Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 6 ... 6 7 8 -->

Cytat
martinesss5
Cytat
czekolada230
Ja studiuje Zarządzanie i Marketing w turystyce i hotelarstwie :) Bardzo sobie chwale lubię podrożę interesuje mnie turystyka i obecnie spełniam swoje marzenia studiując . Ucze sie zaocznie w Poznaniu

a można wiedzieć na jakiej uczelni .też o tym myślę ;)



WSGIH to prywatna szkoła lecz posiada 3 specjalizacje :)
- Zarzadzanie i Marketing w turystyce .....
_ Obsługa ruchu turystycznego
- Hotelarstwo i gastronomia

Szkoła mi sie podoba , można odbyć praktyki z granicą , a najlepsze jest to ze tego kierunku nie ma nigdzie jest tylko Turystyka I Rekreacja ! a w tej szkole mozna o wiele wiecej

ja studiuje administracje . wybralam ten kierunek poniewaz chciałam aby było jak najmniej matmy.. zastanawiałam sie też nad turystyką lub resojalizacją.. teraz administracja wydaje mi sie nudnym kierunkiem i sie zastanawiam czy dobrze wybralam.. :(:(:(

Cytat
czekolada230
Ja studiuje Zarządzanie i Marketing w turystyce i hotelarstwie :) Bardzo sobie chwale lubię podrożę interesuje mnie turystyka i obecnie spełniam swoje marzenia studiując . Ucze sie zaocznie w Poznaniu

Ja właśnie też się zastanawiam nad jakimś kierunkiem związanym z turystyką, tym bardziej że uczyłam się w technikum hotelarskim, jeszcze czeka mnie tylko egzamin;) Dają wam w kość profesorkowie ? ile płacisz za te zaoczne ? muszę się porozglądać za podobnym kierunkiem ale w dolnośląskim

Cytat
allpb
Dziewczyny a studiuje któraśkosmetologie lub analityke medyczną ?:) I moze mi cos powiedziec o tych kierunkach ;) Mam zamiar studiowac na UMK :)

ja studiuję na cm umk tyle,że ratownictwo medyczne. Ale jesli chodzi o kosmetologie wiem,ze jest bardzo wysoki próg,i ciezko mają z chemią i genetyką . o analityce medycznej nic nie slyszalam;)

Cytat
kiciaa1
studjuje ktoś może na Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie?? na specjalności wychowanie przedszkolne?

również wybieram się na ten kierunek tylko że we Wrocławiu :) studiuje może któraś z wasz DSW we Wrocławiu na tym kierunku ?

skończyłam administracje a teraz jestm na 2 roku fizjoterapii :)

Ja płace dośc wysoko ponieważ ąż 560 zł miesiecznie ,, lecz w obecnych czasach kazdy kierunek kosztuje ,, kolezanka jest na Ekonomi płaci 600 zł , chłopak na ratownictwie medycznym płłaci 400 zł kolekjna kolezanka jest na kosmetolog i płaci 540 ..

polecam pedagogikę społeczno-opiekuńczą z pedagogiką szkolną na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie ;) jestem na drugim roku i póki co nie narzekam :) plany na przyszłość również są :)
jeśli ktoś chce się czegoś więcej dowiedzieć mogę pomóc :] tylko na priva bo nie mam czasu śledzić forum ;(

Cytat
filipinka1313
Cytat
kiciaa1
studjuje ktoś może na Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie?? na specjalności wychowanie przedszkolne?

również wybieram się na ten kierunek tylko że we Wrocławiu :) studiuje może któraś z wasz DSW we Wrocławiu na tym kierunku ?

kończyłam pedagogike specjalną na DSW we Wrocku;) z tym ze Resocjalizacje:) a teraz wybieram się na UW na Kryminalistykę:))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-10 11:32 przez siehankowa.

Ja jestem tegoroczną maturzystką i zamierzam iść na któryś z kierunków:
*filologia angielska
*filologia niderlandzka
*socjologia
*pedagogika

Zobaczymy jakie będą wyniki matury :)

FINANSE I BANKOWOŚĆ ( RACHUNKOWOŚĆ ) - to jest to !! :D

a czy ktoś może się wypowiedzieć odnośnie BUDOWNICTWA?
Mam zamiar składać podania na ten kierunek i nie wiem na którą uczelnie: Politechnika Krakowska czy AGH? Z tego co słyszałam to na AGH dostać się trudniej niż na PK ale za to łatwiej się utrzymać niż na PK. No i to budownictwo. PK dużo więcej specjalności niż AGH.
Alternatywą w razie jakbym się nie dostała do Krakowa jest politechnika rzeszowska.
Jest może ktoś kto studiuje ten kierunek albo ktoś kto orientuje się trochę w tym temacie?:)

Cytat
kas2104
FINANSE I BANKOWOŚĆ ( RACHUNKOWOŚĆ ) - to jest to !! :D
Studiujesz to, czy dopiero się wybierasz?

zweryfikowana
Posty: 2.888
Ostrzeżenia: 2/5

dziewczyny, powiedzcie mi, czemu Was tak ciągnie na te prywatne uczelnie? Ja osobiście nie mam dobrego doświadczenia z nimi, tak samo moi znajomi. Oprócz tego, że jest bogata, to nie wnosi za wiele, zajęcia są kiepskie, a mimo, iż kierunek wydaje się ciekawy, to później okazuje się, że zrobili go tylko po to, aby ściągnąć ludzi.

Kilkoro moich znajomych tak samo jak ja jest na pedagogice, tylko, że ja jestem na UW oni na prywatnych szkołach (studiuję zaocznie, muszę się sama utrzymywać). I oni są zdziwieni, ile my mamy rzeczy i jakie trudne. Godzin mają mniej i ogólnie zaliczenia u nich to tak naprawdę ma tylko nazwę poprawną. Nie mówię, że zawsze i wszędzie tak jest, ale ja z takimi opiniami się spotkałam.

Poza tym no... pamiętam, że jak miałam 16 lat to znajomym ze szkoły mojego brata (chodził do prywatnej), którzy byli na drugim, trzecim roku prace zaliczeniowe pisałam... No sorry...

I zauważyłam jeszcze jedną zależność - kiedy na jakieś stanowisko startują dwie osoby po takich samych studiach, jedna jest z prywatnej szkoły, z lepszym wynikiem a druga z państwowej z gorszym wynikiem to i tak wezmą tę z państwowej szkoły...

niezweryfikowana
Posty: 368
Ostrzeżenia: 2/5

A studiuje ktos z was na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie?Słyszałyście opinie, czy jest ciężko, czy łatwo jest się dostac itd?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Matura geografia