Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 6 7 8 -->

Witam
Mam pytanie jakie studia polecacie, za rok kończę technikum ekonomiczne.
I jeszcze jedno do osób które studiują towaroznawstwo ponieważ chciałabym się dowiedzieć jak to dalej wygląda :) Zastanawiam się nad takim kierunkiem. Czy opłaca się to studiować i co potem można robić ?
Aha i czy jest ktoś kto studiuje np w Gdańsku lub Gdyni.

Pozdrawiam :)

Polecam Turystykę i Rekreację. Nie jest to trudny kierunek, ale za to bardzo ciekawy. Nie nudzisz się na zajęciach. Także polecam.

mogę ze swojej strony szczerze polecić PRAWO - ciekawy kierunek, przyda się każdemu, w końcu "nieznajomość prawa szkodzi", a i daje szerokie perspektywy ;)

Cytat
kayte
mogę ze swojej strony szczerze polecić PRAWO - ciekawy kierunek, przyda się każdemu, w końcu "nieznajomość prawa szkodzi", a i daje szerokie perspektywy ;)

Ooo ja właśnie myślę o prawie, aby teraz jak skończę turystykę iść na prawo które zawsze było moim marzeniem w sumie:-)

to zależy od zainteresowań, na turystykę i rekreację idzie masa osób, często te, które nie wiedzą, co wybrać (bez urazy, ale znam takich osób dużo), a na prawo nie jest łatwo się dostać, chyba, że myślisz o prywatnej uczelni

Cytat
vertigo
to zależy od zainteresowań, na turystykę i rekreację idzie masa osób, często te, które nie wiedzą, co wybrać (bez urazy, ale znam takich osób dużo), a na prawo nie jest łatwo się dostać, chyba, że myślisz o prywatnej uczelni

W sumie coś w tym jest:-) Poszłam na turystykę bo w sumie do końca sama nie wiedziałam co i jak... a czasu na zapisy gdziekolwiek było coraz mniej. Chciałam na prawo, ale przeraził mnie ogrom nauki no i łacina, której totalnie nie umiem - no ale po namowie kilku osób myślę, że od października w końcu zrealizuję swój plan:-)

Cytat
vertigo
to zależy od zainteresowań, na turystykę i rekreację idzie masa osób, często te, które nie wiedzą, co wybrać (bez urazy, ale znam takich osób dużo), a na prawo nie jest łatwo się dostać, chyba, że myślisz o prywatnej uczelni
jest możliwość podjęcia studiów w trybie zaocznym na państwowych uczelniach, a także - o ile mi wiadomo, w niektórych miastach - w trybie wieczorowym. oczywiście chodzi o prawo.

"jakie kierunki polecacie?" hmmm jak nie wiesz co chcesz ze sobą zrobić w życiu i nie masz żadnych zainteresowań to po ch. idziesz na studia? za mąż wyjdź albo idź do roboty

A ja wybieram się na psychologię sądowo penitencjarną, umysł ze mnie humanistyczny, ekonomia spędza mi sen z powiek ;) No cóż, mnie to interesuje, także polecam.

Cytat
Inezzz
Polecam Turystykę i Rekreację. Nie jest to trudny kierunek, ale za to bardzo ciekawy. Nie nudzisz się na zajęciach. Także polecam.

Ta.. w każdej kiepskiej szkółce jest turystyka.. a gdzie te tysiące 'turystów' będzie pracować? Znam parę osób po turystyce - nikt nie pracuje w zawodzie. Studia dla papierka..


Ja mam pierwszy 'prawny' kryzys.. Demotywacja po całości;/ Kierunek fajny, ale jest wiele ale - które zapewne każdy zauważy przed kolokwium/egzaminem.

ettelienne gdzie na ta psychologie?

towaroznawstwo wydaje mi się dość dochodowym kierunkiem, ale dużo jest tam matematyki, fizyki i chemii, zwłaszcza na 1 roku.

zweryfikowana
Posty: 1.422
Ostrzeżenia: 2/5

A ja tam jestem na biologii, dokładnie na biofizyce (już prawie koniec) tona książek do wkłucia, nerwica i ręce przeżarte chemikaliami, ale jaka satysfakcja (sklonowałyście coś kiedyś? A ja- tak).

Kierunek arcytrudny, ale też arcyciekawy, 3 pierwsze lata koszmar, ale przynajmniej nie da się nudzić :)))) Polecam !!!!!!!!!! Po takich studiach można poczuć się zaj...ście mądrym człowiekiem.

Cytat
majka51
"jakie kierunki polecacie?" hmmm jak nie wiesz co chcesz ze sobą zrobić w życiu i nie masz żadnych zainteresowań to po ch. idziesz na studia? za mąż wyjdź albo idź do roboty

dokładnie:)

ja właśnie też rozmyślam i szukam po internecie różnych kierunków, bo nie jestem pewna czy tam gdzie chce się dostane. wole na wszelki wypadek jeszcze złożyć na jakieś pewne studia, na które raczej się dostane, dlatego chętnie poczytam jakie propozycje macie ;D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

WSPiA Rzeszów