Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 -->

Polecan eTutor to pierwszy w Polsce, kompletny kurs języka angielskiego online. 150 interaktywnych lekcji przeprowadzi Cię od zupełnych podstaw do zaawansowanych zagadnień. Kurs umożliwia ćwiczenie wszystkich kompetencji językowych, w tym czytania, rozumienia ze słuchu, pisania i mówienia. Metoda eTutor wykorzystuje najnowsze osiągnięcia w dziedzinie e-learningu. Kurs został zaprojektowany specjalnie na potrzeby internetu. Dzięki temu możesz uczyć się z każdego miejsca na świecie, nie marnując czasu na dojazdy. Samodzielnie decydujesz, w jakich porach chcesz się uczyć

https://www.etutor.pl/?p=englishonline Wejdź i ucz się 2 razy szybciej angielskiego online.

Metoda eTutor pomogła tysiącom osób nauczyć się angielskiego w naturalny i przyjemny sposób. Zapamiętuj słówka, kojarząc je z obrazkami. Ucz się przydatnych zwrotów, oglądając lekcje wideo. eTutor przeprogramuje Twój umysł, dzięki czemu zaczniesz płynnie mówić po angielsku!



a ja znow robie male karteczki i na jednej stronie pisze po angielsku a po drugiej znaczenie polskie , i przy przygotowaniu ich sie sporo ucze a pozniej tylko utrwalam :)

niezweryfikowana
Posty: 572
Ostrzeżenia: 6/5

A co powiecie o nauce angielskiego online ? Teraz w Speakup jest mozliwośc konwersacji online... Co o tym myslicie ?

niezweryfikowana
Posty: 265
Ostrzeżenia: 2/5

Widziałam na ich stronie, nie wiem tylko ile taka przyjemność kosztuje?

W pytaczu - inaczej nie umiem - tylko najpierw musisz wpisać sobie a potem lecisz - genialne i zawsze działa czy miałam 50 czy 250 słów na tydzień

niezweryfikowana
Posty: 265
Ostrzeżenia: 2/5

O co chodzi z tym pytaczem? To jakaś stronka www jest? Czy to w szkole?

ułoz sobie zdania z jak największa liczbą słów w jednym zdaniu (slow których musisz sie nauczyc). Najlepiej aby zdanie bylo sprosne, dziwne itp. Szczerze to nie wiem co podpowiedziec. Nigdy nei musialam sie kuć na zajęcia z języków. Stawiałam na konwersacje z native, oglądanie filmów z oryginalnymi napisami (czyli amerykanski film + podpisy po ang), podcasty, czytanie...

niezweryfikowana
Posty: 265
Ostrzeżenia: 2/5

Oglądanie filmów to spoko sposób na poznanie akcentu oraz poznanie nowych słów. Jednak nie zastąpi to kontaktu z żywym człowiekiem, grupą, ich błędami i rozmową na żywo.

większość słów jakie znam w językach obcych, pamiętam z piosenek, książek itp.

Skojarzenia,przepisywanie w kółko,albo ewetualnie czytanie ich na okrąglo na głos. Ja jak zaczynałam się uczyć angielskiego to mój chłopak brał kartkę ze słówkami czytał mi słówko i tłumaczenie a ja musiałam to powtarzać i tak cały czas... Ale do dzisiaj je pamiętam a to było jakieś 3 lata temu :P

zrób sobie fiszki i do dzieła.;) wymaga to czasu i poświęcenia ale działa.

trzeba było zaczac uczyc sie wczesniej, teraz radze właczyc kompa



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-28 17:10 przez mayj91.

niezweryfikowana
Posty: 996
Ostrzeżenia: 1/5

czytaj, czytaj, czytaj... :)

Cytat
dussia
nie siedziec na szafie tylko isc i sie uczyc:):D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kilka książek do chemii