Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

48 minut temu

motywacja na diecie

godzinę temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 ... 6 7 8 -->
zweryfikowana
Posty: 720
Ostrzeżenia: 1/5

Ja myślałam nad medycyną, ale najpierw muszę zdać maturę z chemii, fizyki, biologi, potem staż i bd starała aby dostać się na specjalizację psychiatryczną :)

a ja skończyłam resocjalizacje;) a teraz wybieram się na kryminalistykę:))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-10 10:09 przez siehankowa.

Cytat
ettelienne
A ja wybieram się na psychologię sądowo penitencjarną, umysł ze mnie humanistyczny, ekonomia spędza mi sen z powiek ;) No cóż, mnie to interesuje, także polecam.


Gdzie jest ten kierunek ? Chodzi mi głównie o tą specjalność ;)
Cytat
ettelienne
Cytat
Kaarolaajnaa
ettelienne gdzie na ta psychologie?

Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Warszawie.

A co tam trzeba zdawać ?:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-10 10:06 przez lirycznecudo.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 3.681

ja polecam FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ , sama studiuje i wg mnie jest w porządku ;)

Cytat
kfiatuszek90
ja polecam FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ , sama studiuje i wg mnie jest w porządku ;)

Ja właśnie chcę iść na Finanse i Rachunkowość na UG. Ostatnio myślałam o matemtyce finansowej też na Politechnice, ale stwierdziłam że nie dam sobie rady.. i zostaję przy Finansach ;)

ja studiuje logopedie w Gdansku - polecam :)

a ja mam zamiar isc na ekonomie, a potem rowniez specjalizacja w finansach ;D


a jest ktoś na ekonomi ? ciężko jest na takich studiach ?

Dziewczyny a studiuje któraśkosmetologie lub analityke medyczną ?:) I moze mi cos powiedziec o tych kierunkach ;) Mam zamiar studiowac na UMK :)

Ja studiuję analitykę medyczną, nie powiem, że to łatwe studia, bo jestem na trzecim roku i co roku jak myślę, że już gorzej być nie może to jednak jest. Ale chociaż jest ciężko to jestem bardzo zadowolona i serdecznie polecam te studia:)

zweryfikowana
Posty: 2.888
Ostrzeżenia: 2/5

Cytat
kayte
mogę ze swojej strony szczerze polecić PRAWO - ciekawy kierunek, przyda się każdemu, w końcu "nieznajomość prawa szkodzi", a i daje szerokie perspektywy ;)

prawo i szerokie perspektywy?!? jak masz znajomości w tej branży, to tak. A jeśli jesteś "nikim", to możesz pomarzyć o pracy po studiach prawniczych.

Same studia tu nic nie dają, później jeszcze aplikację trzeba zrobić, a TUTAJ bez znajomości się nie da. Cóż z tego, że mnóstwo moich znajomych ma egzamin na aplikację zrobiony, jak nikt nie chce zostać ich "opiekunem", bo już synkowi znajomego obiecali?

I właśnie przez takie jednostki człowiek, który chce nie może się na studia dostać! Złoży 20 podań jak ma kasę i miejsce zajmuje! Studia to nie wieczna impreza ( bo po to niektórzy się tam wybierają), więc się lepiej zdecyduj i miejsca ludziom, którym naprawdę na STUDIACH zależy nie zajmuj. Nie wiedzieć na jaki kierunek iść..... żal z masakrą!

Jest ciekawie ? Czy masa materialu do opanowania i nic poza tym? Mozliwosci pracy są ?

zweryfikowana
Posty: 181
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
kfiatuszek90
ja polecam FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ , sama studiuje i wg mnie jest w porządku ;)

Możesz powiedzieć coś więcej o tym kierunku? Jakie są tam przedmioty, czy dużo nauki i czy trudne są te studia?

ja moge ci odradzic Marketing-zarzadzanie, tysiace osob w moim regionie to pokonczylo, wsrod nich sporo moich znajomych i kolezanek i panienki po marketingu siedza w butikach i sprzedaja damskie fatalaszki za 900zl na reke :-/

Mysle ze nie o tym marzyly idac na studia.....

Cytat
allpb
Jest ciekawie ? Czy masa materialu do opanowania i nic poza tym? Mozliwosci pracy są ?

Jest dużo nauki i jak na każdych studiach trochę 'niepotrzebnych ' rzeczy ale poza tym świetnie. Bardzo dużo zajęć praktycznych a na 3 roku robimy już oznaczenia jakie wykonuje się w normalnych laboratoriach i to nawet na własnym materiale. Mi się bardzo podoba a z pracą tak jak się orientuję i wszyscy nam mówią to powinna się znaleźć i to bez problemu bo jest dużo techników analityki a magistrów brakuje.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

WSPiA Rzeszów