Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 ... 6 7 8 -->

Cytat
siehankowa
a ja skończyłam resocjalizacje;) a teraz wybieram się na kryminalistykę:))

pedagogika? powiesz o tym coś więcej?:)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 3.681

Cytat
m1970
Cytat
kfiatuszek90
ja polecam FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ , sama studiuje i wg mnie jest w porządku ;)

Możesz powiedzieć coś więcej o tym kierunku? Jakie są tam przedmioty, czy dużo nauki i czy trudne są te studia?

Studia nie są trudne, ale trzeba się uczyć tak jak na każdym kierunku
Co do przedmiotów, najlepiej poczytać na stronie uczelni na której się chce studiować.
Ja jestem teraz na pierwszym roku, miałam w pierwszym semestrze: podstawy prawa, mikroekonomie, technologie informacyjną (informatyka), matematyke, podstawy organizacji i zarządzania , jezyk obcy, teraz w drugim mam: makroekonomie, finanse, rachunkowość, statystyke, matematyke finansową i język obcy :)

ja jestem studentką II roku administracji- myślałam, ze bedzie trudniej i gorzej



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-10 10:32 przez xxerdbeerexx.

studjuje ktoś może na Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie?? na specjalności wychowanie przedszkolne?

Cytat
abotak
Cytat
kayte
mogę ze swojej strony szczerze polecić PRAWO - ciekawy kierunek, przyda się każdemu, w końcu "nieznajomość prawa szkodzi", a i daje szerokie perspektywy ;)

prawo i szerokie perspektywy?!? jak masz znajomości w tej branży, to tak. A jeśli jesteś "nikim", to możesz pomarzyć o pracy po studiach prawniczych.

Same studia tu nic nie dają, później jeszcze aplikację trzeba zrobić, a TUTAJ bez znajomości się nie da. Cóż z tego, że mnóstwo moich znajomych ma egzamin na aplikację zrobiony, jak nikt nie chce zostać ich "opiekunem", bo już synkowi znajomego obiecali?

Coś w tym jest. Córka znajomego skończyła prawo i 3 lata nic. Potem tata załatwił jej "pracę" jako asystentka notariusza - za 400zł! Jednak dziewczyna poszła, żeby zdobyć chociaż doświadczenie. Mój kuzyn po prawie i administracji też po znajomości dostał pracę a i tak kokosów nie ma.

o ile dobrze pamietam towaroznawstwo masz na akademii morskiej w gdyni. ja studiuje ma uniwerku, marketing w sopocie.

zweryfikowana
Posty: 2.888
Ostrzeżenia: 2/5

Cytat
diablik
Cytat
abotak
Cytat
kayte
mogę ze swojej strony szczerze polecić PRAWO - ciekawy kierunek, przyda się każdemu, w końcu "nieznajomość prawa szkodzi", a i daje szerokie perspektywy ;)

prawo i szerokie perspektywy?!? jak masz znajomości w tej branży, to tak. A jeśli jesteś "nikim", to możesz pomarzyć o pracy po studiach prawniczych.

Same studia tu nic nie dają, później jeszcze aplikację trzeba zrobić, a TUTAJ bez znajomości się nie da. Cóż z tego, że mnóstwo moich znajomych ma egzamin na aplikację zrobiony, jak nikt nie chce zostać ich "opiekunem", bo już synkowi znajomego obiecali?

Coś w tym jest. Córka znajomego skończyła prawo i 3 lata nic. Potem tata załatwił jej "pracę" jako asystentka notariusza - za 400zł! Jednak dziewczyna poszła, żeby zdobyć chociaż doświadczenie. Mój kuzyn po prawie i administracji też po znajomości dostał pracę a i tak kokosów nie ma.

dokładnie. Nie dość, że aplikantów wykorzystują, to jeszcze oczekują od Ciebie, że będzie się im pokłony biło, bo byli tak łaskawi, że pozwolili tutaj przyjść.


Mój chłopak ma aplikację i co? Nigdzie się nie dostał. Bo nie ma "znajomości"

ja studiuje germanistyke ogolnie na niej nauki bardzo dużo ale myśle ze języki są przyszłościowee

Cytat
kfiatuszek90
ja polecam FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ , sama studiuje i wg mnie jest w porządku ;)

Ja jestem na tym profilu aktualnie w technikum ekonomicznym;)
Zostały mi jeszcze 2 lat...ale kirunek średni;/

podobno aby dostać pracę po studiach prawniczych trzeba mieć znajomości

Moim zdaniem najlepiej iść na takie studia,gdzie później łatwo będzie można znaleźć pracę,gdzie jest na daną rzecz zapotrzebowanie.
Ja jestem na Politechnice.Studia są ciężkie,ale praca będzie dobra.Wydaje mi się,że lepiej się pomęczyć i mieć później dobre zarobki ;P

Cytat
star16
podobno aby dostać pracę po studiach prawniczych trzeba mieć znajomości

Też tak słyszałam,że trzeba mieć kogoś znajomego na tym stanowisku,aby mieć jakąś pracę.
Nie wiem czy to jest prawda ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-10 10:45 przez fajneubrania.

Ja studiuje Zarządzanie i Marketing w turystyce i hotelarstwie :) Bardzo sobie chwale lubię podrożę interesuje mnie turystyka i obecnie spełniam swoje marzenia studiując . Ucze sie zaocznie w Poznaniu

ja juz wiem ;D i ide na prawo xD

Cytat
czekolada230
Ja studiuje Zarządzanie i Marketing w turystyce i hotelarstwie :) Bardzo sobie chwale lubię podrożę interesuje mnie turystyka i obecnie spełniam swoje marzenia studiując . Ucze sie zaocznie w Poznaniu

a można wiedzieć na jakiej uczelni .też o tym myślę ;)

jak szłam rok temu na studia to płaciło sie 80zł za każde złożone podanie na jeden kierunek a chyba max mozna na 3 kierunki

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Za długa prezentacja maturalna- co wyrzucić ?