wybieram na WSiZ i ten kierunek :D Też słyszałam że to jest fajna uczelnia. Wybierasz sie na dzienne czy zaoczne??

Kosmetologia

17 cze 2010 - 18:40:18

ja koncze teraz kosmetyke w cosinusie duzy nacisk na praktyke jestem bardzo zadowolona ;) hm na studiach wieksza presja jest na teorie a malo praktyki ;) z tego co wiem... ;) byc moze nie na wszystkich studiach jest tak samo :) pozdrawiam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-17 18:43 przez dzagulka69.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ustny polskie - pytanie