Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 ... 6 7 8 -->

a ile moza zlożyc podań? ja własnie też jestem tegoroczna maturzystka <nawiasem jutro mam ustna z polskiego:(> i jeszczze nie wiem dokładnie gdzie złóżyc podania chciaż jakies plany mam :)

Cytat
ma_ja_
Cytat
majka51
"jakie kierunki polecacie?" hmmm jak nie wiesz co chcesz ze sobą zrobić w życiu i nie masz żadnych zainteresowań to po ch. idziesz na studia? za mąż wyjdź albo idź do roboty

dokładnie:)


bardzo mądre wypowiedzi ;/ rzeczywiście.. nie jestem pewna tego nad czym myślę dlatego pytam się innych szafowiczek które już studiują bądź są po studiach więc zapewne dadzą jakieś rady..

Cytat
bl0ndie
Cytat
ma_ja_
Cytat
majka51
"jakie kierunki polecacie?" hmmm jak nie wiesz co chcesz ze sobą zrobić w życiu i nie masz żadnych zainteresowań to po ch. idziesz na studia? za mąż wyjdź albo idź do roboty

dokładnie:)


bardzo mądre wypowiedzi ;/ rzeczywiście.. nie jestem pewna tego nad czym myślę dlatego pytam się innych szafowiczek które już studiują bądź są po studiach więc zapewne dadzą jakieś rady..

a ja mam pytanie ile procent ludzi wie gdzie ma iśc ? wiele osób ma watpliwosci tak jak autorka wątku to nie najeżdzajcie zaraz na nia bo ona chce sie tylko zorientowac w kierunkach, może akurat polecicie jej jakies studia i jak tam pojdzie dojdzie do wniosku ze to jest własnie to co chce robic z zyciu..

ja jestem po TiR na AWF'ie pozniej 2 lata studia magisterskie na SGH pracuje jako HR menager nie narzekam wczasie studiow to pracowalam w biurze turystycznym wakacje jako rezydentka-pilot 2 razy w Turcji. Fakt faktem sporo osob wybiera ten kierunek ale jesli ktos mysli ze jest tak latwy to zapraszam na AWF (egzaminy wstepne) i SGH , wszyscy ci co myseli ze latwo bedzie po I roku byli juz out :) a na III roku super male grupy

Cytat
Kaarolaajnaa
ettelienne gdzie na ta psychologie?

Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Warszawie.

ja też polecam turystyke! mozesz zawsze zrobic kurs dla pilotow wycieczek, itp. i potem podrozowac! moja siostra cioteczna tak zrobila i bardzo sobie chwali

SGH na pewno trzyma poziom.. w moim mieście była państwowa uczelnia, ale na dużo niższym poziomie - co roku kilkuset nowych absolwentów TIR.. nie mówiąc o szkołach prywatnych - ostatnio poznałam taką studentkę turystyki, co to nie wiedziała co to sesja..

Więc kierunek skończy masa osób, a ile z tego dostanie pracę i coś naprawdę wyniesie?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-10 08:10 przez nasty_89.

Cytat
jamajka91
a ile moza zlożyc podań? ja własnie też jestem tegoroczna maturzystka <nawiasem jutro mam ustna z polskiego:(> i jeszczze nie wiem dokładnie gdzie złóżyc podania chciaż jakies plany mam :)

Na ile Cię stać:d Za każde podanie płacisz - na stacjonarne ok 100 zł, na niestacjonarne.. nieraz nawet 300 ;p

Ja bardzo polecam prawo i psychologię na Uniwersytecie we Wrocławiu :-)

idż na filologie angielska polecam:)

jezeli chodzi o 3miasto to ja się wybieram na UG albo na Gospodarkę Przestrzenną, albo na Stosunki Międzynarodowe. Ale do Warszawy prawdopodobnie też będę składać na Stosunki, bo po warszawie są lepsze perspektywy odnośnie pracy. ;]

ja studiuje inżynierie ochrony środowiska..kierunek trudny, musisz sie uczyc zarowno inżynierii czyli mnostwo matmy, fizy, mechaniki, techniki cieplnej, mechaniki płynów itp. oraz ochrony środowiska czyli laboratoria, chemia, ekologia itp, plan bardzo napięty i nauki mnostwo ale jestem zadowolona:)

zweryfikowana
Posty: 812
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
majka51
"jakie kierunki polecacie?" hmmm jak nie wiesz co chcesz ze sobą zrobić w życiu i nie masz żadnych zainteresowań to po ch. idziesz na studia? za mąż wyjdź albo idź do roboty
Pogżało Cię? to normalne pytanie, poza tym chyba jest zainteresowana jakimś kierunkiem, bo pyta o towaroznastwo.... nie rozumiem takich ludzi.
Cytat
meg1988
ja studiuje inżynierie ochrony środowiska..kierunek trudny, musisz sie uczyc zarowno inżynierii czyli mnostwo matmy, fizy, mechaniki, techniki cieplnej, mechaniki płynów itp. oraz ochrony środowiska czyli laboratoria, chemia, ekologia itp, plan bardzo napięty i nauki mnostwo ale jestem zadowolona:)
Ja też Ci polecam, już powoli kończe i jedynie mam dosyć projektów:) ale perspektywy są...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-10 08:38 przez dyydyy.

zweryfikowana
Posty: 1.206
Ostrzeżenia: 1/5

ja studiuję fizjoterapię, jest bardzo dużo nauki, ale jakoś daję jak na razie radę! miałam biologię medyczną, biofizykę, biochemię. teraz zaczynają się trudne zawodowe przedmioty! najwięcej nauki jest na anatomii- stawy, kości, mięśnie- wszystko po łacinie!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

WSPiA Rzeszów