Obecnie rozmawiamy o:

Meble

gorący temat

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

kierunek Bio-Chem

16 sty 2010 - 15:39:01

Zaczynam myśleć do jakiej szkoły się wybrać po ukończeniu gimnazjum. Chcę się w przyszłości zajmować urodą, skórą . Musiałabym raczej pójśc na kierunek Bio-chem, lecz nie wiem czy bym sobie poradziła z tymi przedmiotami. Czy są takie osoby które poszły na ten kierunek, studiują lub pracują jako kosmetyczka, dermatolog?? Żałujecie? Cieżko jest????

kierunek Bio-Chem

16 sty 2010 - 15:42:37

Ja jestem jak w gimnazjum o tym profilu. Po 3 latach mogę stwierdzić,że to była najgorsza decyzja jaką mogłam podjąć jeśli o profil chodzi. No ale nie ważne :D Moja bratowa studiuje biochemię, na UJ,jest na 5 roku i bardzo sobie to chwali :) Z tym,że ona raczej w kierunku pedagogiki niż zdrowia czy urody.

kierunek Bio-Chem

16 sty 2010 - 15:50:04

ja jestem w drugiej klasie LO i na tym właśnie profilu. Jako że chemia nigdy nie była moim ulubionym przedmiotem to mam troche problemu z nią teraz ale wybrałam ten profil ze względu na biologie, którą chciałam zdawać na maturze ale powoli sie rozmyślam :P z przedmiotami nie jest bardzo ciężko a co do późniejszego studiowania w takich kierunkach jak napisałaś to niestety nie wiem.

kierunek Bio-Chem

16 sty 2010 - 15:50:42

ja jestem w dobrym lo w biol chemie. kierunek jest dobry jak ktoś lubi bologię i nauka sprawia mu radość xD dla mnie to była pomyłka, bo samej nauki z biologii jest duuuuuuuuuuuuuuuuuużo (a ja w sumie poszłam tylko dla chemii , ale to nawiasem mówiąc;) ) i trzeba się b. regularnie uczyć bo inaczej klapa ;-)

kierunek Bio-Chem

16 sty 2010 - 16:21:02

to mnie nie pocieszyłyście...;P

niezweryfikowana
Posty: 1.487
Ostrzeżenia: 1/5

kierunek Bio-Chem

16 sty 2010 - 16:23:54

a ja teraz studiuje biologie i ogolnie to bardzo trudny kierunek ehhe lo to byl pikus:)

zweryfikowana
Posty: 530
Ostrzeżenia: 1/5

kierunek Bio-Chem

16 sty 2010 - 16:24:21

jestem po biolhcemie studiuje polonistyke i zaczynam kosmetologie:) jak Cię to kreci to idz! polecam!!!

kierunek Bio-Chem

16 sty 2010 - 16:24:21

ja mam rozszerzone min chemie i biologie ale też matematyke i powiem Ci, że od samego początku było ciężko ale skutki są, próbna matura z matematyki poszła na naszym profilu dużo lepiej, niż na innym, więc jednak rozszerzony profil coś daje ;)
jak lubisz te przedmioty to śmiało, potem bedziesz miała łatwiej z maturą z tych przedmiotów ;)

kierunek Bio-Chem

16 sty 2010 - 16:28:01

Ja też chcę iść na profil bio-chem ( jestem w 3 klasie gimnazjum )


Tyle , że ja chcę iść na studia Medyczne na 100%


Bardzo mnie to interesuję , ale boję się , że SOBIE NIE PORADZĘ ;(

kierunek Bio-Chem

16 sty 2010 - 16:30:53

ja w LO byłam na biol-chemie i oba te przedmioty zdawałam na maturze. Zależy co lubisz, chociaz z kosmetologią więcej chemia ma wspólnego to do tego warto się przyłożyć :)

kierunek Bio-Chem

16 sty 2010 - 16:44:15

Ja jestem na bio-chemie w pierwszej klasie i powiem Ci szczerze,że z chemii nie jest trudno ale z biologii jest bardzo dużo materiału,poza tym pierwsza i druga klasa to rośliny i zwierzęta ;/

kierunek Bio-Chem

16 sty 2010 - 16:46:48

ja jestem na biol-chem-fizie i nie narzekam. jest dużo materiału z bioli i chemii, ale da się to ogarnąć. jak na razie nie żałuje,że wybrałam ten kierunek. :)

kierunek Bio-Chem

16 sty 2010 - 16:48:10

Ja bylam w LO na bio-chem ;p
Z biolii bylo multum nauki ;/ sama pamieciowka ;/ wrrr ... chcialam zdawac mature z biolii ale w 3klasie jednak zrezygnowalam ;p
Bio-chem wybralam ze wzgledu na chemie ;p

Teraz jestem na 2roku Technologii Chemicznej na PWr ... jest ciezko ... ale trzeba dac rade ;/ wrrr

kierunek Bio-Chem

16 sty 2010 - 16:48:31

mój kolega uczy się w jednym z lepszych lo w mieście właśnie na kierunku biol-chem. jak zobaczyłam jego zeszyt do chemii to krótko mówiąc zwariowałam.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-16 16:49 przez Allinna.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Trudny wybór!