Obecnie rozmawiamy o:

zakupy internetowe

5 minut temu

Budowa domu

9 minut temu

Projekt wnętrza

43 minut temu

usługi stomatologiczne

46 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak napisać - REPORTAŻ o osobie

14 lut 2010 - 12:48:21

mam pomysł i potrzebne materiały. nie wiem tylko jakie dokładnie powinnam zawrzeć w nim informacje. Przybliżając temat - jest o Mistrzyni Polski w tańcach standardowych , Małgorzacie Garlickiej. Piszę już trzeci raz i ciągle coś mi nie pasuje :( nie wiem na czym najbardziej się skupić i czy przytaczać dużo wypowiedzi itd . nigdy wcześniej nie pisałam reportażu, a zależy mi na dobrej ocenie. proszę pomóżcie ;))

jak napisać - REPORTAŻ o osobie

14 lut 2010 - 12:51:24

skoncentruj sie raczej na drodze do sukcesu albo osiagnieciach . napisz tez opinie innych moze z jakiegos forum.

jak napisać - REPORTAŻ o osobie

14 lut 2010 - 12:52:46

Mam problem z ułożeniem tego jakoś sensownie. Muszę być na miejscu 'zdarzenia' , co niestety nie może być mistrzostwami.

jak napisać - REPORTAŻ o osobie

14 lut 2010 - 12:55:13

najpierw krótki opis opis osoby, kto to jest..później tak jak napisała koleżanka wyżej opis kariery, jej motywacja i na końcu w skrócie opinie.

jak napisać - REPORTAŻ o osobie

14 lut 2010 - 12:56:12

a krótkie przedstawienie osoby może być w lidzie?

niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 4/5

jak napisać - REPORTAŻ o osobie

11 gru 2017 - 15:14:29

Jeżeli chcesz napisać dobry, to na początek znajdź kilka przykładowych, żebyś wiedziała jak piszą inni, a potem przeczytaj zasady https://abcporady.pl/jak-napisac-reportaz/ Wszyscy przez to przechodziliśmy - na pewno świetnie Ci wyjdzie!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PRZETLUMACZYCIEE ? :/