Obecnie rozmawiamy o:

dieta organizacja

14 minut temu

przestrzeganie diety

31 minut temu

zalety diety pudełkowej

45 minut temu

skuteczna dieta

godzinę temu

informacje o żywieniu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 2.899
Ostrzeżenia: 1/5

angielski- przetłumaczy ktoś? ;]

21 kwi 2010 - 18:03:47

Dziewczyny, proszę o przetłumaczenie tego tekstu ;) ja niestety nie radze sobie tak dobrze z angielskim ,a muszę to wykuć na pamięć ;//
Dzięki z góry ;d

Dzisiejszy świat wiele oferuje udogodnień dla człowieka. Na każdym kroku szukamy wygód. Firmy aby sprostac wymogom klientów prześcigają się w myśleniu nowych technologii. Trudno nam sobie nawet wyobrazic jak wyglądałoby nasze życie bez samochodu, komputera, telefonu komórkowego, o lodówce czy pralce nie mówiąc. Korzystamy z tych wszystkich dobrodziejstw które ułatwiają nam życie codzienne nie zastanawiajac się jakim kosztem jest nam tak wygodnie. Moim zdaniem telefon komórkowy zmienia życie na lepsze, ponieważ możemy kontaktować się ze sobą bez względu na odległość , która nas dzieli. Wynalazkiem , który według mnie jest obojętny (nic nie wniósł.) jest zegarek na rękę, bo teraz godzinę możemy sprawdzać wszędnie, na przykład na telefonie. Samochód osobowy jest , który moim zdaniem wpływa negatywnie . Owszem, można się nim szybciej przemieszczać z różnych miejsc, ale emituje dużo spalin zagrażając środowisku , a kierowcy powodują wypadki.

angielski- przetłumaczy ktoś? ;]

21 kwi 2010 - 18:05:23

a masz słownik? to sobie poradzisz. to angielski a nie niemiecki czy francuski, konstrukcja zdania jest prosta.

niezweryfikowana
Posty: 245
Ostrzeżenia: 1/5

angielski- przetłumaczy ktoś? ;]

21 kwi 2010 - 18:05:32

a co słownika nie masz? nikomu sie nie chce w taki ladny dzionek : P
mam nadzieje ze dasz rade sama :P

zweryfikowana
Posty: 2.899
Ostrzeżenia: 1/5

angielski- przetłumaczy ktoś? ;]

21 kwi 2010 - 18:06:33

źle mi wychodzi tłumaczenie ze słownikiem ;/ zawsze są jakieś błędy . chciałam jakoś poprawić ocenę ...

angielski- przetłumaczy ktoś? ;]

21 kwi 2010 - 18:08:42

jak przetlumaczysz sama to moge poprawic ew. bledy.

angielski- przetłumaczy ktoś? ;]

21 kwi 2010 - 18:08:53

zbuduj mniej skomplikowane zdania i poszukaj translatora na necie :)

angielski- przetłumaczy ktoś? ;]

21 kwi 2010 - 18:05:44

a ja polecam tłumacza na igoogle nieraz już robiłam na tym zadania i wychodziły dobrze;)

angielski- przetłumaczy ktoś? ;]

21 kwi 2010 - 18:10:51

dokładnie zbuduj proste zdania :) tak bys rozumiała co mowisz a nie klepała bezmyślnie na pamięc :)

zweryfikowana
Posty: 2.899
Ostrzeżenia: 1/5

angielski- przetłumaczy ktoś? ;]

21 kwi 2010 - 18:12:01

Today's world offers many amenities for humans. At every step, looking for comfort. Companies that meet the needs of customers
outdo each other in thinking of new technologies. Difficult for us not even imagine how our lives would look like without a car
, Computer, mobile phone, a refrigerator or washing machine is not saying. We use these all the benefits that can help us in everyday life not wondering at what cost to us so comfortable. In my opinion, mobile life-changing for the better, because we can connect with each other regardless of the distance which divides us. Invention, which I think is neutral (nothing requested.) Is a wristwatch, because now we can check the time everywhere, such as a phone. Car is, which I think has a negative impact. Yes, it can quickly move from different places, but it emits a lot of gas threatening environment, and the driver cause accidents.

tłumaczenie słownikowe, bo jak już mówiłam - nie jestem dobra w tłumaczeniu tekstów...

angielski- przetłumaczy ktoś? ;]

21 kwi 2010 - 18:15:21

nie wiem czy dobrze gramatycznie lepiej sprawdź sama albo niech ktoś inny spróbuje zły/b]

Today's world offers many amenities for humans. At every step, looking for comfort. Companies that meet the needs of customers are trying to make in thinking of new technologies. Difficult for us to even imagine how our lives would look like without a car, computer, mobile phone, a refrigerator or washing machine is not saying. We use these all the benefits that can help us in everyday life not wondering at what cost to us so comfortable. In my opinion, life-changing mobile phone for the better, because we can connect with each other regardless of the distance which divides us. Invention, which I think is neutral (nothing filed.) Is a wristwatch, because now we can check the time everywhere, such as a phone. A car is, which I think has a negative impact. Yes, it can quickly move from different places, but it emits a lot of gas threatening environment, and the drivers cause accidents.

angielski- przetłumaczy ktoś? ;]

21 kwi 2010 - 18:17:44

Today's world offers many amenities for humans. At every step, we are looking for comfort. Companies that meet the needs of customers outdo each other in thinking of new technologies. It is difficult for us to even imagine what our lives would look like without a car, a computer, a mobile phone, a refrigerator or even a washing machine. We use all of these goods to help us in everyday life not wondering at what cost we do so. In my opinion, mobile phone has changed life for the better, because we can connect with each other regardless of the distance between us. An invention, which I think is neutral (which brought not so much into our lives) is a wristwatch, because now, we can check the time everywhere, such as on a phone. Car, I think, has a negative effect on us. Yes, it can quickly move from different places, but it emits a lot of gas, which threatens the environment, and the drivers cause a lot of accidents.

angielski- przetłumaczy ktoś? ;]

21 kwi 2010 - 18:14:12

Przede wszystkim popraw zdania np. zamiast "Dzisiejszy świat wiele oferuje udogodnień dla człowieka" powinno być "Dzisiejszy świat oferuje wiele udogodnień dla człowieka." Poprawnie napisany tekst wklej do translatora np. http://www.translatica.pl, na podstawie tak przetlumaczonego tekstu mozesz sie wzorowac i sama cos pokombinowac wedle własnego uznania. Jesli chcesz poprawic ocene to musisz liczyc tylko na siebie a wtedy bedziesz czula satysfakcje, ze to Twoja a nikogo innego zasluga.

zweryfikowana
Posty: 2.899
Ostrzeżenia: 1/5

angielski- przetłumaczy ktoś? ;]

21 kwi 2010 - 18:18:17

dziękuję ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co to jest nieprawomocny wyrok sądu?